Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése |
Szerinted lehet tartós egy Net/távszerelem? |
igen |
|
78% |
[ 18 ] |
nem |
|
21% |
[ 5 ] |
|
Összes szavazat : 23 |
|
Szerző |
Üzenet |
|
énvagyok
#31
Csatlakozott: 2006.07.28. Péntek 15:36 Hozzászólások: 7
|
Elküldve: 2006, Aug. 02, 12:16 Hozzászólás témája:
|
|
|
aki azt mondaj igen az nagy álmodozó! _________________ Üdv mindenkinek! Bea
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
énvagyok
#30
Csatlakozott: 2006.07.28. Péntek 15:36 Hozzászólások: 7
|
Elküldve: 2006, Aug. 02, 12:16 Hozzászólás témája:
|
|
|
szerintem nem ! egy nagy hülyeség! biztos, ohgy lehetelen a neten megtalálni az igazit! _________________ Üdv mindenkinek! Bea
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
Borka
#29

Csatlakozott: 2005.06.28. Kedd 15:16 Hozzászólások: 2057 Tartózkodási hely: Budapest
|
Elküldve: 2006, Jún. 19, 13:04 Hozzászólás témája:
|
|
|
sziasztok,
én nem, de az unokatesóm igen, és ők is már házasok - ráadásul kiderült, amikor összeismerkedtek egy netes társkeresőn, hogy tök közel laknak egymáshoz (igaz, ez Orlando FL) _________________
[^]
[^]
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
Skiddy
#28

Csatlakozott: 2006.02.28. Kedd 9:53 Hozzászólások: 1371 Tartózkodási hely: XVIII.Bp.
|
Elküldve: 2006, Jún. 11, 15:10 Hozzászólás témája:
|
|
|
sziasztok:)
én is csatlakoznék, én a wapon egy chaten találtam meg az igazit  _________________
[^] [^] [^]
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
hanee
#27
Csatlakozott: 2005.04.27. Szerda 12:37 Hozzászólások: 2726 Tartózkodási hely: Törölt felhasználó!
|
Elküldve: 2005, Nov. 10, 21:12 Hozzászólás témája:
|
|
|
Sziasztok!
Én is a netről ismerem a páromat
hanee
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
Domi 2
#26
Csatlakozott: 2005.09.23. Péntek 16:52 Hozzászólások: 2039
|
Elküldve: 2005, Okt. 28, 19:48 Hozzászólás témája:
|
|
|
Sziasztok!!
Egyszer a postaládába be volt dobva az egyik mobiltársaság kis füzetkéje aminek az volt a címe, hogy chat.
Nagyon izginek tűnt.
Hasónló mint az internetes csak ez telefonon keresztül megy.
Persze beléptem, ott az engem érdeklő szobába chateltem minden nap. Itt többnyire fiúk voltak, mert ez a forma-1 es szoba volt, ugyanis én nagyon szeretm a F-1 et.
Volt ott egy srác a sok közül aki minden nap ott volt és nagyon jól "megértettük" egymást így a chaten.
Aztán már csak azt vettük észre hogy szinte a F-1 ről nem is esik szó köztünk, így hát innentől kezdve már csak pü-ket írtunk egymásnak. Aztán megtörtént a mobilszámcsere, és így sms-eztünk. Ekkor tudtam meg, hogy az ország másik felében lakik.....nagyon szomorú lettem.
És tudjátok mi lett a vége? Én elváltam a férjemtől, ő felköltzözött hozzám, mára már 3 és fél éve együtt élünk, és 3 hónapja volt az esküvőnk, ja és még egy nagyon fontos dolog......imádjuk egymást!!!!!
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
imremo
#25
Csatlakozott: 2005.09.08. Csütörtök 11:24 Hozzászólások: 19 Tartózkodási hely: Kazincbarcika
|
Elküldve: 2005, Okt. 02, 21:47 Hozzászólás témája:
|
|
|
Sziasztok
Szeretném veletek megosztani a történetemet ill. életem egy szakaszát.21 éves voltam amikor először internet közelbe kerültem, gépírást tanultam és nem ment a lányok azt mondták a koliban, hogy menjek le a gépterembe kezdjek el c6elni és az javitani fog a tudásomon,így is volt. Már az első chatelésem alkalmával megismerkedtem egy pesti sráccal aki egyetemista volt. Néhány chates beszélgetés után kiderült hogy jogot tanul hogy egy aranyos kedves fiú és hogy nagyon félénk. Felhívott beszéltünk, aztán amikor mentem haza egy hétvégén kijött a pályaudvarra elém. Nem csalódtam benne mert semmi különösre nem számítottam, már amikor először taliztunk tudtam hogy érzek iránta valamit. Ez volt az első szerelmem 2,5 évig tartott, sajnos a társadalmi különbség miatt lett vége mert ők jóval jobb helyzetben voltak mint mi a huga és az anyukája ezt éreztette is velem, nagyon szerettem mégis vége lett, mai napig bánom, mert ezért ment tönkre a házasságom is mert őt még mindig szeretem és olyan férfit keresek mint ő. Viszont ő már hallani sem akar rólam rólunk hiszen közben nekem lett egy lányom neki pedig egy egészen új élete. Igenis van netes szerelem és higgyetek és tartsatok ki mellette, még akkor is ha vannak különbségek amelyek azt mondatnák veletek hogy inkább ne!
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
tgunda
#24
Csatlakozott: 2004.09.19. Vasárnap 10:03 Hozzászólások: 3
|
Elküldve: 2004, Szept. 19, 10:10 Hozzászólás témája:
|
|
|
Miért ne? Ez már nagyon régi dolog, csak éppen 'klasszikus' levél formájában csinálták...
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
ribizli
#23
Csatlakozott: 2004.03.20. Szombat 15:23 Hozzászólások: 357
|
Elküldve: 2004, Aug. 30, 10:48 Hozzászólás témája:
|
|
|
Mi is netházasok vagyunk
Elég egyértelmű a szavazás állása.
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
bzsuzska
#22
Csatlakozott: 2004.08.03. Kedd 12:45 Hozzászólások: 3 Tartózkodási hely: XXII. kerület (Budafok)
|
Elküldve: 2004, Aug. 03, 12:53 Hozzászólás témája:
|
|
|
Sziasztok Szerelmesek!!
Most találtam rá erre az oldalra, de megosztom veletek történetünket
Mi a párommal egy netet használó beszélgető-progin kezdtünk el beszélgetni... (icq) Kb egy hónapig beszélgettünk(2002nov), sok mindent megtudtunk egymásról, fényképen nem láttuk egymást. Aztán megbeszéltünk egy randit. (2002dec)
A kapcsolatunk eredetileg a sex miatt jött létre.
Kb 2 hétig minden másnap itt aludtam Páromnál. Aztán megkérte, hogy költözzek ide.
2003 februárjában egészségügyi okok miatt abba kellett hagynom a fogigátló szedését. Picur 2003 júliusában foggant. 2004 április 3-án megszületett.
Nagyon szeretjük egymást (bár a gyereknevelés miatt vannak vitáink ) )
Szóval másfél éve ismerem, és most egy gyönyörű babám van tőle!!!! És mindkettőjüket IMÁDOM!!!!
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
Ferdy
#21
Csatlakozott: 2004.07.29. Csütörtök 10:35 Hozzászólások: 78
|
Elküldve: 2004, Júl. 29, 14:08 Hozzászólás témája:
|
|
|
Hali
nos, meg kell erősítenem a net "hatalmát": 2 éve ismertem meg páromat egy társkereső fórumon, és szeptemberben lesz az esküvőnk. neki már a 3., nekem az első. de azt hiszem, ilyen harmónia és szeretet mellett nem kérdés: ez egy életre szól.
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
csinnnKA
#20
Csatlakozott: 2004.04.06. Kedd 13:06 Hozzászólások: 293 Tartózkodási hely: Budapest XVII., (Rákoskert)
|
Elküldve: 2004, Júl. 25, 12:30 Hozzászólás témája:
|
|
|
Vacska!
Egyetértünk! Még valami: a netes ismeretségekből, barátságokból -amikor elérkezik a személyes találkozás izgalmas pillanata- nagy pofáraesések is lehetnek... de ha nincs nagy csalódás, akkor a már vizuális "élmény"(?) nélkül megismert emberhez igazi kötődés alakulhat ki, ami akár barátsággá, akár szerelemmé, igenis sok esetben pedig házassággá is "fajulhat"!
Szerintem a net jó lehetőség arra, hogy kinyílj egy ismeretlen ember előtt gátlások nélkül, s amikor találkoztok (és esetleg "már" gátlásos lehetnél), ő addigra régen megismerte a bensődet, s úgy értékel. Ez szerintem kifejezetten jó.
(Most a szélhámosok, csalók, perverzek kategóriáját hagyjuk... mert ilyen is van!)
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
Vacska
#19
Csatlakozott: 2004.07.23. Péntek 8:21 Hozzászólások: 1
|
Elküldve: 2004, Júl. 23, 08:36 Hozzászólás témája:
|
|
|
Sziamindenki, főleg CsinnKA!
Férjemmel a neten ismerkedtem meg. A dolog érdekessége, hogy akár ismerhettük volna egymást korábban is, annyi párhuzam van az életünkben. Öcsémék szintén a neten ismerték meg egymást és szintén házasság lett a dologból.
Amúgy meg hol máshol tudnál ismerkedni, ha egyszer reggeltől estig a munkahelyen vagy és amúgy sincs megfelelő hely rá? Aki nem szereti a szórakozóhelyeket vagy nincs rá fölös pénze, annak marad a net )))
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
atomant76
#18
Csatlakozott: 2004.07.23. Péntek 5:41 Hozzászólások: 1 Tartózkodási hely: Debrecen
|
Elküldve: 2004, Júl. 23, 06:00 Hozzászólás témája:
|
|
|
Igen én hiszem hogy létezik ilyen is,igaz tartós kapcsolatom nem született a neten való ismerkedésből.De szerintem itt is egymásra találhat két ember úgyan úgy mint bárhól.
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
csinnnKA
#17
Csatlakozott: 2004.04.06. Kedd 13:06 Hozzászólások: 293 Tartózkodási hely: Budapest XVII., (Rákoskert)
|
Elküldve: 2004, Júl. 07, 14:51 Hozzászólás témája:
|
|
|
Atir!
Érdekes, hogy viszonylag kevés olyan ismerősöm van, akik a neten ismerkedtek meg és házasság lett belőle... de kivétel nélkül mind nagyon boldogok. Hát mégiscsak létezik az, hogy igenis a chat-eken, ímélen stb. sokat meg lehet tudni a másikról, meg lehet ismerni a belső tulajdonságait, személyiségét, lényét... ezek után ha nem túl dráma a személyes találkozás, akkor barátság már mindenképpen lehet belőle, de szerelem vagy házasság is, és ezek -eddigi tapasztalataim szerint- stabilak és boldogak.
Én esküvő nélkül éltem együtt 4 évig Gabi előtt egy pasival, az érdekes az volt, hogy igazi értelemben vett szerelmet soha nem éreztem iránta. Előtte másfél évig nem volt senkim, szokatlan és hosszú volt ez a szünet, ezért -gondolom így utólag- "kapaszkodtam belé", és egyeztem bele abba, hogy elkezdjünk együtt járni. Majdnem házasság lett belőle, de én igazából soha nem szerettem eléggé... és miközben a házasság intézménye ellen ágáltam, valójában őellene. Aztán megismertem Gábriel arkangyallal, és 5,5 hónap múlva a felesége lettem. Mindenki frászt kapott, hogy milyen hülye vagyok, hogy fejjel megyek a falnak, beleugrok nagy hirtelen egy házasságba, én a házasság-ellenes. Senkinek nem tudtam elég hatásosan és meggyőzően elmagyarázni azt a bizonyosságot, amit most már 7 év elteltével sejtenek: megtaláltam a másik felemet! Ennyi!
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
Atir
#16
Csatlakozott: 2004.06.29. Kedd 16:13 Hozzászólások: 195 Tartózkodási hely: Szeged
|
Elküldve: 2004, Júl. 07, 07:39 Hozzászólás témája:
|
|
|
Sziasztok!
Átkukkantottam hozzátok és lám van nekem is ideillő történetem.
Nos 2001. márciusában elhagyott a férjem és én leültem a cset elé és vadul neki álltam szédíteni a pasikat. Összeakadtam 1-2 érdekes emberrel, volt pár félresikerült randi. Ekkor találkoztam a párommal. Kapcsolatunk inkább az ágyra koncentrálódott. Teltek a hónapok, beadtam a válópert. 2002. májusban már együtt éltünk, és 2003. szeptemberben összeházasodtunk. Azóta tudom, hogy milyen teljes összhangban és boldogságban élni egy olyan valakivel aki tényleg szereti a másikat.
Nos röviden ennyi a mi sztorink. Most remélem hamarosan jön a trónörökös.
Na legyetek jók, majd még átnézek hozzátok.
Pussz mindenkinek _________________
[^] [^]
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=13980
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
csinnnKA
#15
Csatlakozott: 2004.04.06. Kedd 13:06 Hozzászólások: 293 Tartózkodási hely: Budapest XVII., (Rákoskert)
|
Elküldve: 2004, Jún. 27, 21:52 Hozzászólás témája:
|
|
|
Oké, akkor sacc/kb. Ti voltatok azok a mázlisták, akiket említettem!
(Mondtam néha apának, hogy csak azt bánom, hogy nem 10 évvel előbb ismerkedtünk meg. Aztán kiderült, hogy egyszer-kétszer az életben voltunk már egymás mellett... pl. tök ugyanazon a koncerten a Kertészeti Egyetemen. De akkor elmentünk egymás mellett. Mert nekünk nem akkor kellett találkoznunk, hanem 10 év múlva.)
Az Élet egy nagy rejtelem! Mert ha nem a KEK-en, ugyan hol találkozhattunk volna, hisz 1987-ben még nem volt internet! :-DDDDDDDDD
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
VKOrsi
#14
Csatlakozott: 2004.04.05. Hétfő 23:14 Hozzászólások: 7247
|
Elküldve: 2004, Jún. 27, 16:50 Hozzászólás témája:
|
|
|
CsinnKa
Én most múltam 24 A párom, pedig 27 lesz. Nálunk többekben a "túl korán" figyelmeztetés merült fel, hiszen 22 voltam, mikor az esküvő volt... de nem hiszem, hogy van túl korán vagy túl későn. A lényeg, hogy rátaláljon az ember.
Bár a kismaczkók kicsit várattak magukra, de szerencsére ezen is túljutottunk, és úgy gondolom, ez valahol az első próba, és az első bizonyíték volt a külvilág fele, hogy nem volt meggondolatlan a döntés.
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
csinnnKA
#13
Csatlakozott: 2004.04.06. Kedd 13:06 Hozzászólások: 293 Tartózkodási hely: Budapest XVII., (Rákoskert)
|
Elküldve: 2004, Jún. 27, 16:11 Hozzászólás témája:
|
|
|
Orsi!
Egész életemben úgy képzeltem, hogy ha találkozom az Igazival, a nagy Ő-vel, akkor nem lesz bennem kétség. Nem fogok álmatlanul hánykolódni éjszakánként, hogy vajon ő-e az igazi, hozzá szabad-e mennem feleségül. És persze voltam sokszor csodásan és reménytelen is szerelmes, amikor az imádott pasi nem lehetett az enyém. Ez sem az igazi. Az Igazi = harmónia, mindkét részről azonos intenzitású szerelem.
Amikor apával megismerkedtünk, pár nap múlva már a kétség szikrája sem volt bennem, tudtam, hogy ő az igazi. Amikor megkérte a kezem (khmmm... szintén egy Valentin napon, egy Valentin napi buli után nála otthon, hajnali 2-kor), akkor meg sem fordult a fejemben, hogy nemet is lehetne mondani. Egyszerűen adta magát, hogy "hát persze" hogy hozzámegyek, hisz ő az én másik felem, a mázli, hogy ha ilyen későn is, de végre megtaláltuk egymást. Későn?! Amikor itt volt az ideje! A még nagyobb mázlisták 23 évesen, mi 36 évesen... van, aki soha nem találja meg, 4.-5. házassága után sem!
Szóval mi mázlisták vagyunk!
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
VKOrsi
#12
Csatlakozott: 2004.04.05. Hétfő 23:14 Hozzászólások: 7247
|
Elküldve: 2004, Jún. 27, 13:40 Hozzászólás témája:
|
|
|
CsinnKa
Az eljegyzést a párom döntötte el ilyen hamar Én meg persze, hogy Igent mondtam.
A lánykérés egyébként Valentin napon zajlott, teljesen romantikusan
Lehet, hogy mi vagyunk a kivételek, de Ti is meg Mi is így nagyon boldogok vagyunk
Köszi a drukkot, már nagyon várjuk a manók érkezését... és utána a kistesókért is vissza szeretnénk menni a Kaáliba
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
csinnnKA
#11
Csatlakozott: 2004.04.06. Kedd 13:06 Hozzászólások: 293 Tartózkodási hely: Budapest XVII., (Rákoskert)
|
Elküldve: 2004, Jún. 27, 13:27 Hozzászólás témája:
|
|
|
Orsi!
Látod?!
Vannak itt sikertörténetek!
(Ezzel együtt nagy óvatosan hozzá szoktam tenni, hogy "Lehetséges, hogy mi vagyunk azok a kivételek, akik a szabályt erősítjük?!", vagyis hogy ritka a komoly kapcsolat, igazi netszerelem.)
De nálunk teljes (full!!!) volt a biztonság, a legeslegelső pillanattól kezdve tudtuk, hogy egymásnak rendeltettünk. És ez az az érzés és jóleső magabiztosság-érzés, amiért élni érdemes! Ha tökéletesen megbízol (és megbízhatsz!) a másikban!
Azért az eljegyzést Ti is "elég hamar" eldöntöttétek! ;-DDD
Drukkolok a kismaszatoknak, hogy ők is ilyen boldogok legyenek!!!
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
VKOrsi
#10
Csatlakozott: 2004.04.05. Hétfő 23:14 Hozzászólások: 7247
|
Elküldve: 2004, Jún. 27, 13:22 Hozzászólás témája:
|
|
|
Csinnka
Ti is???
A mi történetünk nagyon röviden
2001. márc. 8 első közös vacsora
2002. márc.15 eljegyzés
2002. aug.31 Esküvő
2004. november... ekkora várjuk a 2 fiúcskánkat
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
csinnnKA
#9
Csatlakozott: 2004.04.06. Kedd 13:06 Hozzászólások: 293 Tartózkodási hely: Budapest XVII., (Rákoskert)
|
Elküldve: 2004, Jún. 27, 13:15 Hozzászólás témája:
|
|
|
Kedves zED!
Kronológia:
1. 1997. november 30-án vasárnap egy baráti buliban ingerült hangon ismételtem újra és újra, hogy nem érdekel, hogy maholnap 36 éves leszek, nem akarok férjhez menni, eszem ágában sincs feladni a szabadságomat és nem született még meg az a férfi, akinek én hinni tudnék.
2. Másnap, azaz 1997. december 1-én (hétfőn) megismertem valakit a neten.
Aznap 10 db ímélt váltottunk egymással.
3. Két nap múlva felhívott. (szerdán)
4. Csütörtökön találkoztunk, együtt vacsoráztunk.
5. Szombaton bemutattam a húgomnak.
6. 1998. május 16-án hozzámentem feleségül.
Életem legjobb döntése volt.
36 évig őt kerestem, csak éppen az utóbbi egy-két évben már nem hittem a létezésében!
A házasságunk elborzasztóan tökéletes és boldog, sokan elviselni sem tudják, annyira.
6,5 hónapja született kisfiúnk pedig megkoronázta ezt a boldogságot!
Ennyi!
Véleményem?!
Szerinted??????????????????????????????????????????????????????
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
Mucó
#8
Csatlakozott: 2004.04.08. Csütörtök 17:04 Hozzászólások: 21
|
Elküldve: 2004, Ápr. 08, 17:47 Hozzászólás témája:
|
|
|
Sziasztok!
Eddig azt gondoltam, hogy maximum jó barátságot lehet kötni neten keresztül, de ettől többről ne is álmodjon az ember. Nos, rá kellett jönnöm, hogy ez nem igaz, hisz a közvetlen közelemben is sor került egy olyan házasságra, ahol a fiú és a lány neten ismerkedett meg egymással. Szóval nem lehetetlen!
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
ipomea
#7
Csatlakozott: 2004.02.27. Péntek 17:53 Hozzászólások: 128
|
Elküldve: 2004, Márc. 23, 18:45 Hozzászólás témája:
|
|
|
Sziasztok!
A netszerelemhez kicsit asszem maradi vagyok , de igaz barátra én is leltem,neten keresztül, immár tartósnak mondható, 2 éves barátságok ezek...
No és persze 19 éves nagyfiam 1 évvel ezelőtt találta meg a nagy Ő-t a neten keresztül, naná hogy az ország másik végéből
üdv: ipomea
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
zEd
#6
Csatlakozott: 2004.04.01. Csütörtök 2:58 Hozzászólások: 0
|
Elküldve: 2004, Márc. 23, 17:45 Hozzászólás témája: Hát nekem még arra várnom kell..:)
|
|
|
Szia!
Hát én attól még picit távol vagyok, de minimum 2 de inkább 3 gyermeket szeretnék. ) Örülök, hogy beteljesülnek emberi álmok.
Add át üdvözletemet nekik. Meg a pici porontynak is.
Szia:
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
Jamina
#5
Csatlakozott: 2004.03.02. Kedd 17:51 Hozzászólások: 1867
|
Elküldve: 2004, Márc. 23, 14:51 Hozzászólás témája:
|
|
|
De lüke vagyok, hiszen van egy ismerős pár, akik a neten ismerkedtek meg ~2 éve.
A lány magyar, a fiú bolgár és angolul cseteltek.
Most 2 hetes a kisfiuk  _________________
[^]
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
Jamina
#4
Csatlakozott: 2004.03.02. Kedd 17:51 Hozzászólások: 1867
|
Elküldve: 2004, Márc. 23, 14:05 Hozzászólás témája:
|
|
|
zEd,
én olyan barátra is leltem a neten, akivel nem elég a virtuális kapcsolat, személyesen is találkoztunk már és telefonon szinte nap mint nap trécselünk  _________________
[^]
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
zEd
#3
Csatlakozott: 2004.04.01. Csütörtök 2:58 Hozzászólások: 0
|
Elküldve: 2004, Márc. 23, 08:42 Hozzászólás témája: Az sem egy rossz dolog.:)
|
|
|
Szia, Jó Reggelt!
Hát annak nagyon örülök, hogy Te is megtaláltad az életed párját.
Kívánok sok-sok boldogságot, felejthetetlen éveket.
Hát igen nekem is nagyon sok ember van akivel beszélgetek neten, de bevallom őszintén olyan barát akivel MINDENRŐL mernék beszélni csak a való életben van.
Üdv:
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
Jamina
#2
Csatlakozott: 2004.03.02. Kedd 17:51 Hozzászólások: 1867
|
Elküldve: 2004, Márc. 23, 07:28 Hozzászólás témája:
|
|
|
Szia zEd,
netszerelemről ugyan nincs tapasztalatom (előbb volt meg életem párja, mint ahogy megismerkedtem volna a nettel ); de netbarátság egész biztosan létezik. Nekem nem is egy ilyen barátom van  _________________
[^]
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
zEd
#1
Csatlakozott: 2004.04.01. Csütörtök 2:58 Hozzászólások: 0
|
Elküldve: 2004, Márc. 23, 02:06 Hozzászólás témája: Netszerelem, hisztek benne?
|
|
|
Sziasztok!
Remélem nem baj, hogy tegezlek benneteket, de olvastam a topicocat és olyan jó kis közösség jött itt össze.
Nem tudom olvastátok - e már a "Szívdobbanás @-mailban, avagy Netszerelem" írásomat, de nagyon érdekelne, hogy rajtam kívül kinek milyen tapasztalatai vannak.
Én már közel 1.5 éve a felhők felett járok:)
Várom a hozzászólásaitokat!
Sziasztok!
|
|
Vissza az elejére |
|
 |
|
|
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban. Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban. Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban. Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban. Nem szavazhatsz ebben fórumban.
|
|
|