Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Szakdolgozathoz segítség kérés!Előre is köszönöm!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mirrea

HozzászólásElküldve: 2012, Aug. 16, 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Fórumozók!

A szakdolgozatomban egy egészségnevelési kampánnyal foglalkozom, melynek középpontjában az evés-és testképzavarok állnak.
Készítettem két kérdőívet és nagy segítség lenne, ha kitöltenétek.
Itt találhatók:
http://ripet.hu/feedback.php?k.....21767da6c8
http://ripet.hu/feedback.php?k.....731cd9210e

Ha bővebben szeretnétek megismerkedni a témával:
www.facebook.com/Valostukor
http://www.valostukor.blogspot.hu]Valós Tükör
címeken megtaláljátok a kampányt.

Köszönöm Nektek!
Vivien
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
satyi1

HozzászólásElküldve: 2012, Feb. 21, 01:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Fórumozók!
A ZSKF végzős hallgatója vagyok. A szakdolgozatomat a kismamák munkaerőpiaci integrációjáról írom.

A dolgozatban kiemelt szerepet kapna a Ti véleményetek is ezért kérlek, hogy töltsétek ki minél többen a kérdőívemet.

Maga a kérdőív a következő címen érhető el:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGF2TVExUkNQODNtWlZSdUVvQnRQbXc6MQ
Előre is köszönöm a segítségeteket:
Seresné Papucsek Annamária
Vissza az elejére
Mazsola69

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 03, 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

20-80 év közötti lányok, asszonyok! Ha van szabad 5 percetek, kérlek segítsetek a kérdőív kitöltésével. Témája a családon belüli bántalmazás. Teljesen anoním. Már csak 12 kitöltőre van szükségem. Köszönöm annak, aki már segített! A kérdőív itt található:

www.kerdoivem.hu/kerdoiv/367798201/

köszönöm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Mazsola69

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 30, 22:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Szakdolgozatomat a családon és párkapcsolaton belül nőket és gyermekeket érő bántalmazásról írom. A kérdőívem kitöltéséhez (5 perc) kérek szépen segítséget. Kérem, aki tud segítsen. A kérdőív végén véleményt, illetve egyéni történetet is lehet írni, aki szeretne. A kérdőív anoním és ezen a linken alálható:
www.kerdoivem.hu/kerdoiv/367798201/
köszönettel: Mazsola
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
MIR

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az etikus viselkedés és a társadalmi jólét közötti kapcsolatról szereném kifejteni véleményemet a szakdolgozatomban, amihez egy kérdőíves vizsgálatot végzek. A te véleményed is számít! Kérdőívem kitöltésével kérlek segítsd a munkámat. A kérdőív mindösszesen 14 kérdésből áll és kb. 5-8 percet igényel a kitöltése.
http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/305542277/
Vissza az elejére
levisz

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv. mindenkinek!
Az igazság az, hogy még nem áll hosszú (saját) családi múlt a hátam mögött, de családcentrikus ember vagyok. Jelenleg az egzisztencia megalapozásánál tartok. Smile Most végzek pszichológia szakon, szakdolgozatomat írom. Készítettem hozzá egy kérdőívet. A finisben vagyok, határidő szempontjából mindenképp. Smile Még minimum húsz segítőkész emberre lenne szükségem, hogy neki tudjak vágni a statisztikai elemzésnek. 25-30 perc összesen, természetesen anonim. (Fülhallgatóra vagy hangfalra szükség lehet hozzá, attól függően, hogy a rendszer melyik verziót osztja ki.)
Kedvcsinálóként: Több pozitív visszajelzést kaptam a kutatásban való részvételről...
Íme az elérhetőség:
http://www.surveygizmo.com/s/240907/kutatasom
Nagyon köszönöm a segítséget!
Üdv.:
Levisz
Vissza az elejére
nemesbetti

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 05, 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozati kutatásomhoz! A témám a tápszerek megítéléséhez, és a táplálékallergiákhoz kapcsolódik.
A kérdőívemet 25 és 35 év közötti Budapesten élő édesanyák, és az ő édesanyjuk körében szeretném kitöltetni, így megvizsgálva a generációk közötti különbséget. Ha valakinek egyszerűbb, akkor szívesen elküldöm e-mailben is!
A kérdőív itt érhető el: www.kerdoivem.hu/kerdoiv/304075682/

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket! Ha bármilyen kérdésetek lenne, a nemesbetti@hotmail.com címen elértek!
További jó babázást kívánok mindenkinek!
Betti
Vissza az elejére
Maggie8

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 10, 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Az én szakdolgozatom a PCOS-ról szól, jó lenne, ha a kérdőív kitöltésével tudnátok nekem az elkészítésében segíteni. Végezett védőnő és végzős szülésznő hallgató vagyok.
Azokra számítok, akik ebben a betgségben szenvednek.
Én is érintett vagyok, tudom min mentek keresztül!
A kérdőív letölthető a www.kerdoivem.hu/kerdoiv/291604720 linkről.
Nagyon köszönöm mindenkinek, aki időt szakít rá! Smile
Vissza az elejére
edinak

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 11, 14:28    Hozzászólás témája: Szakdolgozathoz segítség kérés!Előre is köszönöm! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok szeretnék kérni egy kis segítséget a szakdolgozatomhoz, a szülők tájékozottságát szeretném felmérni a kötelező és választható védőoltásokkal kapcsolatban. Légyszíves töltsétek ki az online kérdőívem...nagyon sokat segítenétek a munkámban. (0-6 éves korú gyermekes szülők kellenének) Előre is nagyon szépen köszönöm.pár perc az egész. http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/225743772/
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés