Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Baranya megyei lombikosok, és lombikos kismamik
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Ildi86

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 17, 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Már ezer éve nem írtam ide. Érdeklődnék, hogy van olyan köztetek, akinek jövő héten (aug.23-30. között) lesz beültetése Pécsen a klinikán?
Izgatottan várom a válaszokat.
Üdv mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 16, 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Jaj de jó hogy ide találtam.

Megmaradt gyógyszereimtől szeretnék megvállni *** 75NE injekcio +oldat 7db. Lejárati idő: 2011. 12.

Plusz egy vagon injekciós tű és fecskendő.

Akit érdekel írjon privit és megegyezzünk!

Köszönöm, hogy ide írhattam.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
berni

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 15, 09:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZiasztok!

Boginak hatalmas gartula a babához!!!!!!!!
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 22, 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretnénk a figyelmetekbe ajánlani egy cikket, melynek főleg a második fele lehet érdekes Számotokra:
http://www.csaladinet.hu/hirek.....eke_a_jovo

A témával kapcsolatos véleményeteket a cikk alatt kommentként írhatjátok meg.

CsaládiNet Moderátor
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 22, 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Már jó rég voltam Sad
De mindig carik valamit az ördög nálunk.
Köszi a hiányolást!!!!!Aranyosak vagytok!!!!

Amúgy jól vagyunk.

Drukkolok mindnekinek!!!!!
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 14, 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Andi,Tmonik,-Tali:Nekem Ok!

[^]  
Vissza az elejére
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 13, 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok!

Móni felvetette a talit májusban. Én nagyon szeretném. És Ti?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Pegg

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 06, 00:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Remélem mindenkit jól meglocsoltak
Avarka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 05, 22:02    Hozzászólás témája: pergoveris Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Pergoveris injekciót keresek (8 db).
Ha valaki tud segíteni, írjon privit.

Köszi, Avarka
Vissza az elejére
Monka9

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 04, 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!

[^]  

Móni, Luca, Balázs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tmonik

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 03, 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!

Lányok!
Májusban egy tali a tavalyi helyen????

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 02, 09:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  
kellemes húsvéti ünnepeket mindnekinek:)

[^]  
Vissza az elejére
edyna80

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!

Új vagyok,de szeretnék hozzátok csatlakozni!
4 éve küzdünk a babáért,eddig hiába.
Lombikon most gondolkodunk,de a férjem nagyon idegenkedik a dolgon. Egyszóval sajnos nem egyszerű az élet!
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Monka,
de jó, de ügyesek az ikrek!Mire megint lesz talink, addigra szaladgálni fognak! Smile

Timi,
nekem a Bromoval csak a kezdet kezdetén volt gondom, nagyon levitte a vérnyomásomat, szédelegtem.Pedig nagyon fokozatosan emeltem, negyed szemekkel.
Már az is valami, hogy elővetted a tornakazit.
Ilyenhez lusta vagyok!A csípőmön maradt súlyfelesleg, a hasamon előtte is volt, de egyik sem érdekel.Azt mondják majd a szoptatástól az is le megy, de ha marad, tudom miért van. Smile

Puszi mindenkinek!

[^]  
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Timi,
nagyon gyorsan telnek a napjaink, mind egyforma.
Hasfájás van,általában este , akkor sokszor szinte vigasztalhatatlanul sír:Egyébként jó kislány, már egyre többet van ébren, nagyon sokat mosolyog, de a fényképezőgépet megérzi, nem nagyon sikerül elcsípnünk , amikor mosolyog. Smile

Monka,
mi is szeretnénk hallani a nagy hírt, ha publikus!
Valahogy azt érzem az ikreknek kistesója lesz!!??
Dorkának hasfásra meleg pelenka helyett, Termoklikket vette, de nem igazán segített.

[^]  
Vissza az elejére
Monka9

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 18, 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.
móniÁ utólagosan is sten éltessen sokáig.
Tmonik Olyan szép a kiscsajszid, Bazsi előszeretettel nézi a forumos kislányokat.Szerinted az ikrek miért csak a csecsis viziteken voltak bent, a többi időt nálam töltötték. Pedig az egyik legjobb barátnőm is ott dolgozik.
Hasi fájás, nekünk n agyon bevált a poci melegítés. Mikróba beraktam 1 pelust azt meg utána pocira, Persze nem forrón.
Nem ehetem sem csokit, paradicsomot, gombát, káposztaféléket, még spenótot sem, mert az sem tetszett a pocijuknak.

[^]  

Móni, Luca, Balázs.
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 14, 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Tmonik!Timi!
köszönöm a köszöntést!!!! Laughing
Timi!
bocsi,hogy nem válaszoltam az sms-re,de amikor eszembe van,hogy írjak,akkor tuti a Noel nyaggat Laughing szóval ne hari Laughing
betegek vagyunk.A Noel a legbetegebb aztán én.Flóra csak kicsit.felsőlégúti gége gyuszi Crying or Very sad
Tmonik!
a hasfájás szerintem alkati kérdés.én ugyanazt ettem mindkét gyerkőccel,a Noel nem volt hasfájós,a Flóra meg nagyon.sőt még néha sajna most is észreveszem,hogy nem jön neki a puki.
az ujszülöttes résszel egyetértek,bár nekem nem volt rossz tapasztalatom,de körülöttem meséltek dolgokat.
jó egészséget nektek még1x!!!!

[^]  
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 11, 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Köszönöm szépen a gratulációkat és jó kívánságokat!

A mi Dorkánk kicsit hasfájós, esténként nagyon tud sírni, mert fáj a hasa,de apukája hosszabb-rövidebb idő után mindig megnyugtatja.
Pedig annyira figyelek mit eszem, mit iszom!
A szopizásnál nagyon ügyes, de azért már ehetne többet is.A súlya nem esik, de nem is nagyon emelkedik,még nem értük el a születési súlyát! Sad

MoniÁ,
nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!

Én is olyan szívesen találkoznék Veletek csajok.Talán ha majd jó idő lesz, sikerül összehozni egy pécsi vagy bajai talit!

Monka,
a szülészet, nőgyógyászat részével a klinikának meg voltam elégedve,mind az orvosokkal, mind a nővérekkel.De az újszülöttes rész az szerintem katasztrófa...szerencsém volt, hogy nem igényeltem igazán segítséget, de azért jól esett volna, ha legalább megkérdezték volna, hogy kell-e segíteni.

Puszi mindenkinek!

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 02, 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
hogy vagytok?
Andi!
drukkok ma is mennek. Arrow

Berniről nekem van hírem.tegnap üziztünk.jól vannak.majd jelzem neki,hogy hiányoltátok Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 31, 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Móni, köszi a drukkot!

Gartulálok az első fogacskához, ügyesek vagytok!

Bogi, valami hír a másik Móniról?
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 30, 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
előszöris:
Móni:
jó egészséget kívánok nektek.sok tejcsit és sírás mentes éjszakákat Laughing
[^]  

aztán:
Andi!
én is babaragacsokat küldök!!!és minden jót kívánok!
Timi drága!
rég beszéltünk.bárcsak megtudnánk látogatni Mónit.megyünk Pécsre 18-án(valószínű),de addig Móni nem lesz ott Laughing sebaj,majd tavaszra megbeszélünk egy talit.
Bogi!
drága,neked még nem is gratuláltam,pedig olvastam ám a csodás hírt!!!!super!!!!gratulálok és neked is minden jót!!!!

mi jól vagyunk,növögetünk és ma kibújt az első fogacskánk Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 30, 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat és a ragacsokat. Smile

Az imént ment el a szerelmem, azért nem nagyon írtam az elmúlt 2 napban. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Timi, még nem válaszoltam a kérdésedre, a párom Pesten él, pénzügyi területen dolgozik egy költségvetési intézményben-közalkalmazott. Wink
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 29, 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tmonik hírek:Reggel 6 órakor megindították Neki a szülést,de sajnos nem tágult,és fájásai se lettek.Így 16.38-kor császárral 3,46kg,51cm-rel megszületett Dorka Baba!!!!Jól Vannak!!!!Midenkit puszil!

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 29, 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tmonik,
6 órakor megindították a szülést,de sajnos nem tágul és a fájások se indultak be.A méhszáj teljesen zárt,esélyes a császárra.Ha tudok valamit írok.Ja Robi bent van Vele!
Andi,
Babaragacs hegyek mennek!!!!

[^]  
Vissza az elejére
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 28, 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bogi, nekem is nagyon jó volt találkozni veletek, egész feldobódtam tőle. A homeopátiás orvosom is azt mondta, menjek emberek közé, mert az jót tesz a depressziómnak. Tényleg igaza is lett. Smile Smile Smile

Majd tudósíts ám légyszi, ma történik valami Mónival!

Timi, jó munkát és holnapra szép álmokat! Very Happy
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 28, 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Andi,
Babaragacs hegyek mennek!!!!Olyan jó volt látni tegnap
!!!!

[^]  
Vissza az elejére
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 28, 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Timi, igen itthon vagyok pihengetek: ma már porszívóztam, kicsit összepakoltam, elmentem az orvoshoz ( 20 perc gyalog), boltban voltam.
Smile))
Szerencsére a tegnapi nagy hasfájásom elmúlt.

Most várom a szerelmemet, bármelyik percben megjöhet. Bár azt mondta, Pesten szakad a hó.

Aztán hétfőn megyek dolgozni.

Te ma nem dolgozol vagy délutánra mész?
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 27, 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi, nem tudni semmit, igaz nem is kérdeztem, most nem volt rá alkalom. Szerintem Te már az új helyre fogsz menni.

Nem emlékszem, hogy múltkor is így fájt volna a hasam. Pedig a beültetés most fájt a legkevésbé.
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 27, 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

M. doki csinálta az Et-t. Annyi változás van, hogy alig vagyunk. Rajtam kívül még egy csaj volt, ő Wili betege, neki a Wili csinálta. 3/4 10-kor toltak ki a műtőből. Régen meg halomra feküdtünk. Leszívás most egy sem volt.
Már én is várom, hogy vége legyen ennek az időszaknak és a 2 doki nyugodtan tudjon dolgozni.

Köszi a ragacsokat, de tudod: Cool
Smile
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 27, 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Timi, itthon vagyok, mindkét kisbogyó úgy gondolta, hogy melegbe kell költöznie, szépen felébredtek!!! Cool

Hármas találkozó volt, Mónival és Bogival is találkoztam. Nagyon jó volt és nemcsak azért, mert gyorsabban telt az idő!! Very Happy

Jó lenne tavasszal kórházon kívül is találkozni mindnyájatokkal. Very Happy
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 26, 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Timi,már benn volt a zsizsik rendesen a hátsómban, alig vártam, hogy eljöhessek. Very Happy

Most értem haza a kozmetikustól, lassan összepakolok holnapra, aztán alvás.

Tényleg rettentő hideg volt ma!!!

De csütörtökön milyen hideg lesz!!!

Holnap jövök, szép álmokat mindenkinek!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
1 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés