Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Újdonságok a Családineten
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2014, Nov. 09, 21:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedve LIG!

Kérünk, a hirdetéseddel kapcsolatosan írd meg az info@csaladinet.hu e-mail címre, hogy milyen névvel adtad fel, és melyik munkaközvetítői rovatunkba, esetleg milyen személyes adataidat adtad meg, ezután tudjuk törölni.

Üdvözlettel:
Moderátor

LIG írta:
Munkaközvetítő hirdetésemet szeretném törölni, mivel már nem aktuális. Szeretném kérdezni, hogy mi a módja?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
LIG

HozzászólásElküldve: 2014, Nov. 08, 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Munkaközvetítő hirdetésemet szeretném törölni, mivel már nem aktuális. Szeretném kérdezni, hogy mi a módja?
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2014, Okt. 20, 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Rumcity!

A kérdése Brischof Jusztinánál van, még nem válaszolta meg, de beérkezett hozzá. Kis türelmét kérnénk még, hamarosan meg fogja válaszolni, és akkor a kérdez-felelek oldalán lesz megtalálható, de kap értesítősítő e-mailt is róla.

Üdvözlettel:
Moderátor

Rumcity írta:
Tisztelt Családinet.
Bischof jusztinának írtam és nem találom azt amit neki írtam ilyenkor mi van?hová került az írásom?esetleg nyilvános?
Köszönöm válaszukat.
Üdv
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2014, Okt. 20, 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves József!

Kikapcsoltuk a hírlevélküldést, nem fog többet kapni.

koppanyij írta:
Nem kérek több hirlevelet !!!!!!!!!
felháboritó .hogy alig lehet leiratkozni
Koppányi József
Vissza az elejére
Rumcity

HozzászólásElküldve: 2014, Okt. 20, 16:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tisztelt Családinet.
Bischof jusztinának írtam és nem találom azt amit neki írtam ilyenkor mi van?hová került az írásom?esetleg nyilvános?
Köszönöm válaszukat.
Üdv
Vissza az elejére
ManduraLyoness

HozzászólásElküldve: 2014, Ápr. 25, 10:21    Hozzászólás témája: Account torles Hozzászólás az előzmény idézésével

Hol talalom az account torlesi lehetoseget? Meg tudna nekem adni valaki?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
EFTsLizi

HozzászólásElküldve: 2014, Ápr. 13, 09:55    Hozzászólás témája: profil kép feltöltés Hozzászólás az előzmény idézésével

Segítséget kérek, nem találtam meg hogyan tudok képek feltölteni profil képnek. Köszönöm Lizi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
d.erika1971

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 29, 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!
Kicsit nyomaszt, hogy én semmit nem tudok "hozzáadni a sikerhez"! Mindennap olvaslak benneteket és sokat tanultam Tőletek!
Nagyon lassan haladnak a vizsgálataim, még a lisztérzékenységre sincs eredmény...
Szerintetek okozhat fejfájást, hasmenést időnként vagy ez állandó lenne?! A gyógyszerész ajánlott egy lisztérzékenységet kimutató tesztet. Hallottatok már ilyenről?Megbízható lehet?
Ha jól értettem-két hét múlva megyek immunológushoz- előtte ne diétázzak még és az omega 3-at, szelént se szedjem.
Szelénből melyiket szoktátok??
Omega3- ból én 1000 mg-ost vettem,remélem ez jó!
Kismamák nagyon vigyázzatok Magatokra és a babócákra!!!!!
Erika
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 06, 13:00    Hozzászólás témája: Re: e mail cím változás Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Mónika!

Az email címedet bejelentkezés után az adatlap beállításoknál tudod megváltoztatni.

Üdvözlettel:
Családinet Moderátor

zizi69 írta:
Kedves Moderátor!

Megszűnik eddigi email címem, és nem tudom megváltoztatni, segítséget kérnék!
Köszönettel:
Mónika
Vissza az elejére
zizi69

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 06, 11:13    Hozzászólás témája: e mail cím változás Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Moderátor!

Megszűnik eddigi email címem, és nem tudom megváltoztatni, segítséget kérnék!
Köszönettel:
Mónika
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2012, Ápr. 11, 09:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Plara!

Írj egy emailt az info@csaladinet.hu címre arról az email címről, amivel regisztráltál!

Üdvözlettel:
Családinet Moderátor
Vissza az elejére
FISU73

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 17, 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moderátor írta:
Sziasztok!

Megújult a Blogunk:

http://www.csaladinet.hu/blog

Van benne Fotóalbum-lehetőség is Very Happy! A bejegyzések és az Albumok is jelszóval védhetőek!

Szeretettel várunk Benneteket ott is!
Kedves Moderátor!
Ott próbáltam, de nem engedi.
Üdv:

Móni
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 17, 18:03    Hozzászólás témája: Re: Gyermekek adatainak megadása Hozzászólás az előzmény idézésével

FISU73 írta:
Sziasztok!

Nem találtam meg, hogy hol tudnám a gyermekeim adatait feltölteni, ugyanis a regisztrációban nem ajánlja fel ezt a részt.
Tudja valaki hol lehet ezt megadni?
Köszönöm!

Üdv:

Móni

Kedves FISU73!

A gyermekeid adatait az adatlapodnál tudod megadni/módosítani!

Üdvözlettel:
Családinet Moderátor
Vissza az elejére
FISU73

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 17, 17:19    Hozzászólás témája: Gyermekek adatainak megadása Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem találtam meg, hogy hol tudnám a gyermekeim adatait feltölteni, ugyanis a regisztrációban nem ajánlja fel ezt a részt.
Tudja valaki hol lehet ezt megadni?
Köszönöm!

Üdv:

Móni
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2012, Jan. 23, 08:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anita22 írta:
Sziasztok!
Nem találom a regisztrációs feltételeket, ill. hogy milyen kötelezettségeket jelent számomra ha csatlakozom a közösségi oldalatokhoz. Segítsetek tájékozódni a részletekről! Köszönöm.
Anita

Kedves Anita!

Az adatvédelmi irányelveket itt találod: http://www.csaladinet.hu/?modu.....datvedelem

Üdvözlettel:
Családinet Moderátor
Vissza az elejére
Anita22

HozzászólásElküldve: 2012, Jan. 23, 07:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nem találom a regisztrációs feltételeket, ill. hogy milyen kötelezettségeket jelent számomra ha csatlakozom a közösségi oldalatokhoz. Segítsetek tájékozódni a részletekről! Köszönöm.
Anita
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2011, Okt. 18, 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mikida írta:

Ma reggel kaptam egy "Ajándék"-levelet. Feljöttem ide, és kitöltöttem a kérdőívet. A végén azt kérte, hogy jelentkezzek be. A Bejelentkezés gomb nem működött. Kerestem, hogy hol lehet írni a szerkesztőknek, de nem találtam sem impresszumot, sem más kapcsolat-lehetőséget.
Lehet, hogy van, de a millió gomb és szöveg között én nem találtam.

Kedves Ida!

A kérdőív külön felhívjuk a figyelmet arra, hogy a kitöltés előtt be kell jelentkezni, mert csak úgy küldhető be.

A bejelentkezés gombot az oldal fejlecében találod, közvetlenül a Családinet logó alatt. A bejelentkezés gombra kattintva a regisztrációnál választott felhasználónév és jelszó megadásával tudsz belépni az oldalra, ezután tudod kitölteni a kérdőívet és beküldeni a válaszaidat.

Az Impresszumot alul az oldal láblécében találod, amire ha rákattintasz, láthatod a központi email címünket.

Üdvözlettel:
Családinet Moderátor
Vissza az elejére
mikida

HozzászólásElküldve: 2011, Okt. 18, 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moderátor írta:
Sziasztok!

Megújult a Blogunk:

http://www.csaladinet.hu/blog

Van benne Fotóalbum-lehetőség is Very Happy! A bejegyzések és az Albumok is jelszóval védhetőek!

Szeretettel várunk Benneteket ott is!
Ma reggel kaptam egy "Ajándék"-levelet. Feljöttem ide, és kitöltöttem a kérdőívet. A végén azt kérte, hogy jelentkezzek be. A Bejelentkezés gomb nem működött. Kerestem, hogy hol lehet írni a szerkesztőknek, de nem találtam sem impresszumot, sem más kapcsolat-lehetőséget.
Lehet, hogy van, de a millió gomb és szöveg között én nem találtam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 21, 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Milyen böngészőt használsz? Hétvégén lett javítva ez a hiba, de előfordulhat, hogy Internet Explorer 6-nál még jelentkezik. Ez esetben frissítened kell egy újabb verzióra.

Üdv: Szabi

BVJ228 írta:
Üdvözlet!Szeretném megváltoztatni a beállításaimat az adatlapomon, de miután mindent beírtam nem akarja elmenteni, hiába nyomok rá a mentés gombra!Tudna valaki segíteni?Másnál is előfordult ez?
Vissza az elejére
BVJ228

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 21, 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlet!Szeretném megváltoztatni a beállításaimat az adatlapomon, de miután mindent beírtam nem akarja elmenteni, hiába nyomok rá a mentés gombra!Tudna valaki segíteni?Másnál is előfordult ez?
Vissza az elejére
csaladinet

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 10, 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lana1979 írta:
Szeretném a regisztrációmat,profilomat,magamat törölni a Családinetről mindenféle indoklás nélkül!

Hogy lehetséges ez????????

Köszönöm a választ!

Kedves Lana!

A törlést email-ben kell kérned az info@csaladinet.hu címen.
Vissza az elejére
csaladinet

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 09, 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

titok00 írta:
Valaki segítene abban, hogyan lehet regisztrálni a lányaimat a szépségversenyre? Megköszönném.

Kedves titok00!

A decemberi szépségversenyekre 5-én vasárnap lezárult a nevezés, így már nem lehet jelentkezni rá.

Megértésedet köszönjük!

Családinet szerkesztői
Vissza az elejére
titok00

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 09, 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki segítene abban, hogyan lehet regisztrálni a lányaimat a szépségversenyre? Megköszönném.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
anyani

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 30, 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na, rászántam magam, h. örökmozgó mindjárt hároméves fiamnak vegyek egy igazán jó cipőt (ne legyen olyan csálé, mint a nagytesói). az egy dolog, h. finom, puha bőrből van és még jól is néz ki - de hogy a gyerekem mennyire imádja! vigyázunk rá, úgyh. nem mehet mindennap abban az oviba, zokon is veszi! szóval, ha olyan cipőt szeretnétek 1-3 év közötti gyereketeknek, ami egészséges és még a gyerek is imádni fogja, akkor keressétek a Supy gyerekcipőket. egy aranyos kutyakölyök a logojuk! (remélem, lesz később nagyobb méret is, mert akkor a kamaszgyerekeimnek is vennék!)
csillus72

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 19, 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm szépen!
Vissza az elejére
csillus72

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 16, 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tisztelt moderátor! Beneveztem a kislányomat az októberi babaszépségversenyre,és véletlenül a gyerekszépségversenyre töltöttem fel 1 képet,róla.Megadtak 1 email címet amiben kérni kell,a törlését,de képtelenség arra a címre levelet küldeni,már nem tudom hányszor próbáltam!Megoldható hogy törölve legyen a gyerekek közül és csak a babaszépségversenyen szerepeljen?
Vissza az elejére
babicsko

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 24, 20:26    Hozzászólás témája: Családi net kupon- kérdés Hozzászólás az előzmény idézésével

Tisztelt Moderátor!

Várandósként kaptam egy akciós kupont 4 D-s UH-ra a hepinet rendelőjébe. Írtam neki emailt, amire sajnos egy hét után se válaszoltak. ma telefonon is érdeklődtem, mikor lehetne menni UH-ra,(én kb egy hónap múlva szeretnék menni), de azt a választ kaptam, hogy októberben-novemberben már nem használhatom fel a kupont.
A kuponon nincsen beváltási hatáidő. meddig lehet felhasználni?
Vissza az elejére
csaladinet

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 17, 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves krispen!

Ha kiválasztottad azt az opciót, hogy már van gyermeked, akkor az "Éppen babát várok" sor elől kell kivenned a pipát, és így tudod felvinni a már meglévő gyerekeid adatait.

Üdvözlettel:
CsaládiNet Moderátor

krispen írta:
sziasztok!
Hol tudom beállítani a gyermekem adatait,mert csak azt tudom beírni hogy babát várok vagy van már gyerek,de a meglévő gyerek adatait nem jelöli kösz
Vissza az elejére
krispen

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 17, 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Hol tudom beállítani a gyermekem adatait,mert csak azt tudom beírni hogy babát várok vagy van már gyerek,de a meglévő gyerek adatait nem jelöli kösz
Vissza az elejére
Teca1

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 17, 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! probálkoztam , "rendkivüli Üzenettel" nem tudom sikerült-e?
Vissza az elejére
greta0406

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 02, 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Családinet!

Mi is nagyon boldogok vagyunk, hogy bekerülhettünk az első 5 legszínvonalasabb album közé, nagyon szépen köszönjük, nagy örömet okoztak!!!Zsófi, Gréti és Kata(greta0406)
Vissza az elejére
babyke26

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 02, 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Családinet!
Nagyon nagyon boldog vagyok,az én kisfiam albuma lett az első helyezett a Családinet fotópályázatán ,Koncz Péter.Szeretném megköszönni azt a nagy örömöt amit kaptunk!
Tisztelettel:babyke26- Koncz Rozália
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 06, 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

birgo írta:
Beneveztem a babám a 2010.júliusi szépségversenyre.kaptam emailt, hogy ha nem adtam meg adatokat a kislánynak, most még megtehetem.csak nem tudm hogyan.

Kedves Birgó!

Arra az email-re válaszolva küldd el a kislányod adatait!

Köszönjük!

Üdvözlettel:
CsaládiNet Moderátor
Vissza az elejére
birgo

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 06, 09:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beneveztem a babám a 2010.júliusi szépségversenyre.kaptam emailt, hogy ha nem adtam meg adatokat a kislánynak, most még megtehetem.csak nem tudm hogyan.
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 27, 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Rozanne!

Kérjük írd meg, hogy mely hirdetésedet szeretnéd törölni, és akkor eltávolítjuk!

Üdvözlettel:
CsaládiNet Moderátor
Vissza az elejére
Rozanne

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 26, 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Törölni szeretném a hirdetésem,mivel már nem aktuális. Hogyan? Kérnék segítséget!
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 11, 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Pandora!

Az olvasatlan üzenetek jelzés egy rendszerhiba miatt jelenik meg tévesen, de a programozó már dolgozik a hiba elhárításán.

Üdvözlettel:
CsaládiNet Moderátor

A hozzászólás legutóbb Moderátor által 2010, Jún. 27, 21:44-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
pandora2010

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 30, 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tisztelt Moderátor!

Hogy lehetséges az,hogy 3 olvasatlan üzenetet jelez az oldalsáv infója,az új üzenetek számánál 0 van és egyébként a BEJÖVŐ-KIMENŐ-MENTETT üzenetek rész is üres.Hiába frissítem a szóbanforgó 3 üzit nem tudom elovasni,sem letölteni.Mi lehet ennek az oka és hogyan lehet orvosolni a dolgot?

üdvözlettel:Pandora
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 23, 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

levaihelena írta:
Kedves Moderátor! Hogyan tudom törölni a regisztrációmat? Köszönöm a segítséget

Kedves Heléna!

Kérjük küldd el a regisztrált e-mail címedről a törölni kívánt felhasználónevedet az info@csaladinet.hu címre!

Üdvözlettel:
CsaládiNet Moderátor
Vissza az elejére
levaihelena

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 22, 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Moderátor! Hogyan tudom törölni a regisztrációmat? Köszönöm a segítséget
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 17, 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OlahSzilvi írta:
Kedves szerkesztők!
El szerettem volna olvasni ezt :
http://www.csaladinet.hu/tudas.....i_ellatas/
....de az oldalt futó reklámcsík eltakarja rajta az infókat. Sad Sad Sad

Kedves Szilvi!

Köszönjük az észrevételt, a hibát javítottuk!

CsaládiNet Moderátor
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 17, 09:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves szerkesztők!
El szerettem volna olvasni ezt :
http://www.csaladinet.hu/tudas.....i_ellatas/
....de az oldalt futó reklámcsík eltakarja rajta az infókat. Sad Sad Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés