Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Plüss játékok tisztítása

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 04, 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

ha valaki csinált töklámpást akkor itt várom a képeket Smile
http://www.csaladinet.hu/forum.....php?t=1521
http://kep.tar.hu/madoemszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 03, 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is mosógépbe raktam, napon szárítottam. Száradás közben néha megborzoltam a kezemmel a szőrt. Nem tudom, szükséges volt e, de szépek lettek. Télen és a beszélő, "csinál valamit" plüssöket szerintem lehet csak a felületüket kézzel, tisztítószeres vizes szivaccsal átdörzsölni, száraz törölközővel leitatni, csavargatni a nedvességet belőle, hogy ne nedvesedjen teljesen át és gyorsabban száradjon...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
emesee

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 01, 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tisztítószerek is kedvezményes áron!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KissMe

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 14, 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia inge!

Köszönöm a hozzászólást! A párnahuzat jó tipp, van néhány olyan játékunk, amihez kelleni fog. Eddig nem volt ötletem, hogyan tehetném be őket a mosógépbe.
Igen, én is rendszeresen tisztítanám őket, mert a bébi imád mindent össze-vissza nyalogatni. Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
inge

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 12, 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is mosógépben mosom,úgy hogy többet összegyűjtök(lehetőleg azonos árnyallatút és berakom őket egy párnahuzatba aminek a száját elkötöm így megakadályozom hogy szem vagy farok vagy akarmi beakadjon a gépbe és így nem is veri szét a gép:)Elég neki a 30 perces programm is,nem szükséges agyon mosni őket mert csak felületileg koszosak:)
én rendszeresen rendben tartom őket,sőt érdekes hogy ameki plüssik közül amik elvileg valamit csinálnak...mosás után is működnek...na nem mindegyik:)
Vissza az elejére
KissMe

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 12, 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, nagyon jó illatuk is van! Azt mondjuk nem tudom, hogy télen mit fogok csinálni, mert a játékok ugyebár télen is koszolódnak, viszont a házban még a ruhák sem száradnak meg rendesen.
Ezért ha van másnak más tippje, akkor még mindig várom! Smile
KissMe

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 11, 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nikolette,
sajnos nincs szárítógépem, és a környéken másnak sem. Sad

De sebaj, mert tegnap nagy bátran kipróbáltam, és nem ment tönkre egy játék sem a mosógépben. Igaz, a legkímélőbb programon, 30 fokon mostam őket, de mind megúszta! A szárítást pedig kint az udvaron, napsütésben és szélben oldottam meg. Volt olyan, amelyik nehezebben száradt, de pár óra alatt mind szép lett.
KissMe

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 10, 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Infertility írta:
KissMe!

Szia!
Én mosógépbe szoktam rakni mindent...aztán vagy bejön, vagy nem! Wink Azért szoktak lenni óhatatlan veszteségek!

Szia!
Köszönöm a válaszod! Megpróbálom egy-két darabbal, hátha nem mennek tönkre. Nagyon sok plüssünk van, anyósom felvásárolta őket, amikor még terhes voltam. Smile És ajándékba is rengeteget kaptunk a babát látogatóktól.

Azért ha van még más ötlet másoktól, szívesen fogadom őket!
Infertility

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 10, 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KissMe!

Szia!
Én mosógépbe szoktam rakni mindent...aztán vagy bejön, vagy nem! Wink Azért szoktak lenni óhatatlan veszteségek!
KissMe

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 09, 21:01    Hozzászólás témája: Plüss játékok tisztítása Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Érdeklődöm, hogy ti hogyan szoktátok tisztítani a gyerekek játékait, többek között a szőrös plüss játékokat?
Egyszer megkérdeztem tisztítóban, de ott azt mondták, hogy ők nem vállalják, és nem is igazán tudtak javasolni semmit.
A kisfiam most már mindent a szájába vesz, és szeretnék neki adni kis játékfigurákat, de addig nem merem, amíg valahogy ki nem mosom őket. Nem csak plüssök vannak, hanem más, különböző textilekből készültek is, viszont nem tudom, hogy azoknak mi van a belsejében? Be lehet tenni bármit a mosógépbe, kímélő programra?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés