Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Rátaláltam a Családinetre :)

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Visszajelzés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
monikaborsos

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 05, 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idea

Sziasztok!
Köszönöm szépen a válaszotokat,most már én is rájöttem a problémára.
Túl nagy méretű képeket akartam feltölteni.,de sajnos a gépünkön szinte csak nagy méretű képek vannak,de majd még keresgetek azért.
Sziasztok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kis_dani

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 02, 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én most töltöttem, fel, megy rendesen ez a funkció!
Ezt olvasd el!
- Képek feltöltése
Egyszerre legfeljebb 5 képet tudsz feltölteni. Egy kép mérete legfeljebb 1 MB lehet, amennyiben ennél nagyobb képpel próbálkozol, a feltöltés során figyelmen kívül hagyjuk. Csak jpg és png fájlokat tudunk fogadni!-
Vissza az elejére
kis_dani

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 02, 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

monikaborsos írta:
Sziasztok!
Mónika vagyok tegnap regisztráltam magam az oldalra,és van egy problémám,képet szeretnék feltölteni,de nem sikerül mert mindig azt írja ki hogy az oldal alaphelyzetbe állt és próbáljam újra de sajnos nem sikerül.
Kérem aki tud segítsen hogy most mit csináljak?
Köszönöm Előre is a segítségeteket!

Üdv:Mónika

Szia én úgy tudom csak .jpg kép lehewt méretkorlát is van lehet, ékezetet és talán nagybetűt ne tartalmazzon!
Vissza az elejére
monikaborsos

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 02, 07:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mónika vagyok tegnap regisztráltam magam az oldalra,és van egy problémám,képet szeretnék feltölteni,de nem sikerül mert mindig azt írja ki hogy az oldal alaphelyzetbe állt és próbáljam újra de sajnos nem sikerül.
Kérem aki tud segítsen hogy most mit csináljak?
Köszönöm Előre is a segítségeteket!

Üdv:Mónika
Vissza az elejére
matyas26

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 26, 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A chattel kapcsolatban szeretnék írni.
Egyrészt az érdekelne, hogy miért olyan kihalt mindig a chat?
Mindig, mikor felmegyek senki nincs fent, vagy épp akkor lép ki.
Pedig úgy szeretnék egy jót csetelni a többi felhasználóval!

A másik dolog az lenne ezzel kapcsolatban, hogy miért nem tudok a mai nap folyamán belépni a chatre?
Azt írja ki ugyanis, hogy a felhasználónevem már foglalt. pedig, ha minden igaz, akkor a Csaladinet oldalon használt felhasználónevemmel és jelszavammal tudok belépni.

Elöre is köszi szépen a segítséget!

Üdv.: Mátyás
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 23:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Szia Laura!!!

Ma 3éve 7óra 34perckor találtam rá az oldalatokra akkor még várandósan Évikémmel ( szakértőtől kértem véleményt aztán 10napra rá megszületett 5,5hónapra Évikém)
Lényeg július 22én írtam elsőnek a fórumra, onnantól már történelem két topicban is izgultak értünk.
Egy ideje pedig itt is vezetem a lánykámról a naplót Laughing Laughing Laughing
Volt két éve talink is több anyucit személyesen is ismerek innen Laughing Laughing
Már megtette az első lépéseit a lányom kisfiam is 8éves lett közben

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Pálgi

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én az első és elhalt lombikom után találtam rá a Csnetre.Ennek lassan már 3 éve.Azóta megszülettek sok küzdés után az ikreink,akiknek mindennapjait nagyon sokan végigkövetik már pár sejtes koruk óta!
Itt egy második családra találtam.És az tényleg igaz,hogy mióta "itt lakom",azóta a problémákra mindíg van azonnal válasz. Very Happy

Köszi Családinet!

Ági

[^]  

http://hu.fotoalbum.eu/Palgi2
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Eljokosan

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, ahogy benéztem a fórumba, feltűnt ez az új felirat, gondoltam, mi ez a hülyeség? De örülök, hogy rákattintottam, jó érzés látni, hogy nem vagyok egyedüli rajongója ennek a remek oldalnak, nekem a fotózás a hobbim, bár nagyon amatőr szinten művelem, de itt szerencsére minden héten találok jobbnál jobb pályázatokat, bár még 1x sem nyertem, nem adom fel.

Nektek is ezt kívánom: csak így tovább CsaládiiNet!!!
Vissza az elejére
vaslady

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én "véletlenül" kerültem ide, éppen kerestem valamit a Google-ben, amikor kidobta ezt az oldalt. Azért ragadtam itt, mert láttam, hogy itt a sérült embertársainkkal is törődnek az oldal készítői, sőt külön rovatot vezetnek a számukra. Jómagam is közéjük tartozom most már, ezért nem mindegy, hogyan viszonyulnak hozzánk az egészségesek. Ha keresek valamit a fogyatékosságommal kapcsolatban, akkor sem kell elmennem az oldalról, mert ott a Tudástár, amit rendszeresen frissítenek. Nekem ez a nagyon szimpatikus az oldalban, hogy törődnek a speciális igényű emberekkel is, akik úgy tűnik egyre többen vannak. Ha pedig valamilyen kérdésem van, azt feltehetem az oldalon egy szakértőnek, aki igen hamar válaszol rá, tehát ezért sem kell elmennem máshová.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na az elöttem szóló ajánlott be!!!!! Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Kösz Timi!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én úgy találtam ide hogy egy kedves Fórumos társam ajánlott be,és azóta a napjaim része,nem múlik el úgy nap hogy ne olvasnék vagy irnák!!!Nagyon szeretem,és sok értékes kapcsolatra tettem itt szert,na és értékes infókra!!! Wink Mindig maradj meg Nekünk családinett!!!! Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
zusu

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Bombajó ez az oldal Gratula!
De valahogy még nincs a köztudatban! Egész véletlenül bukkantam rá, családi programokat keresve....
Vissza az elejére
gigaboszi

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor találtam ide, mikor az első lombikra készülődtünk. Egy nagyon jó csapatra találtam. Laughing Laughing Laughing
És az oldalon sok-sok érdekes dolgot lehet találni, ami még nekem is újdonság Wink

Volt itt minden, sírás, nevetés, bánat és öröm...

Köszönjük, hogy létezik a Családinet!
Áron: 2011.04.12.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én se egyszerűen találtam meg ezt az oldalt, de nem ez a fontos. Azóta rendszeres látogató, fórumozó lettem/vagyok. A gyerekeim imádják a hangos meséket videókat! Tudom jobb lenne ha inkább én olvasnék nekik, de hol tudom én felvenni a versenyt a Kakas és a pipe stílusával Smile
A feleségem a cikkeket, én inkább a program ajánlót mazsolázom át.
Gratula nektek, csak így tovább!
Végre 1 normális oldal!

UI: Néha annyira sok az új infó hogy picit el lehet tévedni, de lehet csak nekünk bonyolult
Vissza az elejére
amanda80

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon jó közösségre, sok hasznos infóra találtam itt! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok Smile

Én, mint egy reménykedő anyukajelölt, pár hónapja keveredtem ide egy lombikos cikk kapcsán, és itt ragadtam Smile Csak meg szeretném köszönni a sok-sok segítséget, amit a CsaládNettől kaptam! kezdve a cikkekből, tudástárból összeszedett hasznos információkkal, aztán a fórumon hasonló cipőben járó babavárókkal összebarátkozva nagyon sok bátorítást, tanácsot kaptam ehhez a nem túl könnyű várakozással, sok- sok csalódással teli időszakhoz. Remélem nemsokára mamaként is élvezhetem a CsaládiNet tényleg varázslatos kínálatát Very Happy

Üdvözlettel: pikerics
Vissza az elejére
Evicike

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örvendek a topik megnyitásának. Bár moderátora vagyok a fórumnak, lehet nem illene beírnom, de mégis megteszem, épp ezért nem a magam, hanem Kata nevében.
Kata lombik programban vett részt. A Családinet pedig helyet adott gondolatainak, érzéseinek, hogy ezzel is segítsük azokban a nehéz napokban. Cikkeket írtunk, bátorítottuk, sőt szűkebb családja is bátorító leveleket írt hozzá, amelyek a Családinet cikkeiben meg is jelentek.
Azokban a napokban ez sokat jelentett neki, a mai napig hálás ezért. Köszönet a lap megálmodójának.
A cikkek alatt megjelent beírások:

2009-03-27 19:47:43 Cukikacska

Én is láttam a pöttyöket.... bibibííí
Olyan nagyon szépek....
Pont mint a kis hugicád Kata!!!
Pusz

2009-03-17 17:37:16 aagnees

Drágáim!

Előszöris KÖSZÖNÖM! Minkettőnk (+2-nk) nevében ezerszer KÖSZÖNÖM! Telebőgtem egy adag zsepit miközben olvastam soraitokat és néztem a fotókat! Nem lehetünk elég hálásak a Jóistennek, hogy ilyen fantasztikus Családdal és Barátokkal ajándékozott meg bennünket! Nagyon-nagyon szeretünk benneteket! (Meg a többieket, akik ugyan nem fogalmazták meg gondolataikat, de tudjuk, hogy velünk vannak!)

Millió puszi Mindannyiótoknak!!! Á&O
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Az én egyik nagy kedvencem a receptekről szóló írások! Mindig éhes leszek tőlük és nem bírom magam visszafogni, hogy ne álljak neki kipróbálni. Very Happy És a családom is nagyon szereti!
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez lesz a kedvenc topicom! Very Happy
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez tetszik, Isten hozott nálunk, Pantagruel!Smile

Szeretünk ilyen véleményeket olvasni, ide minddel! Smile))
Vissza az elejére
pantagruel

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 11:06    Hozzászólás témája: Rátaláltam a Családinetre :) Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nemrég találtam rá CSaládinetre, egy szintén anyuka barátnőm levelét olvasva jutottam erre az oldalra. Olvassátok Ti is,mit írt, én meg csak csatlakozom a véleményéhez.

Kedves Anyukák!

Tudjátok, hogy milyen nehéz dolog anyának, nőnek lenni. Biztosan Ti is mind átmentek azokon a nehézségeken, amiken én: mi a legjobb a gyereknek, mit főzzek, milyen mesét olvassak, milyen termékeket vásároljak, hogyan spóroljak, el ne felejtsem az anyósom születésnapját és az ügyes-bajos dolgokat. A legjobbat akarjuk mindannyian a családunknak. Vajon ki ért meg minket, ki segít mindebben? Nem hiszitek el, de megtaláltam a megoldást: www.csaladinet.hu
Persze most legyinthettek, hogy egyik internetes oldal sem tud többet a másiknál… Nem akarlak győzködni Benneteket, csak annyit mondok, nekem nagy segítség az a sok információ és lehetőség, amit a CsaládiNettől kapok. Amióta használom, sokkal felszabadultabb vagyok, nem aggódom annyit a család miatt, ha gondom akad, tudom, kihez forduljak. A Fórumban barátnőkre is találtam, és örülök, hogy van kivel megbeszélnem a tapasztalataimat, sőt tanácsokat adok-kapok. A családom csak azt vette észre, hogy egyszerűbben mennek a dolgaink, könnyebben megértem a gyerekeket, több időnk van egymásra… Ha kíváncsiak vagytok, mesélek az élményeimről a CsaládiNeten.

Edit-Egy anyuka a sok közül
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Visszajelzés Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés