Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Nagyszülők nélkül...

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Timea35

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 21, 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Nálunk se nincsenek nagyszülők,mindkettőnk szülei
meghaltak már elég rég.
[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
totya69

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Nekünk is hasonlóak a gondjaink. 2 gyermekünk van és a Papákat nem ismerték soha. Korán meghaltak. Az én anyám 40km-re lakik, akkor látja mikor visszük őket. Az anyósom 80 km-re lakott de jött még nagy betegen is. Most lesz 1 éve hogy meghalt és a gyerekeinknek a mai napig nagyon hiányzik. Kérdezgetik miért halt meg. Ha telefon cseng érdeklődnek: nem a mama hívott?
Szomorú hogy így alakult, mert nagyon készült a nagyiéletre! Sad
parents

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 06, 12:08    Hozzászólás témája: Nagyszülők Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az én fiamnak is nagyszülők nélkül kell felnőnie, de nem azért, mert meghaltak...
Az apukámat sosem ismertem, ugyanis anyám úgy gondolta, mivel összevesztek, nekem nem kell látnom őt soha...
1 éve született a kisfiam, de én még kiskorú vagyok, s anyukám elhatározta (8.5 hós terhes voltam mikor elmondtuk neki, észre se vette), majd ő felneveli a kicsit... Ebből köszöntük szépen nem kértünk párommal, s megbeszéltük, külön költözünk..
Azóta magasról kakil ránk, nem ad semmi pénzt, nem telefonál, a szomszédba lakik, nem jön át, de ha mégis, megáll a lakás közepén kritizálni mindent...
Hosszú hónapok után döntöttünk, köszönjük szépen erre nincsen szükségünk, s megmondtuk neki, hogy így nem jó, s ha csak ennyire, akkor inkább semennyire... Ez szeptemberben volt.. Azóta nem láttuk, nem hallotunk róla, de cseppet sem bánom... Tönkre tette az én életemet, tönkre akarta a fiamét is... Ezt meg nem engedhettem...

A másik oldalról vannak nagyszülők szerencsére, de ők se viszik túlzásba.. De legalább szeretnek minket.. Smile
Vissza az elejére
hlivi

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 07, 00:53    Hozzászólás témája: Néha jobb nagyszülők nélkül Hozzászólás az előzmény idézésével

A férjem 6 hónapi házasság után meghalt balesetben, egyedül maradtam 30 hetes terhesen, az anyjaék folyamatosan zaklattak, meg akarták kaparintani a gyereket. Pár hetes volt a fiam amikor utoljára látták, majd 1 éves korában jelentkeztek. Akkor nem adtam, azóta törzsvendégek vagyunk a gyámhivatalban. Kérte a láthatást, 3 évig nekem kellett a gyereket hordani egy 3.helyre mert nem felelt meg nekik a mi társaságunk diploma nélkül. Most 4 éves a fiam, már nem én hordom, elviszik 2 hetente 8 órára, meg az időszakosra, 2x 1 hétre nyáron. Ebben a családban csak az ellenségeskedés megy 5 éve. Szerintem ilyen nagyszülők senkinek nem hiányoznának!!!! Én nagyon örülnék ha végleg megszabadulhatnék tőlük! Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Eszterke

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kriszta!
Örülök, hogy írtál - nem is gondoltam, hogy ilyen hamar választ kapok.
Mégegyszer köszöm a válaszodat, várom a további üzeneteket.
Szia!
Eszti

A hozzászólás legutóbb Eszterke által 2010, Okt. 26, 09:30-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Eszti..sajnálom hogy igy alakult az életetek..nem is ismerték a szüleitek egy kicsit sem???

nekem anyikám 5 éve halt meg..nagy szivfájdalmam hogy nem láthatta az unokáját... Sad(

apukám külön élt tölünk eddig 3* látta alányomat, de ő is nagyon nagy beteg..lehet hogy tudni se fogok rola hogyha meghal..mert a családja nem engedi tartani a kapcsolatot velem...gyermeteg.....
a párom szülei élnek de elég messze..igy nagyon ritkán talákoznak a gyerekkel....nekem kicsit olyan mintha nem is lennének.. én is nagyszülök nélkül nöttem fel..korán, kiskoromba haltak meg az anyai nagyszüleim..apait meg sosem ismertem....a gyerekeid nem hiányolják hogy más gyereknek vannak nagyzsülei???

szia kriszta
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Eszterke

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 18:53    Hozzászólás témája: Nagyszülők nélkül... Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Két gyermekem van, egy 8 éves kisfiú és egy 5 éves kislány. Sajnos nekik nagyszülők nélkül kell felnőniük, ugyanis az apukájuk szülei és az én szüleim sem élnek már.
Szeretnék olyan szülőkkel ismerkedni, akik ilyen, vagy hasonló sorssal bírnak - hogy ne érezzük úgy, egyedül vagyunk ezzel a gonddal világban.

Szeretettel várom a válaszokat!

A hozzászólás legutóbb Eszterke által 2010, Okt. 26, 09:31-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés