Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Üdülési csekk

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
roxall

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 30, 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ha valaki szeret kirándulni, s nem luxus körülményekre vágyik, ajánlom ezt a szállást: www.ezustfenyo.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Anita102

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 22, 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Spray!

Tényleg a honlap elég zavaros. A szálloda szerződésben áll az étteremmel, de bárki mehet ebédelni, vacsorázni. Mi magánházat béreltünk ki a Fő u.-ban és ott ott volt az egész család majdnem két hétig. Nagyon super volt.

Anita
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
spray

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 17, 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Anita!
Köszi a tippet,rákerestem az étteremre,de nem egészen értem, a Laroba szálló vendégein kívül másokat is fogadnak,vagy nem?Te ott laktál?
A képek alapján nagyon szép a hely,de mi nem akarunk ott lakni,mert szállásunk már van.
Vissza az elejére
Anita102

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 16, 12:16    Hozzászólás témája: üdülési csekk Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Spray!

Én Alsóörsön a Halásztanya étteremben szoktam ebédelni, vacsorázni. Itt úgy tudom, hogy elfogadják az üdülési csekket. Nagyon finom ételek vannak. Tudom ajánlani.

Anita
Vissza az elejére
spray

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 08, 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
60 000 Ft értékű üdülési csekkemet szeretném idén nyáron a Balcsinál elverni. Alsóörsre szeretnék menni, mert a strandja nagyon jó. Nem szállásra költeném, hanem inkább étkezésre. Tudtok olyan vendéglőt ahol elfogadják?
Vissza az elejére
princip

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 04, 11:59    Hozzászólás témája: ücs Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
tudok egy illetőt aki segít üdülési-csekk gondjaitokon.
üdv
Vissza az elejére
Evicike

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 07, 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdülési csekk felhasználás az Aesthetica Orvosi Központban

Az Aesthetica Orvosi Központ a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány szerződött partnere, így az alábbi kezeléseinket fizetheted (részben vagy teljes egészében) üdülési csekkel.

1. Plasztikai sebészeti konzultáció és kezelés

2. Lézeres szőrtelenítés konzultáció és kezelés

3. Ultrahangos alakformálás konzultáció és kezelés

4. Mezoterápia konzultáció és kezelés

5. Bőrgyógyászati konzultáció és kezelés

6. Visszér konzultáció és kezelés
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rita80

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 04, 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vicacica!

Neked is ajánlom az Óperenciást: www.operenciashotel.hu

Üdülési csekket elfogadnak! Kérjél tőlük ajánlatot!
Vissza az elejére
zar116

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 23, 13:48    Hozzászólás témája: Re: Üdülési csekk Hozzászólás az előzmény idézésével

vicacica írta:
A munkahelyemtől kapott üdülési csekket még nem tudtam felhasználni, dec 27-én lejár. Párommal gondoltuk decemberben (akkor kapok pár nap szabit) egy hosszú hétvégén elmegyünk a gyerekekkel egy kis wellnesre. Az egész netet áttúrtam és még sem találtam olyan helyet, ahol 4 személy egy apartmant, teljes ellátást, reggelit, vacsorát és esetleg ebédet kapna ott helyben. Teljesen zárt fürdőrészleg lenne jó, vagy esetleg közvetlen átjárás egy fürdőbe, hogy a 3-4 nap alatt tényleg ne kelljen kimozdulnunk a hidegbe, hanem végre csak együtt lehessünk a gyerekekkel. Ja és a családbarát is legyen az egész.
Túl nagy kérés ez? Tud valaki ilyet? Ja és persze az üdülési csekket is elfgogadják!!!

ÜCS-t szinte mindenhol elfogadnak, legfeljebb a legkisebb falusi vendégházak maradnak ki. És nyáron Balatonon voltam, Földváron, az Anna-Mária Villában. Totális elégedettséggel, egy nyolchónapossal. (www.amv.hu)
Vissza az elejére
vicacica

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 22, 00:15    Hozzászólás témája: Üdülési csekk Hozzászólás az előzmény idézésével

A munkahelyemtől kapott üdülési csekket még nem tudtam felhasználni, dec 27-én lejár. Párommal gondoltuk decemberben (akkor kapok pár nap szabit) egy hosszú hétvégén elmegyünk a gyerekekkel egy kis wellnesre. Az egész netet áttúrtam és még sem találtam olyan helyet, ahol 4 személy egy apartmant, teljes ellátást, reggelit, vacsorát és esetleg ebédet kapna ott helyben. Teljesen zárt fürdőrészleg lenne jó, vagy esetleg közvetlen átjárás egy fürdőbe, hogy a 3-4 nap alatt tényleg ne kelljen kimozdulnunk a hidegbe, hanem végre csak együtt lehessünk a gyerekekkel. Ja és a családbarát is legyen az egész.
Túl nagy kérés ez? Tud valaki ilyet? Ja és persze az üdülési csekket is elfgogadják!!!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés