Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Szülészorvost keresek az Istvánban

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mamacka

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 30, 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Őszintén szólva, azt sem tudom, kinek a tejét kapta!!!"

Biztos, hogy bevizsgált tejet adtak!

Örülj neki, hogy nem tápszerezték, cukros vizezték!

Nem nagyon értem a felháborodásod! Sad

Az Istvánt az válassza akinek fontos, hogy a lehető legkevesebb beavatkozással, természetesen szülje meg a gyerekét!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 25, 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem is jó tapasztalataim voltak Istvánban.
Igaz ugyan hogy kisfiam lusta volt és 3naposan evett elsőnek de segítettek 8éve a kórházban átmentünk a nővérkével az újszülött osztályra és lefejték a tejem ( én azt hittem semmi sincs aztán 250ml volt egy oldalról)
ügyeletesnél szültem és minden oké volt nagyon figyeltek ránk.
Amikor a 2.babám elment akkor is ott voltam bent lényeg akkor is addig nem engedtek haza ( másnap csak amíg nem voltam annyira jól)
valahogy nem kértem dokit és mégis normálisak voltak mindig

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
ditke31

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 18, 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is az István kórházban szültem, de sajnos nekem elég rossz tapasztalatom van mind a körülményeket, mind az orvost és szülésznőt, valamint a gyerekágyas nővéreket is beleértve. Az egyetlen pozitív élményem a csecsemős nővérekhez kötődik, bár ott is volt egy nagyon bunkó. Az viszont tény, hogy nem etetik meg semmivel - az anyatejen kívül. Az én babámnak 1 naposan adtak anyatejet a megkérdezésem nélkül. Őszintén szólva, azt sem tudom, kinek a tejét kapta!!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ancsunti

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 06, 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A babaneten már régebben probálkoztam de nem igazán jött be.Németh Mikiröl már többször hallottam.hát elég nehéz ez a dolog.nem tudom nöi nögyogyásztol kicsit idegenkedek de valoszinü csak azért mert nem ez a megszokott.az istvánban tényleg 5 ágyasak a szobák, azonkivül meg a fizetösök vannak?
köszi hogy adtál tippeket,azt hiszem elmegyek és megnézem mi a helyzet.akiket ajánlottál a korházban rendelnek vagy magán rendelöben?
azért annyira nem sürgös a dolog mert még nem várok babát,de szeretem jo elöre lezsirozni a dolgokat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ancsunti

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 06, 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Nikolett,
Köszi szépen hogy leirtad a véleményedet.hát igen a korházak nem luxusszállok ezt tapasztaltam én is mikor a fiamat szültem.de azért az jo hogy nem adnak a babáknak semmit.én a jánosban szültem és ott bizony nyomták a cukros vizet,és mindig leszidtak amiért én nem adtam.(a végén mindig ugy vittem be este a gyereket hogy a csapba kötött ki a viz)és hogy éjszaka mit adtak azt csak a joisten tudja. Wink
igen nem nagyon szeretem aki állandoan rohan és nincs egy perce sem.de tudom hogy marha sokan szülnek és a dokiknak sok a dolguk.olyan tipusu orvost keresek aki olyan középkoru normális,mondjon el mindent amit kell,bár mesedélutánt nem várok.szoval figyeljen rám és legyen normális na meg szakmailag is legyen ott.lehet kicsit sok az elvárásom de mit csináljak? Confused
a te babád milyen idös és hogy érzitek magatokat mint már család
ja most már látom a vonalzon mennyi idös a baby.bocsi
Vissza az elejére
Ancsunti

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 05, 14:17    Hozzászólás témája: Szülészorvost keresek az Istvánban Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok.
szeretnék segitséget kérni abban ,hogy az István kórházban(BP)keresek egy jo szülész orvost.még nem várok babát de lehet hogy hamarosan jön a teso és szeretnék érdeklödni.minden vélemény érdekel akár a korházról is.köszi
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés