Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2009. októberi babák

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Csika

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 02, 08:14    Hozzászólás témája: Babavárás Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Nekem még 2 hónapom van kereken már nagyon várom a kisfiamat Very Happy
Nagyon sokat mozog a pocaklakó.Ti mennyi idösek vagytok és,hogy érzitek magatokat?????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Angeliw

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 07, 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép napot Smile J rég voltam,de úgy látom Ti sem viszitek túlzásba az irkálást Smile Tanácsadás 2 percig tartott Pelly,igaz,várni 2 órát kellett a dokira.Uh havonta,aztán lelettel kontroll náluk,a lényeg ez volt.Ma este pedig saját doktorbácsimhoz megyek,remélem látszik majd végre Picúr fiú lesz e Very Happy
Egyébként szombat óta már határozottan érzem a mocorgását,egész aktívan tevékenykedik odabent
Nálad mi újság? Ha nem dolizol akkor gondolom most sokat pihensz Smile
Aztán mehetsz vérvételre,UH-ra,meg minden felé.És hamarosan már ki is derül pocaklakó milyen nemű lesz Smile

Jó pihenést és eseménymentes,probléma mentes Babavárást Smile Majd megpróbálok sűrűbben erre járni Smile
Vissza az elejére
Pelly

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 30, 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hahó!

NA, Angeliw, mesélj, mi volt a tanácsadáson?
Remélem minden rendben van! Sun smiley

meló...tegnap voltam utoljára, elváltunk egymástól, mint ágtól a levél Smile

Első baba lesz, igen. Páromnak már van egy, de nem velünk él.
Én meg azon izgulok már, fiú lesz, vagy lány...
de még egy darabig izgulhatok Very Happy

Kellemes hosszúhétvégét! Hello
Vissza az elejére
Angeliw

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 27, 07:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Pelly Smile Rám is fér,az AFP-m alacsony lett,szerdán mehetek genetikai tanácsadásra is.Remélem gond nem lesz,nagyon várom már ezt a holnapi napot Smile Szagoktól néha még most is felfordul a gyomrom Smile Alvásból pedig sohasem elég.Úgy emlékszem Te még dolizol.Meddig tervezed?És ez lesz az első babád?

Szép napot mára Smile
Vissza az elejére
Pelly

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 26, 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Angeliw írta:
Pelly gratula nektek is Very Happy Kedden megyek a 18 hetes UH-a,ott talán már meg tudják mondani Smile Első baba és viszonylag gond nélkül viselem,bár az elmúlt napokban sokat fáj a hasam.Doki szerint csak azért,mert Picúr most nő nagyot Smile És Neked hogy telnek az első hetek?Hányinger és társai? Smile

szia!

Húú, akkor drukk az UH-hoz! Very Happy

Az első hetek? Annyira már nem első hetek, 14+3 vagyok ma. Wink
az első időszakban émelyegtem állandóan, szagok kerüljetek jelszóval...
mostmár nincs ilyesmi, csak fáradt vagyok.

mégegyszer drukk az uh-hoz Smile
Vissza az elejére
Angeliw

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 25, 07:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ri.c Gratula Nektek is Smile
Elolvastam amit a babavárókban írtál.Én ápolónőként dolgoztam.És bár be vagyok oltva hepatitis ellen ahogy kiderült Picúr érkezése nem dolgoztam tovább.Mindenkinek egységesen az volt a véleménye,hogy jobb itthon.
Nektek is ugyanezt tanácsolnám,ha megoldható.Valószínüleg nem fertőződne meg párod,de jobb ha otthon pihen és készülődik erre a csodás 9 hónapra Smile
Vissza az elejére
Angeliw

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 25, 07:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pelly gratula nektek is Very Happy Kedden megyek a 18 hetes UH-a,ott talán már meg tudják mondani Smile Első baba és viszonylag gond nélkül viselem,bár az elmúlt napokban sokat fáj a hasam.Doki szerint csak azért,mert Picúr most nő nagyot Smile És Neked hogy telnek az első hetek?Hányinger és társai? Smile
Vissza az elejére
Pelly

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 24, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ric, elolvastam a dilemmátokat, sajnos nem tudom, kinek lehet igaza, de jobb nem kockáztatni.

Most lehet, hogy oltári nagy hülyeséget mondok...de nem lehet vékony orvosi gumikesztyűben masszírozni? Embarassed
dolgozik, mégis védve van.

...csak egy kósza ötlet vót, nemtudom, nem röhejes -e egy ilyen... Laughing
Vissza az elejére
Pelly

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 24, 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ri.c írta:
Szia!
Mi is októberre várjuk, az én párom most 12 hetes és 2 napos!
Te hogy viseled eddig az állapotot? És a párod? Smile

ja, és a párom jól viseli, engem néha kicsit kevésbé jól Laughing

és Te hogy viseled a női hangulatingadozást? Wink
Vissza az elejére
Pelly

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 24, 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Angeliw írta:
Sziasztok Smile Csatlakozom ha nem baj,bár mi szeptemberre várjuk Picúrunk érkezését,most 18 hetes vagyok Smile

sziaszia!
és gratula neked.

Tudod már kisfiú vagy kislányotok lesz? Smile
én már úgy várom, hogy kiderüljön

Jól vagy, jól bírod? Első baba?

Pelly 14+1
Vissza az elejére
Pelly

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 24, 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy
Bocsi Ric, de ciki...gyanús volt a párom 12.hetes című szöveg, de nem esett le Embarassed
bekukkantok oda, mi a pici probléma Smile

a cukor: apukámnak időskori kialakult cukorbetegsége van, ami kriályul örökölhető.
A terhesség meg ezeket a hajlamokat előbb képes kihozni, lehet hogy időskoromra jött volna csak elő, de így belehúzta, ne legyen már olyan sima ügy a babavárás Smile
diétán vagyok, nem könnyű de muszáj bírni.
Vissza az elejére
Angeliw

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 24, 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Smile Csatlakozom ha nem baj,bár mi szeptemberre várjuk Picúrunk érkezését,most 18 hetes vagyok Smile
Vissza az elejére
ri.c

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 23, 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Pelly!

A "dolgozol még" kérdésedből gondolván feltételezem nem tudod: nem én vagyok várandós, hanem a Párom Smile

De ha tudtad, akkor elnézést és a válasz: dolgozom Smile

Mi jól vagyunk hál' Isten, egy apró pici bökkenőnk van, erről a Babavár témánál írtam. Ha érdekel, kukkants be oda.
Mit jelent a terhességi cukor? Mitől alakulhatott ki?
Erőt és kitartást a munkához és az állapothoz Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pelly

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 21, 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia!

Jól viselem, köszi, csak egy kicsit nehéz, mert a 9. héten terhességi cukrot állapítottak meg, és diétáznom kell.
Alig van erőm, szerencsére már nem sokáig dolgozom.

Ti hogy vagytok?
Dolgozol még?

Sun smiley

Pelly 13+5
Vissza az elejére
ri.c

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 20, 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Mi is októberre várjuk, az én párom most 12 hetes és 2 napos!
Te hogy viseled eddig az állapotot? És a párod? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pelly

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 07, 13:03    Hozzászólás témája: 2009. októberi babák Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Októberre várjuk első közös babánkat a párommal.
Jelenleg 12 hetes vagyok.

Mindenkit szeretettel várok a topikba, aki szeretne a babavárásról beszélgetni.

Baby smiley
Pelly
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés