Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
MELL PLASZTIKA Has plasztika

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sehike22

HozzászólásElküldve: 2016, Máj. 24, 22:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kovatsklara írta:
Én sokat szoktam sportolni, szerinted a műtét után hány hetet vagy hónapot kell majd kihagynom ? És valami speciális melltartót hordasz ? Gondolom a hagyományos nem jó...

Én pont tegnap voltam Dr. Rusz Zoltánnál konzultáción. Ő azt mondta, hogy műtét után olyan 5-6 héttel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
marianna4

HozzászólásElküldve: 2015, Aug. 02, 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az én mellnagyobbító műtétemet Tóth András végezte, és csakis jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. A műtét előtt is sokat segített nekem, A műtét maga is remekül sikerült, és már a hegek is alig látszanak, így teljesen meg vagyok elégedve a munkájával.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
polgardiana

HozzászólásElküldve: 2013, Márc. 15, 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt pontosan az orvos tudja megmondani, de szerintem minimum majd 1 hónapot vagy többet.
A mellplasztika után egy kompressziós melltartót 4-6 hétig kell viselni, és ezt követően lehet visszatérni a hagyományos melltartóhoz.
Vissza az elejére
kovatsklara

HozzászólásElküldve: 2013, Márc. 15, 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én sokat szoktam sportolni, szerinted a műtét után hány hetet vagy hónapot kell majd kihagynom ? És valami speciális melltartót hordasz ? Gondolom a hagyományos nem jó...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
polgardiana

HozzászólásElküldve: 2013, Márc. 10, 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kovatsklara írta:
Sziasztok !
Nagyobb mellet szeretnék csináltatni magamnak. Mennyi a gyógyulási idő illetve, mennyire marad meg a vágás helye ? Válaszotokat előre is köszönöm...

Én nem olyan régen átestem egy ilyen műtéten.
A gyógyulási idő változó, de általában 2 héttől több mint egy évig tarthat. Az első 2 hétben legalább 2-3 kontroll vizsgálatra kell járni és ebben az időszakban történnek a varratok eltávolítása is.
Vissza az elejére
kovatsklara

HozzászólásElküldve: 2013, Márc. 09, 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !
Nagyobb mellet szeretnék csináltatni magamnak. Mennyi a gyógyulási idő illetve, mennyire marad meg a vágás helye ? Válaszotokat előre is köszönöm...
Vissza az elejére
velocine_erzsike

HozzászólásElküldve: 2012, Dec. 10, 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Bszaszi!
Nekem még nem volt szépészeti műtétem, de ez a mellplasztikás infografika talán segíthet a kutatásodban
Most találtam nemrég a neten.
Remélem hasznodra válik..
Üdv,
Velociné Erzsike
Vissza az elejére
Lanyané

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 19, 08:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én pedig segíteni tudok annak aki szinte fél áron szeretne has-mellplasztikát.maryska1@citromail.hu
Vissza az elejére
Bszaszi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 18, 23:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

sürgős segítségre lenne szükségem a kutatásomhoz!
Ha már volt valamilyen szépészeti műtétetek, akkor kérlek írjatok, hogy a tapasztalataitokat felhasználjam a kutatásomban, ami természetesen anonim!Írjatok priviben, a válaszadás után visszajelzek!

Téma: a szépészeti műtéten átesett emberek testképe

Üdv!szaszibea@gmail.com

ui.: ha sebészekkel kapcsolatos infót szeretnétek ugyancsak írhatottk, mert a kutatás miatt sokukkal tartom a kapcsolatot, így nagy összehasonlítási alapom van!
Vissza az elejére
Lanyané

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 25, 09:09    Hozzászólás témája: , Hozzászólás az előzmény idézésével

,,
Vissza az elejére
szindi

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 09, 14:16    Hozzászólás témája: MELL PLASZTIKA Has plasztika Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Sajnos engem nagy cicikkel áldott meg a jó ISTEN.
Én mell kisebbítésre várok.
Az interneten nem sok tapasztalatot találtam
De amit tudok ide leírom nektek apránként.
GYERTEK segítsük egymás.

Várom a tapasztalatokat!!
Nagyon örülnék Vas megyei beszámolóknak is.
Én Vas megyei vagyok és Győrbe fogok először konzultációra menni.

ÍRJATOK!! Renáta Razz
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés