Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Hajat vásárolnék

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
csajsikka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 20, 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia! nekem lenne kb. 50-60cm-es hajam amit el szeretnék adni egészséges nem festett! légyszi válaszolj ha érdekelne!előre is köszi hello
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gyongy68

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 15, 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

feketea78 írta:
Sziasztok!

Minimum 40 cm hosszú egészséges, festetlen hajat vásárolnék. Parókakészítéssel foglalkozom kemoterápián átesett gyerekek részére, ahhoz használom. Minimális feltétel, egészséges, nem festett haj. Akinek van, és levágatná, vagy korábbról van levágott haja és odaadná, kérem, hogy jelezze, magánban, vagy itt. Ár megegyezés szerint.

Köszönöm szépen:
Fekete Andrea
Szióka .Olvastam hogy hajat vásárolnál nekem van kb 40cm hosszu hajam szép befonva én eladnám ,nem tudom hogy tudnánk egyezkedni.Légyszi válaszolj és megbeszéljük. Köszi előre is.
Vissza az elejére
feketea78

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 11, 09:53    Hozzászólás témája: Hajat vásárolnék Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Minimum 40 cm hosszú egészséges, festetlen hajat vásárolnék. Parókakészítéssel foglalkozom kemoterápián átesett gyerekek részére, ahhoz használom. Minimális feltétel, egészséges, nem festett haj. Akinek van, és levágatná, vagy korábbról van levágott haja és odaadná, kérem, hogy jelezze, magánban, vagy itt. Ár megegyezés szerint...

Köszönöm szépen:
Fekete Andrea

A hozzászólás legutóbb feketea78 által 2009, Máj. 01, 15:15-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés