Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Babahordozó - babazsák

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tirone

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 25, 17:02    Hozzászólás témája: babazsák Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Rosie!

Én is épp ebben a témában kutakodok(így jutottam ide is...).A Vaterán vannak fenn babazsákok, amit rád szabva, ízlésednek megfelelő színösszeállítással kaphatsz meg(gondolom készítőtől).Nem tudom, pontosan olyan-e, mint amit te keresel, nézd meg!

Minden jót!

Vali
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rosie

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 04, 09:26    Hozzászólás témája: Babahordozó - babazsák Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

2005-ben vásároltam egy babazsákot a MInimanóban. Imádtam, sokkal kényelmesebb volt, mint a kenguru vagy a kendő, zippzáros, a baba fejét tartotta, és be lehetett húzni rajta egy zsákocskát, ami védte a hidegtől, széltől. Na, ezt jól kölcsönadtam, és nem kapom vissza . Viszont nem is kapok már ilyet sehol. Nem tud valaki? Akár használtan is megvenném, ha nincs nagyon rossz állapotban (és nem rózsaszín, mert kisfiam lesz).
Köszi mindenkinek!!

Rosie
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés