Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Egy kicsi szív kérése az emberekhez és a jó Istenhez!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Marcsi82

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 19, 23:51    Hozzászólás témája: :( Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenkinek köszönöm az esetleges segítséget!Bármit szivesen fogadunk!Pelus 5-6os méret de inkább 6os ruha 92-es!
13 hónapos már a kicsi!tmaria82@gmail.com itt elérhető vagyok!Az Úr áldjon mindenkit!
Áldott Szent Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek!
Dorina ás Marcsi

Címem:Tóth Mária 6031 Szentkirály Sallai utca.10.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Sasa

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 15, 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Írd le a címed , szívesen segít szerintem sok anyuka , aki a fórumokat olvassa. Nekem mindenképpen küld el akár priviben is.

Sasa Baby smiley
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcsi82

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 18, 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsánat ha valakit zavar ez a topik,de nem tudtam hova is írjak! Sad
Ne engem nézzenek hanem a kicsit! Sad
Vissza az elejére
Marcsi82

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 17, 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsánat ha esetleg ezt nem ide kellett volna linkelnem!:(Bocsánat ha valaki sértőnek érzi,de ne kövezzetek meg érte mert kétségbe vagyok esve és nem vagyok csalóóóó sem!!Tudom sok csaló van,de én nem vagyok az!Bárkit szivesen látok!
Marcsi
Vissza az elejére
Marcsi82

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 17, 20:23    Hozzászólás témája: Egy kicsi szív kérése az emberekhez és a jó Istenhez! Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy gerinc beteg anyuka segítséget szeretne kérni!
Egyedül vagyok itthon kislányommal 11 hónapos és nagyon meg vagyunk szorulva!Kérem segítsenek legyen az élelmiszer a kicsinek ruha!Most 10 kg és 78 cm 86 -os ruhát hord most,de márkinövőfélbe van!5-ös pelust hord , talp15 cm!Lehet játék , bady,bébiétel , cipő amit nélkülözni tudnak!Vagy akármilyen élelmiszer,mosószer,öblítő vagy pénz összeg amit a kicsire tudok fordítani vagy a számlákra !Lassan ott tartunk , hogy menni kell az albérletből mert elmaradás van és villany kikapcsolás is veszélyeztet minket!Kérem ember társaimat ne engem hanem kicsi lánykámat nézzék én nem számítok csak ő!!!Nagyon köszönöm aki segít!Bármit elfogadunk akár pénzt is elmaradott számlákra!Sajnos ismét nem lesz karácsonyunk,de legalább Isten velünk lesz és nem leszünk egyedül!
KÖSZÖNÖM!Marcsi
tmaria82@gmail.com 20/545-94-78
Isten áldjon mindenkit!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés