Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Vásárlói klubban tagszervezés nélkül is biztos jövedelem!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kaveguru

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 10, 00:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Regisztrálj ingyen és használd ki a kedvezményeket.

www.vasarlas.sokoldal.hu

Törzsvásárlóknak 10% kedvezmény.

http://www.kaveguru.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csillag11

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 30, 18:25    Hozzászólás témája: Vásárlói klubban tagszervezés nélkül is biztos jövedelem! Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlök mindenkit!

Három gyermekes anyuka vagyok. A legkisebb most 7 hónapos. Sajnos segítségem nincs, ezért nem tudok visszamenni dolgozni, mikor már csak azt a kevéske gyest fogom kapni. Sokat gondolkodtam, hogy mit tehetnék.
Nehéz döntés volt, de belevágtam én is egy internetes üzleti lehetőségbe.
Biztos sokan hallottatok már róla.
Új, magyar, bejegyzett és leinformálható cég!
Webáruház, ahol a mindennapi tisztítószereket, élelmiszereket, papírárut és egyéb termékeket tudom megvásárolni.
Ingyen szállítják házhoz az ország egész területén. Átveszem, fizetek és megkapom a számlát.
Mintha a helyi boltban vásárolnék, csak itt nem kell cipekednem és a vásárlásaim után hűségjuttatást kapok.
És itt a nagy lehetőség!

Tagszervezést NEM igényel!
Ha rendszeresen vásárolok (akár a minimum összeggel) egyre magasabb pozícióba kerülök! A rendszer automatikusan besorol 3 szisztéma szerint a csoportba! Ha 3 ember tőlem kevesebb összegért vásárol, akkor jutalékot kapok. A havonkénti vásárlások összege összeadódik, így minden új belépővel és vásárlóval szemben előnyben vagyok, hiszen én a második hónapban ha vásárolok a minimum összegért, akkor már a 10000Ft-os összeggel kerülök a rendszerbe. Minden hónapban magasabb induló összeg! Mindig lesznek új csatlakozók, kevesebbért vásárlók, tehát mindig lesz jutalékom, amit vagy levásárolok, vagy a számlámra utaltatok!

A minimum vásárlási összeg 5000FT. Ennél sokkal többet el tudok költeni, főként, mert bővül a választék, és babaholmi is egyre több van!
Néhány példa:

BabyBruin Hűtőfolyadékos rágóka k...
Ár: 200 Ft + ÁFA (240 Ft)

BabyBruin Cumisüveg 250 ml
Ár: 350 Ft + ÁFA (420 Ft)

BabyBruin Előke frottír 7 db/cso...
Ár: 908 Ft + ÁFA (1 090 Ft)

BabyBruin normál popsitörlő 120 d...
Ár: 375 Ft + ÁFA (450 Ft)

Nelli 3 rétegű WC papír 8 tekercs...
Ár: 449 Ft + ÁFA (539 Ft)

Úgy gondolom ezt a kedvezményt máshol nem tudom elérni!
Ezen felül, ha valaki belevág a tagszervezésbe is, csak több jövedelemre tehet szert. Minden alá csatlakozott vásárló után 250Ft-ot kap jutalékként.
Sőt, ha magasabb összegű az illető vásárlása, mint a minimum összeg, akkor ez az alapjutalék is magasabb.
Egészen a 8. szintig jár a tagszervezői jutalék.
Ha ezt eléri valaki, akkor plusz csoportbónuszt kap!

Kérjetek meghívót! Nézzetek szét a portálon és regisztráljatok INGYEN!
Semmi nem kötelező regisztráció után sem, de higyjétek el megéri!
Nem fogtok csalódni!

Email címem: suszij@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés