Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Bp.Dzsungelpark(Vidámparknál)

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mariann

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 05, 22:25    Hozzászólás témája: Bp.Dzsungelpark(Vidámparknál) Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép napot!
Egész héten keresem a Bp.Dzsungelpark honlapját ami a Vidámparknál van.Reklámokban is szó volt róla jutalomjegy gyanánt.
1 cikk-et találtam és slussz.
Mielőtt még elindulnék 2 gyerkőcömmel,többet szeretnék tudni.Pl.Mennyi idős gyerkőcekig ajánlják;hány játék van;mertha 1500Ft.-ért "keveset adnak"akkor mehetek át a Vidámparkba és az igencsak költséges lenne.
Ezért szeretnék kérni segítséget,hogy milyen e hely.
mail:gazdagsag.gazdagsag@gmail.com
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!
Ui.:jó lenne ma választ kapnom,hogy holnap "támadhassunk" Rolling Eyes
---------------------------------------------------------------------------------
Reggel kérdeztem ezt azóta sem jött rá válasz.... Question Question Question Rolling Eyes Question
---------------------------------------------------------------------------------
Jó lenne,ha valaki "megfordult itt"mielőbb jelezné!A megadott mail-re,merthogy holnapra terveztem a kiruccanást!
Mindenkinek Napsugaras,Vidám hétvégét kívánok!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés