Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Babavitamin

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
setanta

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 06, 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én egy Huminiqum nevű bio-cuccot szedek, mellé Coral Calciumot, és sok frissgyümi C-vitaminját, meg halolajat. meg folsavat. a Huminiqumban sok a vas, huminsav és egyebek ami a babának kell. ismeri valaki? nagyon büdösSmile de tudom ajánlani, mert az anyaföld adta, nem holmi gépek...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
irodia

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 16, 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Most már elég sokat olvasgattam ebben a témában más fórumokon is, nagyon változatos, hogy kinek mi jön be, vagy mi nem, ezt talán nem is a doki tudja megmondani, egyszerűen ki kell próbálni. Van akinek az Elevittel voltak mindenféle mellékhatások

Nagyon sok jót olvastam a Gravidáról, úgyhogy azt hiszem azt fogom kipróbálni, márcsak a jódos dolog miatt is, amiről írtam.

irodia
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hoppe

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 15, 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Mi tavaly nyáron álltunk rá komolyabban a baba-projectre,és ekkor kezdtem el szedni az Elevitet.Semmi panaszom,problémám nem volt,van tőle.Jódozott sót eszünk évek óta és jók a pajzsm. funkciónk,de egyébként érzelmi döntés volt az Elevit. Very Happy
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 15, 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Irodia igen 2-3hónappal már előtte ajánlatos szedni a vitamint, de a dobozára is rá van írva és szülés után 2-3hónappal is Laughing Laughing Laughing
Gravida ebből a szempontból is jó a jód tartalma miatt Laughing Laughing Laughing
És igaz a mostani gyümik zöldségek 80%al kevesebb dolgot tartalmaznak mint 20éve Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
De a dokit is kérdezd meg neked mi a legjobb lehet más, hugim az elevittől pl szorulásos volt. Confused

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
irodia

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 15, 17:24    Hozzászólás témája: Babavitamin Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Párommal az első csemete "megalkotására" készülünk. Komoly vitába keveredtünk a terhesvitamin szedésével kapcsolatban. Én azt gondolom, hogy már most el kellene kezdenem szedni, ő azt mondja, hogy semmi szükség rá. Én azt gondolom, hogy a picinek mindent meg kell adnom, ő azt mondja, hogy régen vitamin nélkül szültek a nők és amúgy is jön a nyár.

Szerintem nem kockáztathatok, annyira sokféle hatás ér a környezetből, ami a nőket régen nem érte, és abban sem vagyok biztos, hogy manapság a zöldség-gyümölcs ugyanolyan beltartalmi értékekkel bír, mint régen. Nem vagyok egy vitaminbolond, de azt hiszem, ami kell az kell. Ezért gondoltam a Gravidát szedni, mert azt magyarok csinálták magyaroknak, vagyis a helyi igények figyelembevételével. Pl. komoly érvnek tartom, hogy mivel Magyarországon jellemző a jódhiány, ezért a Gravida jódot tartalmaz ( ajódhiányos anyának komolyan károsodhat a magzata).

Szerintetek?
irodia
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés