Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Gyermekfelügyeletet vállalok

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
magelvira

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 08, 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Szülők! 20 éves bölcsődei tapasztalattal rendelkezem 10 évig csecsemő és gyermekgondozóként 10 évig élelmezésvezetőként dolgoztam,1 éve babysitterként tevékenykedem. Szívesen vállalnám gyermekük/gyermekeik felügyeletét reggeltől-esti órákig, akár hétvégén is. Otthonomban is szívesen látom gyermekét, ahol családias légkör veszi körül. Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődésüket,hívjanak bizalommal.

Üdvözlettel: Mag Elvira

Elérhetőség:magelvira@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Andrea75

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 03, 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves anyukák és apukák.
Ha segítségre van szükségük gyermekük felügyeletében, akkor megtalálták. Jelenleg az ELTE-n tanulok csecsemő és kisgyermek gondozó szakon. 35 éves vagyok, nagyon szeretem a gyerekeket, nekem is van két kisgyermekem. A munkavégzés ideje: főként hétköznap délelőtti órák, de lehetőség van hétvégi vagy esti időpontokra is. Főként Gödöllő, Veresegyház és környékéről várom a szülők jelentkezését.
Óradíj: megegyezés szerint.
Várom üzenetét.
Üdvözlettel: Andrea

andrea.gyorki@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Limenda

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 08, 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Melinda vagyok 34 éves, óvodapedagógusi végzettséggel gyermekfelügyeletet vállalok. Hétvége és éjszaka is szóba jöhet alkalmanként. 0-100 éves korig 25 fő max. létszámig Smile) Budapesttől Albertirsáig.
Kérésre önéletrajzot küldök.
Elérhetőségem: ananda76@gmail.com
Vissza az elejére
Katey

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 05, 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

20 éves jogász hallgató vagyok. Alkalmi és hosszabbtávú gyermekfelügyelet vállalnék Budapesten belül nappal és akár éjjel is megegyezés szerint 500 Ft-os órabérért. Gyermekgondozói végzettséggel ugyan nem rendelkezem, de nagyon szeretem a gyerekeket és jól szót értek velük. Kisbabák felügyeletében is van tapasztalatom egészen 10 éves korig.

Elérhetőségek e-mailben: katey@citromail.hu
Vissza az elejére
kisborso

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 08, 09:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fontos!!!! Ikergyermekek felügyeletét is vállalom !!!

Üdv Andi
kisborso

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 07, 19:44    Hozzászólás témája: Gyermekfelügyeletet vállalok Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok ! 29 éves Csecsemő és gyermekgondozó vagyok. Állandó és alkalmi jelleggel gyermekfelügyeletet vállalok, elsősorban a XVI kerületben de természetesen hosszabb időre távolabbra is megyek. Saját gk.-val rendelkezem. Óradíj 800 Ft-tól, de hétvégére és éjszakára megegyezés szerint. Ha gyermeke nálam van igény szerint az étkezését is tudom biztosítani.
andi1toth@citromail.hu vagy privát üzenet.

Üdv Andi
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés