Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Csupa felszabadult jókedvű kismama, és még pénzt is keresünk

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
pfefej

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 29, 23:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

3 évig otthon vagyunk (jobb esetben...) a gyermekünkkel.
Ezalatt a 3 éve alatt mit lehet elérni anyagilag?
Semmit?
DE IGEN! Smile
hihetetlen jó világban élünk, vagy te nem így gondolod? Hidd el így fogod!

www.internet-munkalehetoseg.blogspot.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pfefej

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 24, 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van mód arra,hogy kielégítő bevételhez juss otthonod biztonságából,függetlenül attól,hogy ki vagy,vagy hol vagy éppen most!A részletekért klikk:
Vissza az elejére
pfefej

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 15, 22:15    Hozzászólás témája: anyukák csapata! Hozzászólás az előzmény idézésével

Kismama kedvezmény!

Fiatal magyar folyamatosan bővülő, több lehetőséget nyujtó cégemhez keresek munkatársakat.
Teljesen egyedi rendszerben működünk.
Hatékonyan munkatársak segítségével.

Hogy miért?
1. pénz, nem kockázatatom a családja és a saját jövedelmét.
2. Biztos jövő a gyermekei számára is!
3. természetesn a pénzt ami kap, és pont a 2. pontban elhangzottak miatt egyre több érdeklődő van és lesz a cég iránt!!!
4. Internet alapú 99%-ban, minden gépi és személyi tudást, segítséget megoldunk!
De most elsőként nem én beszélek, nézze meg a bemutatóanyagomat, és utána keressen megmutatom milyen lehetőségei vannak érvényesülni, és miért is jó ez a gyermekeink, az unokáink számára is!

Emellett a cég egy nagyszabású marketing stratégiára készül! Hamarosan további 5 idegen nyelven leszünk elérhetők! Aki csatlakozik minden hasznát élvezni fogja! Szívesen elmondom a részleteket!

de előtte klikk ide:

Vissza az elejére
pfefej

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 06, 21:19    Hozzászólás témája: fő profilunk mellett indult 3 plussz kereseti mód ami erősít Hozzászólás az előzmény idézésével

Szívesen bemutatok én is vmit, igen én is gyes mellett kerestem magamnak munkát és persze sokat válogattam, azóta is tisztában vagyok a lehetőségekkel. A választásom nem véletlen anyukaként konkrét 5 érvem is van a cégem mellett!
Eddigi munkatársaim, többen kismamák szintén ezen a véleménnyel vannak, tehát nem vagyok egyedül!!! Élvezzük a dolgot és még keresünk is vele!!!
EGy kis összefoglaló:

Üdvözlöm!
Célom nem volt más minthogy gyermekeim mellett kicsit legyek aktívabb és tegyek én is valamit azért hogy könnyebben élhessünk.

Persze hogy emiatt hiány szenvedjenek a gyerekek azt nem szerettem volna.

Nagyon jól jövedelmező otthoni munka, folymatosan bővül új szolgáltatásokkal. Fél év és megvan az angol nyelvű oldalunk, terjeszkedhetünk külföldre is...

Igazán gazdag kínálatokkal bővelkedik az internet, mégis EGY olyan hely van ahol biztosan ott a helye Önnek is! És ezt az idő múlásával egyre több bizonyságot nyer.

Hogy miért?

1. nem kockázatatom a családom jövedelmét.

2. Biztos jövő a gyermekeim számára is, nem csak anyagilag!

3. természetesn a pénzt ami kapok, és pont a 2. pontban elhangzottak miatt egyre több érdeklődő van és lesz a cég iránt!!!

4. Internet alapú 99%-ban, minden gépi és személyi tudást, segítséget megoldunk!

Én bátan ajánlom a csatlakozást! Többet nem tudok tenni, jöjjenek, kérdezzenek, keressenek! Megéri! /Két gyermekem van,gyesen vagyok- Megéri!!több szempontból is!!!/

Vissza az elejére
pfefej

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 06, 21:17    Hozzászólás témája: Fiatal magyar cég és fő profilunk mellett 3új program indult Hozzászólás az előzmény idézésével

Szívesen bemutatok én is vmit, igen én is gyes mellett kerestem magamnak munkát és persze sokat válogattam, azóta is tisztában vagyok a lehetőségekkel. A választásom nem véletlen anyukaként konkrét 5 érvem is van a cégem mellett!
Eddigi munkatársaim, többen kismamák szintén ezen a véleménnyel vannak, tehát nem vagyok egyedül!!! Élvezzük a dolgot és még keresünk is vele!!!
EGy kis összefoglaló:

Üdvözlöm!
Célom nem volt más minthogy gyermekeim mellett kicsit legyek aktívabb és tegyek én is valamit azért hogy könnyebben élhessünk.

Nagyon jól jövedelmező otthoni munka, folymatosan bővül új szolgáltatásokkal. Fél év és megvan az angol nyelvű oldalunk, terjeszkedhetünk külföldre is...

Igazán gazdag kínálatokkal bővelkedik az internet, mégis EGY olyan hely van ahol biztosan ott a helye Önnek is! És ezt az idő múlásával egyre több bizonyságot nyer.

Hogy miért?

3. természetesn a pénzt ami kapok, és pont a 2. pontban elhangzottak miatt egyre több érdeklődő van és lesz a cég iránt!!!

Én bátan ajánlom a csatlakozást! Többet nem tudok tenni, jöjjenek, kérdezzenek, keressenek! Megéri! /Két gyermekem van,gyesen vagyok- Megéri!!több szempontból is!!!/

Vissza az elejére
gyesmellekes

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 05, 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Megjelent a könyvem:
Tuti BlogTippek
http://www.gyesrol-netre.com/tuti_blogtippek
pfefej

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 02, 22:47    Hozzászólás témája: IGEN! Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen
Igen
Igen!!

Laughing

de a citromaileseket néha visszadobja agmailem és nem megy át!!
Vissza az elejére
pfefej

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 20, 22:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
pfefej

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 19, 14:30    Hozzászólás témája: Csupa felszabadult jókedvű kismama, és még pénzt is keresünk Hozzászólás az előzmény idézésével

EGy kis összefoglaló:

Üdvözlöm!

Hogy miért?

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés