Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Piackutatás szülők között - ti rendelnétek tőlem?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Borka

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 16, 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,

én is így vagyok ezzel, mint a többiek, valamint azzal is, hogy az ajándék legyen ünnep. Ha minden héten kap valamit, akkor megszokja, és 1. nem fogja tisztelni a karácsonyt, a születésnapot, nem lesz neki öröm; 2. ha esetleg sokáig nem lesz mit kapnia, nagyon rosszul fogja érezni magát.

Egyébként ilyennel "keresztben" foglalkoznak bizonyos kiadványok, akik a kéthetente-havonta megrendelt csomagjukhoz mindig mellékelnek is x felárért valami kis ajándékot, de azt előre megírják, hogy mit. Mi kaptunk így hátizsákot és könyvet, cd-t, ami nagyon jó volt, de oda sem maradt később pénz, mert kell a pénz másra, sajnálom...

Bocsi! Azért jó próbálkozást! Wink

Borka
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Annmary

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 02, 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Én is úgy gondolom, hogy saját magam szeretném kiválasztani az ajándékot. Hiszen én ismerem, én tudom, hogy mi az aminek örülnek. Még a nagyszülők is megkérdeznek, mielőtt ajándékot vennének a srácoknak.

Én nem adnék ki pénzt olyan valamire, amit nem ismerek.

Remélem tudtam segíteni.!

Szia!
Annmary
KaZso

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 01, 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,
én nem rendelnék Tőled, méghozzá azért, mert én szeretném kiválasztani a játékokat, meglepiket, stb a gyerkőnek.
Ennyi pénzért nem lehet csak "vicikvacakokat" venni, abból meg sok van amúgy is.
És küldhetsz olyat is, amiből van már egy tucat....
Bocs az őszinteségért, remélem tudtam segíteni!
Kitartás! Smile
Stampedli

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 31, 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ezt nem értem Sad 133-an olvasták eddig a kérdésemet, és senki sem írt egy árva szót sem válaszul. De miért? Ennyire rossz az ötlet? Vagy ennyire nem érdekes a kérdés? Jó lenne legalább egy párszavas visszajelzést kapni valakitől... Előre is köszönöm annak, aki időt szán rá.
Vissza az elejére
Stampedli

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 25, 22:01    Hozzászólás témája: Piackutatás szülők között - ti rendelnétek tőlem? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Egy vállalkozási ötletet szeretnék tesztelni rajtatok, ha van kedvetek segíteni. A kérdés az, hogy ti előfizetnétek-e egy olyan szolgáltatásra, aminek a keretében a postás kéthetente meglepetést hozna a gyerkőcötöknek, egy nagyobb borítékban is elférő, tehát elég apró, de érdekes (és nem kínai) játékot. Mindezért az előfizetés hosszától függően (egy alkalom, fél év, egy év) 750, 500 vagy 400 forintot kellene fizetni ajándékonként.

Abből indultam ki, hogy a legtöbb gyerek szeret csomagot kapni, és szereti a meglepetést, a csomagbontás izgalmát is. Ezért nem is adnék előre listát az ajándékokról, mint pár nagyobb cég szokta, és ezért gondoltam inkább havi két kisebb ajándékra, nem pedig egy nagyobbra, mint ők.

Mit gondoltok, életképes ez az ötlet? Ti vevők lennétek rá? Ha nem, miért?

Előre is köszi mindenkinek,
Edina
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés