Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Falfestés ötletek?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 21, 08:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ehh, szerintem a megszorító intézkedés összes pontját kéne felfesteni, hogy emlékezz, a pénzed ne festékre költsd! Very Happy
De ez csak vicc, nem is olyan jó, ok értem Very Happy
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 20, 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Manowar-ral nem jön össze a GNR. Smile Szerintem. De a srác már nem reagál az ötleteinkre. Sad
Vissza az elejére
Evicike

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 20, 08:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jesszum Pepi! Ennél szebbet nem is tudtam volna elképzelni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 19, 14:08    Hozzászólás témája: Re: Falfestés ötletek? Hozzászólás az előzmény idézésével

Valamilyen fej, vagy egy koponya esetleg? Ilyesmire gondoltam:

http://anandborarnc.googlepage.....inting.jpg

De ez erősen függ attól is, h a Manowar-on kívül milyen bandákat szeretsz még.

Vagy lehetne még akár egy madár (sas, sólyom, etc.) is, ami úgy nézne ki, mintha az ágyad felett lévő kitömött trófea lenne.
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 02, 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem tetszik, ahogy megcsináltad, és míg nem láttam a képeket az volt az első gondolatom, h az együttes nevét, vagy kezdőbetűjét kellene a falra festeni, de Te már megtetted. Smile Látom metál rajongó vagy.Smile Esetleg mehetne a falra a Manowar logoja. Most néztem, vm. nyílhegy vagy repülő - nem tudom eldönteni -, elég egyszerű és mutatós. Feketével, vagy szürkével, esetleg barna körvonallal?
Vissza az elejére
Evicike

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 04, 09:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha pirosra fested, elvesz, amit már piros alapon megfestettél.
Elég nehéz így, mert nem látni egybe az egész lakást. Mi lenne, ha egy-egy teljes falfelületet festenél át? Mondjuk fehérre? Nem tudom, az alapszín kényes, nem akármilyen színárnyalat illik hozzá…
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
matzol

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 03, 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi, de valami egyszerűbbre gondoltam. Kevés szín, egszerű minta vagy rajz...
Egyetértek veled Evicike, tényleg hideg, és milenne ha az egészet lefesteném vörösre? nem az egész szobát, hanem csak azt az egy kis részt? gondolkodtam rajta, de akkor is kell valami oda, az üres falra.
Vissza az elejére
Evicike

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 25, 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megnéztem, nekem nagyon hideg, vigyél valami meleg színt bele.
Szivárvány, naplemente…
Vissza az elejére
matzol

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 24, 18:42    Hozzászólás témája: Falfestés ötletek? Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello mindenki!
Van nekem egy szép nagy szobám, szinte minden falát kifestettem. Egyik oldalon egy zenekar logója díszeleg, másik oldalon egy felakasztott gitár van. Mindkettőt én festettem, nagyon jól sikerültek. A probléma a következő: Van egy kis "zug" ahova az ágyam van betéve, és a szélessége nem nagyobb kb. egy-másfél méternél. Itt egy hatalmas ronda üres falfelület, és ez csak nagyon közelről(az ágyból) látható. Szeretnék ötleteket, hogy mi kerülhetne ide, mi mutatna jól még közelről is. A témát nem szabom meg, minden jöhet, mondjuk virágmintát inkább ne:P Fekete festékem van még, de ha kell, veszek másikat is.(kb. 400HUF/palack) Egyébként ha valami más ilyen témájú ötletetek is van, azt is szívesen olvasom.
Kérlek segítsetek, előre is nagyon köszönöm: Zoli

Itt látható néhány kép, hogy tudjátok, miről van szó:

manowar
gitár
üres fal
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés