Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Sertéinfluenza-veszély világszerte. Mit gondolsz ide is elér
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 05, 09:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én sem értem, de nagyon örülök neki. Laughing
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 05, 08:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem se Wink
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 01, 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt érti valaki? röff Wink
rita20

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 17, 22:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van már oep engedélyem.Köszi a gratukat,aranyosak vagytok!Csak tartson ki a picike!
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 13, 09:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mado: köszi a tippeket, nagyon hasznosak, én meg azt is olvastam itt, hogy szemen keresztül is bejuthat a vírus? sajnos én sokszor nyomkodom, vakargatom a környékét.
http://www.csaladinet.hu/hirek.....1258066800
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 12, 23:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az influenzavírus az orrüregen és a száj-garatüregen keresztül képes fertőzni. Az majdnem lehetetlen, hogy egy nagy járvány esetén elkerüljük a H1N1 vírussal való találkozást, dacára minden elővigyázatosságunknak. Ám nem a vírussal való puszta találkozás, vagyis a megfertőződés okozza a nagyobb problémát, hanem az, ha a vírus képes el is szaporodni a szervezetünkben.

Néhány nagyon egyszerű dolog segíthet megelőzni a fertőződést (vagy legalább lecsökkenteni annak mértékét), illetve a mégiscsak elkapott vírus elszaporodását a szervezetben. Ezen hasznos fogásokat sajnos a hivatalos szervek sem hangsúlyozzák eléggé.

1. Gyakori kézmosás (ezt a tanácsot azért gyakorta hallani)

2. "El a kezekkel a szádtól" módszer.
Próbáld megállni, hogy nem nyúlsz az arcodhoz és főleg a szádhoz a kezeddel, csakis alapos kézmosás után. (Bizonyított, hogy sok, légúti betegséget okozó vírus nem közvetlen cseppfertőzéssel terjed emberről emberre, hanem úgy, hogy a vírussal fertőződött tárgyakat megfogod és utána a kezedről a vírust szépen lenyalod.
A szájvédő maszk azért is hasznos, mert ezt is megakadályozza.)

3. Gargarizálj naponta kétszer meleg sós vízzel (vagy Hydrogen-peroxidos vízzel, ha nem bízol a sóban.)
A H1N1 vírusnak ugyanis a fertőzést követően 2-3 napra van szüksége ahhoz, hogy a száj és/vagy orrüregben
elszaporodjon és kialakítsa a tüneteket. Egy egyszerű gargarizálással nagyban csökkenthető a vírusok szaporodása,illetve mennyisége. Ne becsüld le ezt az egyszerű, olcsó és hatásos megelőző módszert.

4. Hasonlóan az előzőekhez, az orrüregeidet is tisztítsd ki legalább naponta egyszer meleg sós vízzel.
Van, aki óvatosan vizet szippant fel az orrába és úgy öblíti ki azt, ami nagyon jó tisztító módszer, de erre nem mindenki képes. Arra viszont igen, hogy egy meleg sós vízbe mártott fültisztítópálcával naponta végigtörölje belülről az orrát. Nagyon jó módszer a vírusok számának lecsökkentésére.

5. Erősítsd az immunrendszeredet magas C-vitamin tartalmú zöldségek és gyümölcsök fogyasztásával! Ha a C-vitamin szükségletedet tablettákkal fedezed, figyelj arra, hogy azok cinket is tartalmazzanak, mivel a cink elősegíti a C-vitamin felszívódását.

6. Igyál olyan sok meleg folyadékot (tea, gyenge kávé, kakaó stb.), amennyit csak lehet!
A meleg folyadékok fogyasztása hasonló hatású, mint a gargarizálás, csak az ellenkező irányban. Lemossák a szaporodó vírusokat
a torokból a gyomorba, ahol azok nem tudnak tovább szaporodni és ártalmatlanná válnak.
http://kep.tar.hu/madoemszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 12, 09:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lecsengeni? Most pörög fel igazából, iskola, ovi mindenhol ez a téma...
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 11, 09:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szomorú, ez az egész história, légy okos mikor teszel jót...
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 10, 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem eee??? A média ízekre szedné a családot, kórházat STB..
Nah a heti oltásból se lesz semmi, egyrészt a leányka belázasodott, másrészt időpontra oltanak már csak a gyerekorvosnál, ekkora az igény! Már csak jövő csütörtökre volt hely....
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 09, 09:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok, ez érthető persze, de látva az ukrán szlovák inváziót elgondolkodtató nem?
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 06, 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én inkább ezt a rizikót vállalom, mint hogy meghaljon vagy bénuljon....
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 05, 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már nem gondolkodom és nem nagyon érdekelnek a hoaxok. Le van zsírozva mind2 gyerek megkapja!
Konzultáltam az orvosunkkal, eddig is adtam a szavára, eztán is érdekel a véleménye.
Talán Ő hitelesebb nekem mint a neten rémisztgető cikkek.
Majd írok a fejleményekről!
A 16 hónapos unokára vár még egy pár oltás amúgy is, vagy azt se adatjátok be?
Aspen

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 04, 09:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én még új vagyok itt.
Olvasva a hozzászólásokat,a nagyon pozítiv amit olvastam a doktornő
leírása. Ha figyelmesen végig olvassa bárki akkor egyértleműen lejön ezek a vakcinák nincsenek tesztelve.
1978-ban amerikában már volt ilyen "járvány" amit ugyan úgy generáltak mint itt. Sok embert beoltottak, gyerkeket is, akik a kéőbbiekben szellemi, és egyébb fogyatékosak lettek.
Annyira minimális ember hal meg, azok minimális az esély, hogy az influenzától, volt aki meghalt, pl áttétes rákos volt.
Vajon miért az influenzára fogták rá?

Nekem is van egy 16 hónapos unokám, és eszünkbe sem jut kitenni egy oltásnak.

Természetesen mindenki szabadon dönt, de mielőtt döntene ne a félelme alapján, hanem a belső megérzésére hallgatva.

totya69 írta:
Óvodába, iskolába megy as kampány, meghalt egy 15 éves fiú szolnokon. Kicsit átértékelődik a hyezet, ez már komoly.
Most már én is gondolkodom, mert a mi gyerekorvosunk azt mondta, mindenképp be kellene.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 04, 09:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Óvodába, iskolába megy as kampány, meghalt egy 15 éves fiú szolnokon. Kicsit átértékelődik a hyezet, ez már komoly.
Most már én is gondolkodom, mert a mi gyerekorvosunk azt mondta, mindenképp be kellene.....
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 02, 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez ölég részletes, most döntse el maga!
Amilla

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 02, 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt most kaptam:

Szia!

Ez a nő a gyerek dokim volt! Smile

Zsuzsi
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Egy internetes napilap gyermekorvos tanácsadójaként hozzám intézett kérdését és az arra adott válaszomat olvashatják az alábbiakban:

"6 hónapos fiamat ajánlott-e beoltatni H1N1 vakcinával? (Tápszeres baba születése óta. )

A testvére 9 éves iskolás.

Oltás jeligére várom válaszát!"

A válasz:
A teljes vírust tartalmazó vakcina használata tilos volt eddig, műhibának számított a csecsemőkorúaknál. Hogy ez a (teljes vírust tartalmazó) új oltóanyag mit tesz majd a csecsemők immunrendszerével, milyen káros vagy súlyos mellékhatásai lesznek, az elválik az idők folyamán (ha lesznek olyan bátrak, akik kísérleti alanynak dobják oda a babájukat), mivel az új oltóanyagot a 3 éven aluliaknál nem is próbálták ki. Még a 9 évesnek sem adnék teljes sejtes vírust tartalmazó vakcinát, csak hasított (split) vakcinát. Kérem, nézzen be a www. natursziget. com lapra, ahol a kételyeimnek is hangot adtam már, bár eddig választ nem kaptam.

Dr. Sebő Zsuzsanna

Miért ellenzem?

Miért e nagy ellenkezésem az új, úgynevezett pandémiás influenzaoltással szemben?

*
Mert nem ismerjük az összetételét, miközben néhány nap múlva el kellene kezdeni a tömeges vakcinációt!
*
Mert az már biztosan tudható, hogy teljes sejtes vírust tartalmazó oltóanyagról van szó, amelyet az Európai Unió országaiban sehol nem alkalmaznak. Talán Afrikában még használható. . .
*
Mert az oltóanyag kipróbálása mindössze 40 (negyven!) 3-18 éves gyermeken történt, és sem a hatékonyságról, sem a hosszú távú mellékhatásokról nincsenek információink.
*
Mert az egyre szaporodó gyermekkori autoimmun betegségek, gyulladásos bélbetegségek és az oltások kapcsolatáról nincsenek érdemi információink.
*
Mert a napi hírek állítása, miszerint már járványos szinten van a megbetegedések száma - hamis.

Ki vállalja a felelősséget?

Mit látok ebből házi gyermekorvosként? Valóban nagyobb a betegforgalom, mint a korábbi évek azonos időszakában, de ennek a megnövekedett betegforgalomnak a 80%-át az iskolából kitiltott, hazaküldött gyermekek teszik ki, akiket valamilyen apró, őszi hurutos tünet miatt hazaküldtek a pedagógusok az ÁNTSZ-től kapott körlevél és a sajtó okozta hecckampány miatti félelmükben.

Nem javaslom az új oltást, mert eddig mindenütt azt oktatták, hogy 3 éven aluli gyermeknek nem szabad teljes sejtes vírust tartalmazó vakcinát adni, most meg hirtelen 6 hónapos kor lett az ajánlott. Kipróbálatlanul? Vagy majd most kipróbáljuk? Hát az én unokámon biztosan nem.

És a terhesek?

Veszélyeztetett és az elsőként oltandó csoportba tartoznak a terhesek. Teljes sejtes vírust tartalmazó vakcinával nincsenek vizsgálatok, mi több, eddig tilos volt így oltani. "Nem lesz olyan gyártó cég, amely leírja, hogy terheseknek ajánlja, hiszen nem áll rendelkezésre elegendő információ, ugyanakkor tudjuk, hogy az influenzával járó lázas állapot megnöveli a szövődmények kockázatát" - mondta Falus Ferenc országos tisztifőorvos. Ennek ellenére az első ütemben oltandók közé sorolták a várandósokat, méghozzá az ingyenes oltással (teljes sejtes vírus!).

Most akkor olthatók? Vagy kinek a felelősségére olthatók a várandósok? Milyen magzati károsodások várhatók a későbbiekben? Vagy az összefüggést úgysem lehet majdan bizonyítani?

Nem javaslom

Nem javaslom az oltást, mert az ingyenes oltás mögött komoly anyagi érdekeltségek vannak, aminek a jelei már kiszivárogtak. Ehhez csak idézek: "Hát mindennek ára van" - derült ki Németh Zsoltnak, az Omninvest Kft. szóvivőjének szavaiból. Öt éve - amikor a madárinfluenzától volt hangos a világ -, 15 évre szóló szerződést kötött velük a kormány. Eszerint 2 milliárd forint állami pénz ütötte a cég markát, amit saját 1 milliárd forintjukkal fejeltek meg, és fejlesztették ki a madárinfluenza elleni védőoltás technológiáját. Akkor ugyan elmaradt a világjárvány, ám a szakemberek kijelentették: csak idő kérdése, és törvényszerűen jönni fog. . .

"A cég persze nem veszi jó néven a szerinte igazságtalannak tartott bírálatot, hogy állami pénzen él. Úgy tartja: a fejlesztésre három éve kapott 2 milliárdért már megdolgoztak azzal, hogy 1100 forintért szállították le minden évben a szezonális influenza elleni oltást. " Azt az oltást, amelynek jó része évről évre megmarad, kárba vész.

Nem javaslom az oltást, mert nem véletlen, hogy hiányoznak a hiteles szakmai vélemények. Sem az infektológiai szakmai kollégium, sem az oltási tanácsadó részéről, sem a László Kórház infektológusaitól nem lehet állásfoglalást olvasni, hallani sem a szakmai lapokban, sem a médiában.

Köztudomású, hogy az influenza elleni oltottságban az egészségügyi dolgozók, köztük az orvosok a sor végén járnak, azaz nem oltatják magukat. Ez az adat megállja a helyét egész Európában. Ugye, senki nem gondolja, hogy valamennyien felelőtlenül gondolkodó, tudatlan emberek?

Talán azt tudnám tanácsolni a bizonytalan laikusoknak, kérdezzék meg háziorvosukat, de ne arról, hogy ajánlja-e az oltást. Hanem kérdezzék ezt: "Doktornő, doktor úr, Ön beoltatja magát? És a gyermekeit, az unokáit?"

Jelen sorok írója egészen biztosan nemet fog mondani. Nem adok be teljes sejtes vírust tartalmazó vakcinát!

Dr. Sebő Zsuzsanna
gyermekorvos
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 30, 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jajj mindmeghalunkvilágvége Sad
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 30, 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elér ide is a sertésinfluenza, a gyógyszergyárak hozzák az oltóanyagban. Aztán majd idővel mikor jönnek a mellékhatások tömeges új betegségek is lesznek. Exclamation
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 30, 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nem mondom, h elhiszem én is de... az ördög nem alszik... Wink
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 30, 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi van, már hat a cucc? Be is nyomtad Wink
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 30, 07:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hey, én nem mondtam h lőd is be magad! Very Happy
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 29, 08:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1xű, vegyél 2 ezerért vakcinát, kérj kölcsön egy kölök mikroszkópot és kukucs, ha van benne terminátor állom a vakcina árát Very Happy
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 28, 08:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Világvége? halleluja...
Ez egy hoax sztem
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 26, 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt ide is bemásolom:

A sertésinfluenza oltással csempészik beléd a chippet
Eljött az Antikrisztus kora. Vajon beteljesedik?
Helmut Pilhar:
tegnap, 2009. augusztus 27-én tartottam Badenben Bécs mellett egy előadást az Új Medicináról.
Feleségemmel együtt 40-en voltunk. Az azt követő beszélgetés során szóba került a sertésinfluenza,
amikor felállt egy hölgy és a következőket mondta el:
Egyik barátnője egy bécsi gyógyszergyártó cégnél dolgozik, aki azt mesélte neki, hogy a Tamiflu
injekciókban valóban el van helyezve egy nano-részecske, mely szabad szemmel nem látható, de 12-
szeres nagyítással már igencsak. Már egy játékmikroszkóppal megnézhetjük.
A gyógyszergyár alkalmazottainak már elmagyarázták, hogy a nano-részecske a szervezetben a
beültetés után úgy működik, mint egy számítógép merevlemeze és ezen minden lehetséges adatot
tárolni lehet. Ezáltal a későbbiekben nem lesz szükség személyi igazolványra és hitel- és egyéb
kártyákra. Állítólag ezzel az intézkedéssel akarják a pontos népszámlálást megkönnyíteni, ill. az
újszülötteket akarják megvédeni. Azt gyanítják ugyanis, hogy sok anya a titokban szült újszülött
gyermekét egyszerűen „eldobja”.
A hölgy továbbá elmesélte, hogy ő is az egészségügyben dolgozik. Van egy ügyvédje, aki az ő
betege volt és megkérdezte tőle, hogyan lehet majd megszabadulni ettől a chiptől. Azt válaszolta, tud
a tervezett chipről, mert ugyebár a társadalom felső rétege természetesen tud erről. Ebben az évben
tervezik beoltani az embereket kényszer nélkül, saját akaratukból. Ha csak kevesen jelentkeznek
ebben az évben, jövőre kötelező oltásként vezetik majd be. Kivételt képeznek majd bizonyos
embercsoportok, mint pld. a rendőrség, kórházi személyzet, politikusok, stb. Ő mint ügyvéd el tudja
majd intézni, hogy ne oltsák be, de a lakosság nagyobbik részének nem lesz menekvése az oltás elől.
Ing. Helmut Pilhar
Rizs-szem
Egy, a Baxter gyógyszergyártó cég munkatársának kijelentése alapján a legrosszabb félelmeink
válnak valóra. Igazság szerint nem egy nevetséges sertésinfluenzáról van szó, hanem egy általános
chipbeültetésről, mely segítségével az egész emberiséget akarják kontroll alá helyezni. Kétféle
injekciót gyártanak majd. Az egész szörnyen hangzik, de az egyik hegyében a chip, benne a Tamiflu
méreg a széles tömeg számára, a másik üres lesz a kiválasztottak számára. Álmainkban nem tudtunk
volna elképzelni egy ilyen aljas tervet. Dr. Hamer (GNM – Germanische Neue Medizin -
www.ujmedicina.hu (már 2007-ben figyelmeztetett bennünket bizonyos emberek terveiről. Ezért
nagyon legyetek résen és védjétek meg magatokat!
Dr. Geerd Hamer és Helmut Pilhar 2009. augusztus 26-i levele:
Amerikában kötelezővé teszik a sertésinfluenza elleni oltást. Aki ezt megtagadja, 1000 dolláros
pénzbírságra és 30 napos elzárásra, vagy akár koncentrációs táborba deportálásra is számíthat.
http://thebirdflupandemic.com/.....-theswine-
flu-vaccine-in-massachusetts
Jól hallották, a haláloltást megtagadók állami bűnt követnek el és ezek az emberek nem egy
egyszerű börtönbe kerülnek, hanem a már részükre előkészített speciális koncentrációs táborokba,
melyekből több százat állítottak fel Amerikában országszerte.
(http://info.kopp-verlag.de/news/amerikanische-konzentrationslager-fertig-und-einsatzbereit.html )
Ezekből a táborokból csak úgy engedik ki őket, ha alávetik magukat az oltásnak, és hagyják
beültetni magukba a chipet. Alighogy kikerülnek, a halálchip által szabad prédává válnak. A
koncentrációs táborokból kikerült emberek „véletlenül” hullanak majd, mint a legyek.
A világdiktatúrával ellenkező egyéneket a halálchip segítségével egy órán belül ki lehet majd
kapcsolni. Az utóbbi 28 éve ezt teszik a kemóval és morfiummal, ezért bojkottálják az Új Medicinát.
Így a Földön 2,5 milliárd embert sikerült már eltenni láb alól. A halálchippel ez természetesen
sokkal egyszerűbb és gyorsabb lesz. Nem csak azért, mert feltűnés nélkül – klf. betegséget imitálva
(szívinfarktus, szélütés, hőguta) - lehet majd embereket meggyilkolni, hanem mesterséges
járványokat tudnak színlelni, ahogy ezt már most tapasztalhattuk: Mexikóban (állítólag!) 3 disznó
elpusztult és állítólag egy gyerek meghalt a sertésinfluenzában.
Ebből hazudtak egy világméretű járványt.
Ezt a chip-támadást nyilvánvalóan már évek óta tervezik. Ez a nevetséges sertésinfluenza, mely
valójában nem is létezik, tulajdonképpen csak eszköz volt: ebből látszik, milyen szorosan
megszervezett propagandamédiájuk működik a világon, bolhából elefántot tudnak csinálni.
Kezdték a hazugságokat az AIDS-szel. Majd következett a BSE. Szeptember 11-e után jött az
Antrax-, majd a madárinfluenza-mese. Most a sertésinfluenza hazugság van porondon. Jövőre jön
majd az egérinfluenza-mese. Mindez csak egy végkifejletre vár. Majd ha már minden emberbe
beültetik a chippet, eljön az abszolút rabszolgatartó uralom ideje, mert úgy mindenkit tetszés szerint
manipulálhatnak és meggyilkolhatnak.
Nagy népi tömeggyilkosság veszi kezdetét. Különben mire ez a hatalmas katonai és rendőrségi
drákói szigor bevezetésére annak érdekében, hogy egy nevetséges nyári influenza ellen beoltsák az
embereket? Ennek nincs értelme. Arról nem is beszélve, hogy ilyen oltás nincs is. Nem lehet
októberben egy nyári influenza ellen oltani! A Tamiflu-val (= kemó) éppen hogy 2-3 hétig lehet csak
elnyomni a gyógyulási szakasz tüneteit (lsd. www.ujmedicina.hu).
Érdemes említést tenni arról is, hogy Amerikában már 100.000 műanyag koporsót gyártottak le és
helyeztek készenlétbe.
http://vids.myspace.com/index......D=39130476
Vajon miért? Módszeresen lefegyverzik az embereket, begyűjtik a fegyvereiket és a harci kutyáikat.
Az igazság ott derül ki, hogy elhallgatják a valódi célt. A Tamiflu-ról szoktak vitatkozni, de soha
senki nem nevezi nevén a chip-implantációt. Fölöttébb érdekes, pedig ennek a hatalmas állami
intézkedésnek éppen a chip-oltás látszik a legkézenfekvőbbnek.
A Hitachi mikrochipje gond nélkül átfér az injekciós tűn és feltűnés nélkül bejuttatható az emberi
szövetbe úgy, hogy előre behelyezik a tű hegyébe. Létezik már a halálchip, melyet a kínaiak évek
óta birtokolnak. Miért akkor a nagy hallgatás? Ezt épeszű ember nem értheti meg. Mert óriási
ellenállásba ütköznének. Kurdisztánban 2007-ben embereken oltási kísérleteket végeztek. Ezután
nyilvánosságra hozták ezzel kapcsolatban a Tamiflu oltóanyagot, stb, de a chipről nem esett szó.
http://www.hitachi.com/New/cnews/030902.html
A Hitachi-chip működik és kombinálni lehet a halálchippel. A Tamiflu káros, mert színtiszta méreg.
Nagyon veszélyes lehet a vagoton fázisban (lsd. www.ujmedicina.hu - megoldás utáni szakasz), a
terhesség utolsó 2/3-adában. Biztosak lehetünk abban, hogy gondolkodás nélkül bevetik a
halálchippet, mivelhogy a kemóval és morfiummal eddig is 98%-os elhalálozást értek el. Ezzel
szemben az Új Medicinával a betegek 98%-a meggyógyulhatott volna. Gátlástalan módon az
onkológusok zöme nagyon is jól tudja, hogy az Új Medicina természettudományos szempontból
igaz.
Első körben a gyermekeket és a terhes anyákat veszik célba. Őket akarják elsőként bechippelni és a
Tamiflu-val beoltani. Többen közülük el fogják veszíteni gyermeküket a terhesség utolsó 2/3-ad
részében, mert a Tamiflu egy színtiszta méreg. Köztudott, hogy a mély vagoton szakaszban egyetlen
morfium- vagy Tamiflu injekció halált okoz.
Ha egy ilyen halálchippet hordozunk magunkban, emlékezetünkbe kell vésnünk azt a tényt, hogy
bármelyik nap egy akármilyen központból pld. Tel Aviv-ból egyszerűen kikapcsolnak minket.
Védtelenek leszünk és kiszolgáltatottak. Az utólagos jajgatás sem segít majd: Jaj, ha tudtam volna...
Ezért fontos az uralkodó osztály számára, hogy előre senki ne tudjon róla.
És ha majd a rabszolgákba behelyezték a halálchippet, utólag már nyugodtan megtudhatják. Akkor
már csak idomított bábuk lesznek. Senki nem mer majd ellentmondani. Ez úgy működik majd, mint
a szabadkőműves-páholytestvéreknél. Mindenki tudja, hogy az első ellenkezés után a rangban felette
álló páholymester belekeveri a mérget a kávéjába és nem éli meg a következő napot. Az egész világ
egy egyetlen koncentrációs tábor lesz, kivéve egy bizonyos hitközösség tagjait.
Milyen naiv is egy olyan követelés, hogy először követeljünk tiszta lapokat a Moszad-tól és
forduljunk a CIA-hez. Nem fogják előre felfedni terveiket. Az egér nem hiszi el, hogy jön a macska.
Egy több, mint száz fős cégnél, mely a Tamiflu-chippet gyártja, ill. tölti, elegendő egy vagy két
“megbízható” alkalmazott, akik a végén a chippet behelyezik. Így a cég összes alkalmazottja legjobb
tudomása szerint állíthatja majd, hogy nem tudtak semmiről. Ezt hívják “végső kontrollnak”.
Igencsak furcsa az is, hogy minden egyes Tamiflu-chip-injekciót egy különleges kódszámmal látnak
el, melyet aztán majd személyes kódszámként tartanak nyilván. (személyi igazolványszám) Miért
lenne szükséges egy nevetséges nyári influenza injekciós tűt bekódolni egyenként és miért lenne
szükséges minden oltás mellé egy oltási könyvet adni? És miért nem akarják a chippel ellátott
embereket Amerikából többé kiengedni?
A “Római klub” a 70-es évekbeli egyik nyilatkozatában az olvasható, hogy az emberiség
fennmaradása érdekében vagy csökkenteni kell a születések számát, vagy pedig emelni az
elhalálozási rátát. A Max-Planck-Institut véleménye szerint el kellene érni, hogy a világ lakossága 2
milliárdra csökkenjen. Amerikában létezik az ún. “Amerikai Stonehenge”
(http://www.igeawagu.com/news/corruption/1199237261.html),
egy 100 tonnás gránit tömb, melybe azt az üzenetet vésték bele, hogy a világ összlakosságát 500
millióra kellene redukálni ahhoz, hogy elérjenek egy “Ésszerű kor”-ba.
Ha az ún. “túlnépesedést” egyszer pontosabban megvizsgáljuk, megállapíthatjuk, hogy egyedül
Texas állam állítólag az összes 6 milliárd embert el tudná látni elegendő élelmiszerrel.
Nem hiszek az ún. “túlnépesedésben”! Már most is több embert intéznek el rákkezeléssel, mint
amennyi születik! Attól tartok inkább, hogy ezeknek a globalizációs fanatikusoknak nincs szükségük
6 milliárd dolgozó rabszolgára és ezért akarják az emberiséget 1/10-re lecsökkenteni.
”Kevesebb birkát könnyebb kontrollálni...”
Dr. Ryke Geerd Hamer ……………………………………………………………….
Ing. Helmut Pilhar ………………………………………………………………
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 25, 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem, lázam nincs, már az orrom se folyik annyira, csak köhögök és ver a víz...
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 25, 08:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De ez egy fiatalember volt semmi kockázati faktorral, na ez a gáz...
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 25, 08:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen a hiradóba is volt, én megint rosszabbul vagyok, pedig már jól voltam tegnap...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés