Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
kutyabarátok társasága
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
RugovicsPeter

HozzászólásElküldve: 2011, Okt. 21, 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bababörze és Kisállatbörze Zalaegerszegen havonta egyszer!

Olcsón szeretne vásárolni? El akarja adni, vagy ajándékozni a feleslegessé vált gyermekholmit? Bababörzét tartunk minden hónapban egyszer vasárnap délelött 8h-tól 12h-ig a Belvárosi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolában! Cím: Kosztolányi u. 17-21.

Szeretettel várunk minden szülőt és gyermeket! Bárki eladhatja a kinőtt gyermekruhát, vagy a megunt játékokat! Olcsón vásárolhat gyermekének használt, vagy új holmit! Pelenkákat és egyéb kiegészítőket is talál „fillérekért”, vagy akár ingyen! Babakocsi, bébihordózó, biztonsági ülés, kisbicikli, gyermekruha, játék, pelenka, stb… Cél a Bababörze!

Árusítóknak: Az árusításra jogosító belépő csupán 300ft-ba kerül a magánszemélyeknek. Ebben a 300ft-ban benne van egy db 1m X 1m-es asztal bérlete is. Ha több asztalra van szüksége, az is megoldható: Vásároljon annyi belépőt, ahány asztalra van szüksége! Rendezvényeinken a kereskedők is részt vehetnek!
Kereskedőknek és cégeknek a helyfoglalás előzetes megbeszélés alapján történik. Több száz négyzetmétert tudunk a rendelkezésükre bocsátani akár kereskedelmi, akár promociós célra. Ennek a költségei egyéni elbírálás alá esnek. Kompetens: Rugovics Péter 06 70 380 1557 Jelszó: Biztosan megegyezünk!
Időpontok:

2011. október 23. vasárnap @ 08:00 – 13:00
2011. november 13. vasárnap @ 08:00 – 13:00
Helyszín:

Zalaegerszegi rendezvényeink! nagyobb térképen való megjelenítése

Bepakolásra két lehetőséget ajánlunk:

1. a Kosztolányi utca felől a főbejáraton ( kint a parkolás ingyenes, a becipekedés viszont kissé körülményes, ha sok a holmi)
2. A Petőfi utca felőli gazdasági autóbehajtón az udvaron is parkolhat közvetlenül a bejárat mellett ( ez közelebb van, kevesebb cipekedéssel jár, viszont az autóbehajtás és a parkolás 500ft / autó)

Vásárlóknak, nézelődőknek: A belépő a felnőtteknek 300ft A gyermekeknek a belépés, a játszótér és a játékok használata ingyenes!!! A belépő érvényes az udvaron tartott Állat és Növénybörzére is ahol alkalmanként több ezer eladó állatot és növényt tekinthetnek meg!

Bababörzéinket télen fűtött, nyáron hűtött, kultúrált, asztalokkal ellátott, tiszta termekben tartjuk.Öszesen több mint 1000m2 áll a rendelkezésre + a 8000m2-es udvar.A belépőkből befolyt összeget az ingatlan bérletére, a reklámokra és a rendezvény egyéb költségeire fordítjuk.

További infó: Rugovics Péter 06 70 380 1557
Segíts a balesetet szenvedett gyermekeken!

Plüssállat, baba és játék gyűjtést rendezünk október 23-án Zalaegerszegen 8h-tól 12h-ig a Bababörzén Cím: Belvárosi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolában! Kosztolányi u. 17-21.

Amikor egy kisgyerek balesetet szenved és mentőt kell hívni hozzá, a mentősök feladata a kicsi orvosi ellátásán kívül a gyermek megnyugtatása és a lelki egyensújának a visszaállítása. Ebben segít, ha a kisgyerek apró ajándékot kap a doktorbácsitól. A bizalom elnyerése és a kis beteg megvígasztalása megkönnyíti és meggyorsítja a vizsgálatokat és az ellátást. A gyermek az elszenvedett traumát gyorsabban és jobban tudja feldolgozni és az eseményről az emlékei sem lesznek olyan ijesztőek a későbbiekben.

Az összegyűlt játékokat és babákat a zalaegerszegi mentőállomáson adjuk át. Amennyiben elégséges mennyiségű vigasztaló holmi gyűlik össze, a város mentősei a megye többi mentőautójába is juttatnak belőle!

Kérünk minden szülőt, hogy gondoljanak arra, hogy a mi gyermekünkhöz is jöhet egyszer a mentő!
gorogtam

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 23, 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hamzsab írta:
villkat írta:

Majd meglepem valamivel én is karácsonyra tehát tippek jöhetnek Smile

De ha lehet akkor ne nagy multiknál vásárolj hanem kutyás boltban. Általában sokkal nagyobb a kínálat és az árak is jobbak. ( pl.: Állatáruház vagy Fressnapf

Én eledelt általában tescoban, vagy auchanban szerzem be, mikor nagy bevásárlásra megyünk havi egyszer. ha betévedünk Fn-be valami játékot nézegetni a kutyának, akkor ott vesszük meg az eledelt. igyekszünk időtakarékosak lenni vásárláskor, de gondolom mindenki így van vele.
a házi-kedvencet annyira nem érdekli mit kap ajándékba, de nekünk gazdiknak jól esik valahogy kifejezni, hogy mennyire szertejük őket és törődünk velük. Én pl egy olyan ajándékdobozt vettem a kutyámnak amibe több féle kutyakaja, nasi, csont van és adtak mellé egy játékot is.
Ha szeretnél venni valamit a kutyádnak érdemes szétnézni az ilyen helyeken. egyszerűbb úgy választani, hogy látod a termékeket, árakat, mint itt fórumon tanácsot kérni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hamzsab

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 23, 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

villkat írta:

Lehetne a kutyának egy kajákból álló ajándékcsomagot összeállítani. Ezt értékeli a gazdi is mert nem kell kaját vennie egy ideig plusz a kutya is mert változatos finomságok várnak rá Smile
Én legalábbis ezt csinálnám a helyedben. De ha lehet akkor ne nagy multiknál vásárolj hanem kutyás boltban. Általában sokkal nagyobb a kínálat és az árak is jobbak. ( pl.: Állatáruház vagy Fressnapf - az utóbbiban több ismerősöm vásárol, azzal meg vannak elégedve )
Vissza az elejére
villkat

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 21, 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kellmegegy írta:
Sziasztok!

Karácsony közeledtével azon gondolkoztam, hogy aktuális téma, hogy ti szoktatok-e a kis kedvenceiteknek ajándékkal kedveskedni? Ha igen, akkor milyen meglepit kap a kis kedvencetek?
Szoktatok máskor is ajándékot venni nekik?

Nekem egy golden retrieverem van, Teo. Az idei lesz a második közös karácsonyunk. Tavaly kapott egy csörgős labdajátékot, idén új fekhelyet szeretnék neki venni.
Jó dolognak tartom, ilyenkor egy kis ajándékkal kedveskedünk a kutyusainknak is : )

Én nagyon sehogy nem hiszem hogy a kutyus ezt felfogná vagy akarná illetve tudná, hogy mi miért történik...
Van egy jó barátom aki ellenben él hal a kis kutyájáért és Ő mindig meg is lepi valamivel, de mondjuk Ő erőteljesen a Ló másik oldalára billent azzal már :S
Persze ez nem baj, csak ezzel már az embereket is maga körül k9izárja sokszor mert csak a kutya csak a kutya, de én is szeretem a kutyust tehát engem nem tud kizárni olyan könnyen Smile
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 21, 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én inkább választom a segítés azon módját, hogy ha olyanom van veszek egy 10 kilós száraztápot, és elviszem egy közeli menhelyre. Így kevesebben élősködnek az adományon.
kellmegegy

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 20, 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Karácsony közeledtével azon gondolkoztam, hogy aktuális téma, hogy ti szoktatok-e a kis kedvenceiteknek ajándékkal kedveskedni? Ha igen, akkor milyen meglepit kap a kis kedvencetek?
Szoktatok máskor is ajándékot venni nekik?

Nekem egy golden retrieverem van, Teo. Az idei lesz a második közös karácsonyunk. Tavaly kapott egy csörgős labdajátékot, idén új fekhelyet szeretnék neki venni.
Jó dolognak tartom, ilyenkor egy kis ajándékkal kedveskedünk a kutyusainknak is : )
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 10, 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze, igazad van. Sok fajta van, amelyik tulajdonképpen életképtelen, mert ilyenre "csinálták".... Valamelyik bulldogra mondják pl, hogy képtelen szaporodni, a pároztatás inszeminációval lehetséges csak, utána meg szülni nem tud, mindig császározzák.... Még ilyet?!
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 07, 16:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez mondjuk elég erős általánosítás. Van egy csomó olyan fajtiszta kutya, amelyik mentes a típusbetegségektől. Sajnos a túl népszerű fajtáknál valóban előfordul rossz tenyésztésből (igazából sima szaporításból) származó típusbetegség.
novkrisz

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 06, 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A legszívósabb kutyák a keverékek. A többi fajtatiszta túltenyésztett kutyáknak állandoan csak bajuk van. Mondjuk pont az én kutyám erre az ellenérv, mert ő is mostanában elég sokat betegeskedik, pedig keverék.
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó, hát nekem sem a hónaljkutyák a kedvenceim (nem aaaz, hanem amit hónaljban cipelnek mindenhová, és a frizurájuk hasonlít a gazdiéra) Laughing Én is azt szeretem, ha nem kell túl nagyot hajolni egy kutyushoz, hogy megsimogassa az ember, de ha már vannak, ők is élhetnek boldogságban. Csak ne velem Smile
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 03, 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Legalább van miből élni az állatorvosoknak! Smile
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 02, 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem kell nekünk mindent érteni. Rolling Eyes Nem véletlen mondják, ha bizonyosan egészséges kutyát akarsz, a faluszéli vegyes nevű fajtát kell választanod Smile
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én az angol bulldogról nem hallottam túl jókat. Ahogy hírlik aranyosak, meg minden, de fülig tele vannak a tenyésztés hozományaként tipikus fajtabetegségekkel. Mintha olyat is hallottam volna, hogy képtelenek önállóan szaporodni, szülni. Inszeminációval ejtik teherbe őket, és császárral tudnak csak szülni. Aztán lehet, hogy az egy másik ilyesmi fajta.
Azért a pincsi/golden keverék elég pikánsra sikerült Smile Aranyos nagyon!
Nita75

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 28, 09:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1 éves, fekete, keverék kutyusomnak keresnék állatszerető gazdit.
Tavaly nyáron fogadtuk be az utcáról, de a mi életvitelünk mellett sajnos nem tudjuk megfelelően gondját viselni.
Szeretetteljes, játékos, jó kedélyű kutyus.
Egészsége, oltásai rendben vannak.
Nem szeretném menhelyre adni.
Kerttel rendelkező gazdik előnyt élveznek:)
Az alábbi email-címen lehet jelentkezni:
anita.hidasi@gmail.com
Vissza az elejére
tahontimi

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 27, 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gazdit keres a képen látható palotapincsi-golden retriever, idősebb ,kan kutyus.Játékos,nagyon jó házőrző termete ellenére,családcentrikus és szobatiszta,de kertben is elvan.Más állatokkal jól kijön,rendesen sétál pórázon.
Érd.:0630/852-38-75
vagy: tahontehen@freemail.hu
[^]  
[^]  
[^]  
[^]  
Vissza az elejére
bedina37

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 23, 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Majd szeretnék később egy angol bulldogot. van valakinek tapasztalata ezekkel a kutyákkaal?
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 12, 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Attól félek én is. Smile
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 11, 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem a TV favorizálta, hogy menjenek vissza. Mégegy riport kis költségvetésből. Very Happy
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 10, 13:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, láttam én is. Nem azt ígérte a pasi, hogy elviszi a maradék kutyát valami barátja tanyájára...? Vagy az másik műsor...?
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 29, 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát, arról nem szóltak a híradóban, hogy visszamennek-e ellenőrizni. Biulvárhíradóban csak azzal törődnek, ami épp akkor szenzációnak minősül (szerintük). Még véletlenül sem árnyalnák a képet.
Jómadár lettél? Strucc jómadár Laughing
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 28, 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó, persze ez nem volt normális, én csak azt akartam mondani, hogy a hatósági állatorvos nyilván pontosan meg tudja határozni, mit kell tennie a hatályos törvények szerint. Én szoktam nézni az animal planetes műsort, ott is úgy van, ha nincs teljesen szétaszva az állat, alőször csak figyelmeztetnek, elmondják mit hogyan kell, aztán azt ellenőrzik.
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 27, 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
Simán. : )) Mikor indulunk? : )
Láttad vasárnap a Naplóban, hogy egy foszer, hogy tartott 13 kutyát? De az állatorvos se volt normális, aki nem adata ki a papírt, hogy elvihessék a kutyákat onnan...

Lassan nekiállok csomagolni! Laughing
Láttam a naplót, de nekem erről kicsit más lesz a véleményem, mint Neked. A kennelek takarítsán, és az etetés gyakoriságán kívül nem volt az rosszabb, mint a legtöbb magyarországi menhely. És a törvény lehetőséget ad arra, hogy a feltárt hibákat a tulajdonos kijavítsa. Persze sajnálom én is a kutyusokat, de amennyi látszott a felvételekből, annyira nem voltak alultápláltak, mint pl az animal planet műsorában látható jószágok. Persze az ilyen helyre gyakran vissza kell menni ellenőrizni, és ha nem úgy csinálja továbbra sem a pasi, ahogy előírták, akkor le kell csukni. Minden esetre az állatorvost én nem ítélem el, ő tudja a törvény szerint mikor hogyan járhat el. Az állatvédők pedig mint oly sokszor a ló túloldalán vannak.
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 26, 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta! Odaköltözzünk? Mármint az osztrák állatmenhelyre! Laughing
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 21, 12:35    Hozzászólás témája: Re: szobatisztaság Hozzászólás az előzmény idézésével

jucli26 írta:
Van egy alig 6hetes kis yorkim.Mivel még nagyon kicsi nem lehet levinni,szeretném alomba szoktatni,amíg nagyobb nem lesz,de sehogy nem akar belemenni!Szeretném a segítségeteket kérni,hogyan tudnám erre rászoktatni?Előre is köszönöm!!!

Nálunk itt a szomszéd utcában lakik egy fiatalasszony, aki állatorvos. Ő azt mesélte egyszer, hogy a pici kutyáknál érdemes először nem alomra, hanem kutyapelenkára szoktatni. Nem túl olcsó, de nem is vészes. Sok helyen lehet kapni.
Vissza az elejére
jucli26

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 20, 12:45    Hozzászólás témája: szobatisztaság Hozzászólás az előzmény idézésével

Van egy alig 6hetes kis yorkim.Mivel még nagyon kicsi nem lehet levinni,szeretném alomba szoktatni,amíg nagyobb nem lesz,de sehogy nem akar belemenni!Szeretném a segítségeteket kérni,hogyan tudnám erre rászoktatni?Előre is köszönöm!!!
Vissza az elejére
tubus4

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 15, 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az én kutyáim is féltek szilveszterkor... Sad
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 28, 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jajjjjj, jön a szilveszter! Előre féltem szegény kutyuskákat! Ezt az éjszakát az enyém is mindig bent tölti, mert retteg a durrogástól. Sad
krumpli1934

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 25, 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Július 31-én hoztam ki egy "játszótéri keverék" fajú kutyus, aki akkor 4 hónapos volt.
Mikor kihoztam, kennek köhögése volt, úgy hogy azonnal orovoshoz kellett vinnem, mert fulladozott szegény, úgy köhögött.
Az Illatos-úti menhelyen egy szót se szóltak erről nekem.
Ennek nem örültem.
Sovány volt szegény, csak úgy lötyögött rajta a "ruha".
Most már majdnem kövét, kénytelen leszek fogyókúrára fogni, nehogy baja legyen.
Vissza az elejére
Eljokosan

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 19, 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem spánielem van, az is egész nap rohangál az udvaron, nagyon nagy a mozgásigénye.

vicusmamesz: Neked milyen kutyád van?
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 02, 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lencsilany írta:
Sziasztok!

Hozzánk 1 hónapja költözött be egy akkor 2 hónapos border collie kislány Smile Most már 3 hónapos, épp holnap lesz a sérvműtétje, de egyébként eg igazi örökmozgó rengeteg energiával, és tanulási vággyal Smile
Egyelőre nem akarjuk sokmindenre megtanítani hiszen még nagyon baba, de az ül-fekszik-et 3-3 perc alatt tanulta meg Smile imád apportozni (bármivel gyakorlatilag, csak dobd el neki), meg a macskával is imád játszani, csak az a gond, hogy már jóval nagyobb mint a macsek, de az erejével nincs tisztában, úgyhogy kismakka néha csúnyán nyekken, akkor azért szétcsapok köztük, mert nem szeretném, ha a cica megsérülne, vagy eldurvulna a játék.

Jajj lencsilány, de irigyellek! A border collie tüneményes! Smile Kár, hogy az én kertem nem elég neki, mert ezek állandóan futnának, mint a bolond Smile
Vissza az elejére
lencsilany

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 30, 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hozzánk 1 hónapja költözött be egy akkor 2 hónapos border collie kislány Smile Most már 3 hónapos, épp holnap lesz a sérvműtétje, de egyébként eg igazi örökmozgó rengeteg energiával, és tanulási vággyal Smile
Egyelőre nem akarjuk sokmindenre megtanítani hiszen még nagyon baba, de az ül-fekszik-et 3-3 perc alatt tanulta meg Smile imád apportozni (bármivel gyakorlatilag, csak dobd el neki), meg a macskával is imád játszani, csak az a gond, hogy már jóval nagyobb mint a macsek, de az erejével nincs tisztában, úgyhogy kismakka néha csúnyán nyekken, akkor azért szétcsapok köztük, mert nem szeretném, ha a cica megsérülne, vagy eldurvulna a játék.
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 13, 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot kívánok!!

Caballero én csak most fedezetem fel ezt a topicot ugyanis a másik rovatba írok a Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők, a mindenkibe csak néha tévedek be...

3kutyink van palota pincsik a két szülő és a kölykük ugynais megmaradt így nem adtam oda senkinek tavaly volt kölyök abból egy sajnos meghalt egyet elajándékoztam babarucikért egy meg rajtunk maradt most már 1éves a Timike Laughing Laughing Laughing
Tappancs 3éves Lilu pedig 4éves

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bedina37

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 10, 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Most szombaton délután (12-én)Budapesten a Városligetben lesz egy úgynevezett "Sétáltató nap", melyen árva kutyákkal lehet megismerkedni és később örökbe fogadni őket. Én valószínűleg felutazom, mert már régóta gondolkodom kutyuson. Akit érdekel, itt többet is megtudhat róla: http://href.hu/x/a0d1
Ha valaki tudna ajánlani egy kedves, tanítható és nyugodt fajtát (lehet nagytestű is, családi házban lakom), akkor szívesen venném a tanácsot! Smile Köszönöm!
Puszi. Edina
Vissza az elejére
e.bari

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 09, 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát, úgy látom a kutyások mégsem tolonganak itt! Smile Nekünk is van kutyánk, persze számtalan történettel.
Ha valami mégis idetévedne, szólok, hogy a családinet fórumán a hirdetések, felhívások topicban van egy jó programajánlat! Amit a szabályok értelmében én most nem másolnék ide! Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés