Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
segítség

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Eljokosan

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 05, 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

papaiemese írta:
tud valaki segíteni abban hogy ha írtam egy szakértőnek , és azt írta ki hogy hibás kód akkor az elszállt a világűrbe ?Csak mert 1 órát küzdöttem vele

Szia Emese!

Szerintem újra kell írnod, mivel a kód hibájából (elhiszem, hogy jól írtad be) valószínűleg nem továbbítódott az üzenet a szakértő felé. Ha adhatok egy tanácsot, akkor legközelebb először egy szövegszerkesztő programban (jó jegyzettömb/notepad is) fogalmazd meg a leveled, és onnan másold be ide, és ha akkor is ilyen probléma fordul elő, akkor a megírt levél megmarad.

Különben meg boldog névnapot! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
papaiemese

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 03, 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tud valaki segíteni abban hogy ha írtam egy szakértőnek , és azt írta ki hogy hibás kód akkor az elszállt a világűrbe ?Csak mert 1 órát küzdöttem vele
Vissza az elejére
papaiemese

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 03, 17:08    Hozzászólás témája: segítség Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én még új kislány vagyok itt.Tudja e valaki hogy ha írtam egy szakértőnek de állítólag hibás kódot irtam be ( ami nem igaz) akkor az elveszett?Csak mert 1 óra hosszat fogalmaztam...
Köszi...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés