Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Karácsonyi Ajándék.

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Filharmonia

HozzászólásElküldve: 2014, Dec. 08, 22:49    Hozzászólás témája: Karácsonyi Ajándék Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  

3+1 karácsonyi jegyváltási akció
Vásárolja meg jegyét a Filharmónia Magyarország által szervezett hangversenyekre december 1 és 31. között és megajándékozzuk Önt vásárlásáért.
Részletek a www.filharmonia.hu oldalon találhatóak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vgabarr

HozzászólásElküldve: 2014, Dec. 08, 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nézelődtem az interneten, hogy milyen ajándékot adhatnék anyukámnak karácsonyra (amit még nem kapott..) egy idő után azért nehéz újat kitalálni.. no de.. Ráakadtam erre az oldalra! Hát valami csodaszép! Smile http://www.egyediajandekok.info/
Gondoltam megosztom, hátha valaki más is ebben a cipőben jár!
Vissza az elejére
consilium

HozzászólásElküldve: 2013, Nov. 19, 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ajándék díszpárnák bármilyen alkalomra rendelhetőek.Egyedi rendelésre készített párnákat gyártunk kb. egy drágább bon-bpn áráért és hát lássuk be ez jobb ajándék mint egy bon-bon.

Ez az ajándék nem elcsépelt,teljesen új és nagyon egyedi!
Használja ki a lehetőséget és legyen az elsők között aki a magáénk tudhat egy ilyen nagyszerű ajándékot!

Elérhetőségeink:

https://www.facebook.com/pages/D%C3%ADszp%C3%A1rnagy%C3%A1rt%C3%A1s/228320257332238

https://www.facebook.com/groups/diszparnagyartas/

http://diszparnagyartas.meximas.com/news.php

http://beta.vatera.hu/egyedi-a.....93985.html
Vissza az elejére
mamivivi

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 19, 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi idén fotókönyvet fogunk ajándékozni a gyerekekről készített képekből a szüleinknek, a tesóinknak pedig asztali naptárakat!
Most találtam egy jó ötletet:

A többieknek, barátoknak, kollégáknak még nem tudom, de mindenképpen személyre szólót!
Vissza az elejére
Gelehed

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 14, 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sörsisakot mindenkinek karácsonyra Smile
vagy szilveszterre...
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 11, 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No ide írom Signettának, hátha itt megmarad. Szóval a kolegináknak minden évben szoktam venni apróságokat ajándékba. Idén natúrkozmetikumokat rendeltem. Egyik barátnőm küldte át a címet levélben, onnan másolom
Viki77

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 11, 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Környezet tudatos vásárlás karácsonyra is:

Apának: bio after shave
anyának: bio dezodor
a gyerekeknek: öko rajzeszközök.

És még egy csomó érdekes, környezet tudatos termék
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
melicskehalacska

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 13, 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és azt még el is felejtettem, hogy barátom valamelyik haverjától kapott valami Legendary nevű játékot.Hát attól ki vagyok akadva.Különféle misztikus szörnyekkel harcol, meg valamit magyarázott, hogy Pandóra szelencéjével kapcsolatos az egész játék.:S
kiráz a hideg tőle, komolyan.
de mit tudok vele csinálni, ha egyszer ezeket a számítógépes játékokat szereti...:S
Vissza az elejére
Pottom99

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 13, 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Az öcsémnek Hétfőn volt a névnapja, nagyon sokat tépelődtem hogy mit vegyek neki. Aztán eszembe jutott, hogy imád játszani a gépen. Elkezdtem kutatni olyan pc-s játékok után, ami tényleg izgalmas, új, de ugyanakkor nem horribilis áron tudok hozzájutni. Jártam, keltem majd Hétfő délelőtt fedeztem fel a Flatout 3 nevű játékot.
Utána olvasgattam a neten, és úgy gondoltam baj nem származhat belőle, megveszem. Az öcsém nagyon örült neki, rögtön ki is próbáltuk. Szerintem a különlegessége, hogy az előző változathoz képest javítottak a grafikán, megnövelték a futamokban résztvevő járművek számát és részletesebbé tették a pályákat is. Iszonyatosan jó ütközések, ugratások vannak benne. 16 különféle autó, variációk tárházával, tuninglehetoséggel,teljes sérülésmodell, amely kihat a kocsi tulajdonságaira is, 36 pálya, 5 környezetben, 3 roncsderbi aréna a teljes élményért, többjátékos üzemmód 8 személyre. Engem személy szerint megfogott nagyon! Smile
Ezért tényleg ajánlani tudom mindenkinek!
Most 30%-os akciós áron tudtam hozzájutni, így volt összesen 4190 Ft.
Vissza az elejére
melicskehalacska

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 13, 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

halihó!
Nálunk is tarolt a számítógépes játék.a 10 éves öcsém is az autóversenyzősökért van oda, de most kapott egy valami quadosat a barátomtól.Valami Pure a neve, nem is volt annyira vészes az ára, kb olyan 5600 Ft.Ahogy nézegettem Disney játék, szóval nincsenek benne brutál jelenetek.Viszont azok a figurák, amiket csinál a játékban az öcsike, hát valami hihetetlen.Nagyon látványos az egész.Bár én biztos nem tudnék vele játszani, mert egy technikai analfabéta vagyok ilyen téren.Smile:S
Vissza az elejére
Pottom99

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 13, 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
A páromnak szombaton volt a születésnapja, nagyon sokat tépelődtem hogy mit vegyek neki. Aztán eszembe jutott, hogy imádja az autóversenyeket, és imád játszani a gépen. Elkezdtem kutatni olyan pc-s játékok után, ami tényleg izgalmas, új, de ugyanakkor nem horribilis áron tudok hozzájutni. Jártam, keltem majd Péntek délután fedeztem fel a Racedriver Grid nevű játékot. Nagyon megtetszett a borítója is. Mint nő először a csomagolást, borítót néztem Smile
Majd utána olvasgattam a neten, és úgy gondoltam megfelelő ajándék lesz. Be is jött. A párom nagyon örült neki, rögtön ki is próbáltuk. Feltűnően letisztult volt, a töréseket is rögtön észlelni lehet, nagy előnye szerintem, hogy nem kell bajlódni a tuninggal, a felszereléssel, vagy a beállításokkal. Az elsődleges cél az, hogy megszerezzél annyi pénzt, hogy a következő versenyszintre léphess. Nagy élmény volt számomra a lendületes, és sokszínű verseny. Számos pálya közül lehet választani. Lehetőség van a hagyományos körversenyekre Európában, utcai gyorsulási versenyekre Amerikában illetve driftversenyekre Japánban. Én imádom a száguldást, a pörgést,illetve az életben is imádok vezetni, driftekre járni. Ezért tényleg ajánlani tudom mindenkinek, aki imádja a száguldást, a pörgést, az adrenalint. Most 50%-os akciós áron tudtam hozzájutni, így volt összesen 3990 Ft.
Vissza az elejére
vbo233

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 13, 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, ha már a számítógépes játékoknál tartunk, én az unokahúgomat leptem meg egy játékkal. A neve: Divatsuli. Az unokahugim olyan mint bármelyik másik korabeli tinilány, érdekli a divat, szereti a színes csili-vili ruhákat és szeret mindenféle bizsut aggatni a nyakába.. Azt hiszem a megfelelő ajándékot sikerült megvennem számára. Ebben a játékban mindent kipróbálhat ami a divattal kapcsolatban érdekli, tervezhet ruhákat, készíthet ékszereket, sőt a saját maga tervezett ruháival divatbemutatón is felléphet.. Nagyon élvezi, már az anyukáját is sikerült megbolondítania vele, mert egyfolytában a játékról beszél.. Már el is határozta, hogy divattervező lesz, vagy fodrász Smile
Vissza az elejére
Trenna

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 13, 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy friss élményemet írnám le, mint kisgyermekes anyuka. Nehéz a kisfiam ízlésének megfelelő ajándékot találni, mert általában hamar megun minden játékot amit kap. De most végre olyan ajándékot találtam számára ami tartósan fenntartja az érdeklődését. Pénteken vettem meg neki (ráadásul rendkívül akciós áron) ezt a Tomb Raider Underworld nevű új számítógépes játékot, és azt kell hogy mondjam, a fiam odavan érte.. Régóta nem láttam hogy ennyire lelkesedett volna egy játékért..szinte egész nap a gép előtt ül és lelkesen meséli hogy mi mindent lehet csinálni a játékban, vagy hogy milyen kincseket talált meg .. Teljesen odavan érte merthogy állítólag sokkal modernebb, kidolgozottabb, látványosabb és jobb minőségű az egész játék mint az elődei..A csomagban volt még egy kis füzetke is, ami a játék, a helyszínek a szereplők látványterveit tartalmazza, mondanom se kell el sem tudom venni tőle Smile Imádja! Végre egy játék ami igazán elnyerte a tetszését.. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki örömet akar szerezni a kisfiának..
Vissza az elejére
rituska79

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 12, 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nekem karácsony után sikerült megtalálnom a tökéletes ajándékot párom számára.Nem volt egyszerű dolgom, mert imádja a számítógépes játékokat és hát én nem vagyok oda értük.Sőt a hideg kiráz a hülye szörnyes játékaitól.
Viszont van egy közös érdeklődési körünk, a történelem és a háborúk.
nem hittem volna, hogy találni fogok olyan játékszoftvert, ami nekem is tetszeni fog.:)De sikerült és bevallom nőiesen, hogy tetszik.Ez a World In Conflict nevű játék.
Annyira élethűen jelennek meg a szovjet, amerikai, európai városok és a különböző színterek a játékban, hogy az valami hihetetlen.És mivel nőből vagyok és nem értek annyira a harcászati eszközökhöz, még jól is jött, hogy van hozzá egy kézikönyv, ami részletesen leír mindent a játékmódokról, harci egységekről, stb.
És van egy 10 napos próbaváltozat is hozzá, ami most épp kapóra jön, mert sajnos nincs sok időm a vizsgaidőszak miatt.Így talán még jut időm a tanulásra is. És most akciós volt, csak 1990Ft.
Vissza az elejére
rozsomak

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 03, 23:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyedi kézműves magyar termékek, hagyományos technikákkal (szőttes, bőrkarkötők, csuhé, szalma) és modern technikákkal (decoupage, szatinálás, üvegfestés).
Mindenkit szeretettel várunk!
Vissza az elejére
killerbogi

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 25, 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Karácsonyra nem mindennapi ajándék Önnek és kedvesének egyaránt!
Válasszon a megannyi csábító fehérnemű közül!
Vissza az elejére
ajanlom

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 22, 20:38    Hozzászólás témája: Karácsonyi Ajándék. Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy lehetőség az óra amit akár otthonról és otthonra is lehet kérni és a legkisebb településre is elviszik.

A www.***.hu oldalon jó választék van női és férfi karórákból.
Az árak 10 eFt-tól indulnak és 1000 Ft a szállítás az ország bármely pontjára.
Most egy lépésszámláló az ajándék minden vásárlónak.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés