Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
családi napközi

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
pammpam

HozzászólásElküldve: 2015, Aug. 12, 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Családi napközi vezetői végzettséggel,családi napköziben keresek
segítői munkát Budapesten szeptemberi kezdéssel.
Pszichológia szakon tanultam(Folyamatban a képzés)
3 évig Londonban éltem,ahol egy angol családnál voltam au-pair.
Nagyon szeretnék gyerekekkel foglalkozni,fejlődésüket segíteni.

Aki tud bármilyen lehetőségről,kérem,szóljon nekem Smile

Köszönettel:
Szilvi

Emil címem :pammpam68@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
agimammi

HozzászólásElküldve: 2014, Aug. 23, 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves anyukák, apukák! Az unokám oviját szeretném a figyelmükbe ajánlani. Bogyó napközi Óbuda az Eurocenter fölött. Nagyon kedves hely:

http://bogyocsana.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
ftundet

HozzászólásElküldve: 2011, Dec. 30, 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Családi napközink Gödöllőn a présház utca 13.-ban szeretettel várja egész évben a jelentkezőket! Részletek:
www.szigetkek.hu
Vissza az elejére
Mocorgodaycare

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 06, 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretettel várjuk a kicsiket már 1,5 éves kortól Székesfehérváron a Mocorgó Családi Napközi és Fejlesztőházba!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
Borka

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 16, 17:37    Hozzászólás témája: Csodacsalád Egyesület Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenkinek nagyon ajánlom a www.csodacsalad.hu weboldalt, itt családi napközit üzemeltetőknek kínálnak információkat, tanfolyam-lehetőséget, napközit stb. Általánosságban is van sok minden hasznos anyag, és kimondottan Csodacsaládos megoldás is. Érdemes elkezdeni a tanfolyamot, a tananyag mindenre kiterjed, amire szükség van. Nézzétek meg az oldalt!
lencsi

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 07, 18:00    Hozzászólás témája: Családi naplözi hirdetés Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Decemberbe nyitottam a Xlll ker. kertvárosába , Csodaország mini ovit!! Egy éves kórtól várok mindenkit aki szereti a sok játékot,éneket! Rengeteg program vár mindenkire.Apró létszám és családias ,békés légkör amiben az apróságok fejlődhetnek!! 8-17 ig vagyunk nyitva. Ha csak pár órára szeretnétek igénybe venni arra is van lehetőség! Érdeklődni:30 564-40-97 Várok mindenkit szeretettel!!! Mivel 10-évig voltam ovónéni tudom,hogy mire vágynak a babák és a mamák!!
Vissza az elejére
dabraka-abra

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 11, 17:25    Hozzászólás témája: Csanát de hogyan? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A kérdésem nekem is hasonló mint amiről itt már szó van.Családi napközit nyitnék de nem tudom, hogy mérjem fel az igényeket.Mindenhol első lépésnek a tanfolyamot írják de nem szeretnék előre elvégezni 50 ezerért egy tanfolyamot ha később kiderül nincs is igény itt ilyesmire.Az anyósom bölcsődei gondozónő őt venném fel segítőnek és helyettesnek.Egyenlőre amit tudok az az, hogy a közelben lévő bölcsődébe (ahol ő is dolgozik) már pocakkal mennek a kismamák, hogy a még meg sem született csemetéjüknek legyen hely.Szóval kb. 2 évre előre le kell stipi-stopizni a helyeket.De oda is csak a helyben lakók írathatnak be gyereket.Ezen kívül még van 30km-es körzetben 8 település ahol nem megoldott a bölcsődei elhelyezés.Én ebből azt gondolom, hogy lenne rá igény de mi van ha tévedek?Ti hogy mértétek fel az igényeket (aki már csinált csa-nát)?A másik, hogy most vettünk egy házat ahol lenne hely megcsinálni csak mivel hitelt törlesztünk most pénzünk nem igen van rá, hogy kialakítsuk.Van erre esetleg valami támogatás?Esetleg reménykedhetek, hogy az önkormányzat támogatná?Én gondoltam arra is, hogy ha kiderülne hogy van rá igény akkor lehet, hogy a szülők is segítenének önkéntes munkával esetleg festeni..vagy ilyenekben ne bízzak?

Köszi ha valaki segít néhány tanáccsal, hogy hogyan kezdjek neki.
Vissza az elejére
Persela

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 17, 08:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örömmel értesítjük a kedves szülőket és gyerekeket, hogy Budapest XVI. kerületének csendes, barátságos, kertes házas övezetében (Árpádföld jól megközelíthető részén) 2009. júniusában megnyitja kapuit Családi Napközink és Foglalkoztató játszóházunk.

Kis csoportlétszámú napközinkben és foglalkoztató játszóházunkban szeretettel várjuk olyan bölcsődés, óvodás korú gyerekek jelentkezését, akik szeretnék napjaikat sok-sok játékkal, mozgással, egyéni és közös foglalkozásokkal, érdekes programokkal tölteni, amíg szüleik dolgoznak. Szakképzett gondozóink reggel 7-tól délután 5-ig (szükség esetén tovább is) folyamatos, korosztályra szabott felügyeletet, gondozást és foglalkoztatást biztosítanak a bölcsődés és óvodás korosztálynak egyaránt. Vállaljuk gyermekek egész napos, vagy akár csak néhány órás felügyeletét is.

Várjuk érdeklődésüket, előzetes jelentkezésüket a 06-20-3199501-es és a 06-20-2991529-es mobilszámokon, illetve a csodacsana@gmail.com e-mailcímen.
Vissza az elejére
ftundet

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 21, 15:36    Hozzászólás témája: családi napközi Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Kisgyermekes anyukaként munkába állás után szembesültem a "gyerekbetegség mentes" állapot hiányával, ami igen rossz volt, mivel tanítok. Így elhtároztam, hogy saját lábra állok. Ezt segítette, hogy városunkban nincs bölcsödei és óvodai hely sem, így adott volt a családi napközi. Beléptem egy oktatásra jogusolt céghez is, akik a működtetéshez szükséges tanfolyamra jogosultak. Ha valakit érdekel ez a téma, tud baba klubot, vagy baráti kört ahol beszélgethetnénk erről, szívesen elmegyek, és kellő számú jelentkező esetén helyi tanfolyamot szervezünk. Ez az utolsó pillanat, mert a kormány tervei a munkábaállás és a gyermek elhelyezésének kényszere itt van a küszöbön. Nem biztos, hogy gyermekeink azt kapják majd(ha lesznek újra bölcsik???), amit mi tudunk adni nekik egy kis közösségben.
Várom jelzéseiteket, kérdéseiteket!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés