Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
HSG vizsgálat és babavárás

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Atir

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én ma estem át a HSG vizsgálaton. Hááááááááááát nekem nem lett egy kellemes emlék.
Nagyon fájt nekem, de kibirható volt. Utána még 1 órán keresztül fájt, feszített a hasam.

De aki előtte van nem féljen kilehet bírni.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
emeseanyu

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 23, 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Köszi a hozzászólásokat. Igen, volt a párom is vizsgálaton. Minden ok vele is. Majd még jelentkezem itt.

Szilvia
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 23, 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Mostanában rengeteget olvasgattam a neten, és ráakadtam néhány elképesztő infóra. Shocked
A férfiak nemzőképességét olyan dolgok is befolyasolhatják, mint a stressz, a dohányzás, és az ételekben található szintetikus szerek (E akárhányszáz sterilitást is okozhat!!!) Confused

Nem tudom, hogy a párodat vizsgálták-e már, de ezek fényében lehet, hogy nem ártana... Confused Főleg, hogy már van egy picitek, előfordulhat, hogy csak utána keletkezett a probléma pl. a fent leírtak valamelyikétől.

Mindenesetre drukkolok!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
macikati

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 23, 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

emeseanyu!
lehet hulye kerdes de a parodat is megneztek esetleg? mert nala is tortenhettek olyan dolgok amik kesleltetik a fogamzast...meg ha ket es fel eves a nagyobbik gyerek...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Dee

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 23, 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Sajnos én sem tudom pontosan, hogy akkor most ez miért gond. Én is úgy tudtam, hogy amennyiben átjárhatók a petevezetékek, akkor nincs gond. Surprised
Szerintem kérdezd ki részletesen a dokidat róla.
Az én HSG-m is eléggé fájt. Crying or Very sad
Ha átjárhatók, akkor azért (remélem) olyan nagy gond nem lehet.
Kitartás! Very Happy
Vissza az elejére
emeseanyu

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 22, 11:47    Hozzászólás témája: HSG vizsgálat és babavárás Hozzászólás az előzmény idézésével

Confused

Sziasztok. Új vagyok itt, de abban bízom tudtok nekem segíteni.

Van egy két és fél éves kislányom, de nem jön a másik. Pco--m van, mindenféle hormonkezelés ellenére sem estem teherbe. Most három és fél hónapja diane 35 fog. gátlót szedek, meg merckformint.

Most voltam röntgenes HSG vizsgálaton. Nagyon fájt, pár perces volt, de azt hittem belehalok.

A diagnózis:

" az uterus norm. nagyságú. A petevezetők norm. tágasságúak. Mindkét petevezeték átjárható. A kontr. anyag akadálytalanul kijutott a hasüregbe. A kifolyt kontr. anyag szabálytalan, faágszerű rajzolatot mutat, valószínű összenövések miatt."

Ez most mit jelent? Ha átjárható, akkor mitől lehetnek összenövések? Én úgy tudtam, a faágszerű az normális rajzolat.

Tudtok nekem ebben segíteni?

Köszi

Szilvia
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés