Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
100 kg felett várandósan emberséges nőgyógyászt keresek

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Monka9

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia.
Én 115 kg an kezdtem a terhességet és ikerbabákkal. Az orvosom egy tünemény, soha egy büdös szóval nem piszkált a súlyom miatt. Igaz cakom pakk hiztam vagy 5 kg, De amikor szülés útána mérlegre álltam voltam vagy 103 kg. De sajna ez a doki Pécsett és Pakson rendel. És most olvastam, hogy neked Pest kell. De nyugi az a lényeg, hogy te és ababád is jól legyetek. HA nem fogadsz orvost akkor is úgyan úgy ellátnak, és a bunkóságért eg nem kell fizetni. Amit a dokinak adnál, azt költsd a babára

[^]  

Móni, Luca, Balázs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Suzy72

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 27, 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Nem tudom aktuális-e még az orvos keresésed. Ha igen, a Szent Imre kórházban dr. Fülöp Tamás szülész-nőgyógyászt ajánlom neked! Én a 4 gyerekemből 3-at nála szültem és hozzájártam terhesgondozásra is a magánrendelőjébe. Ilyen kedves és jólelkű orvossal még nem találkoztam. Egyébként a 3. gyerekemmel már én is kicsivel 100 fölött voltam, soha egy rossz szót nem hallottam tőle a súlyommal kapcsolatban.Csak jóindulatú tanácsokat kaptam tőle. Egyébként pénzt nem kér és nem is vár el a szülésért!!!! A rendelője száma (ami egyébként a XI. Fehérvári úton van) 06-1-385-8495. Remélem segítettem! Sok sikert a szüléshez és egészséges, boldog életet kívánok a babával! Zsuzsa
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
agi73

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 28, 23:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZIA!!
orvost nem tudok ajánlani de én is 127kg szültem .Ne parázz mert az nem jó gondolj a picidre a pocakodba kg- mokat már vissza nem tudod csinálni ezért ne fogadj dokit amit neki adnál majd rá költöd a babádra
Vissza az elejére
csil307

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 25, 12:53    Hozzászólás témája: 100 kg felett várandósan emberséges nőgyógyászt keresek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Második gyermekemet várom (több, mint 100 kg-osan, és 3 évvel idősebben) , és azt már eldöntöttem, hogy az előző szülészorvosomnál nem szeretnék szülni. . . Orvosilag minden oké volt, de sajnos az, hogy minden egyes terhesgondozás előtt tiszta para voltam, hogy vajon most milyen beszólása lesz a súlyomra (az előző terhességemet 97 kg-osan kezdtem). . . Természetesen mindig volt valami, ami miatt hazafelé a kocsiban végigzokogtam az utat. . . Szóval nem volt jó érzés. . . Még az is hozzátartozik, hogy a vizsgálati eredményeim mindig jók voltak, és semmi rossz fizikai élményem a terhességemnél nem volt. . . (nem voltam rosszul, nem vizesedtem, nem émelyegtem. . . stb) Egész terhességem alatt 6 kg-ot szedtem fel! Szülés után rakódott rám a többi
Szóval a kérdésem a következő:
Tudna valaki, aki szintén több, mint 100 kg, és már szült vagy éppen ilyen orvosa van, jó dokit ajánlani (Budapest érdekelne, és ha lehet, akkor a Szent Imre kórház). A dokihoz nagyon szívesen járnék magán terhesgondozásra. . .
Előre is köszi,

Csil307
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés