Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Petesejt adományozás

Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Mit gondolsz az anonim petesejt adományozásról?
Illegális
0%
 0%  [ 0 ]
Fából vaskarika, nem mu"ködik a gyakorlatban
8%
 8%  [ 1 ]
Felelo"tlenség, hülye aki hajlandó erre
0%
 0%  [ 0 ]
Ez is leheto"ség. Magam is adnék ingyen
58%
 58%  [ 7 ]
Miért ne, ha spermát lehet?
33%
 33%  [ 4 ]
Összes szavazat : 12

Szerző Üzenet
orsi0509

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 04, 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Csajok!

Igen, valóban ebben az országban semmi se működik egyszerűen, de megfogadom a mondandókat és kutatok:)

Szép napot!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
epalfy

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 03, 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi, én úgy találtam, hogy ha komolyan adni akarsz arra anoniman semmi esélyed itthon!
Keress egy rendes párt és segíts rajtuk!
Csak pénzt ne fogadj el érte és tudd, hogy mit vállalsz...
Embarassed
Rászorulót én is sokat találtam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
evinene

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 03, 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt van pont a az egyik topic bemásolom mennyien szeretnének és várakoznak petesejt donorra Shocked Shocked

Sajnos én igen hallottam róla és nagyon macerás tényleg a dolog de csak ugye minden itt az országban.

http://www.csaladinet.hu/forum/donor-t237.html

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
orsi0509

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 03, 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ilyesmiről én eddig még nem hallottam, mindenesetre úgy gondolom, nekünk, nőknek kell összefognunk elsősorban azért, hogy egymáson segítsünk életünk legfontosabb területén. Nem tudom, mi van manapság a nőkkel, én 27 éves vagyok és 3 barátnőmből 2- nek van olyan nőgyógyászati problémája, ami miatt vagy nehezen vagy egyáltalán nem lehet majd babája. Én sose szedtem fogamzásgátlót, 23 évesen, első próbálkozásra összejött és megszületett 10/10- es apgarral, spontán a kisfiam, most első próbálkozásra összehoztuk a kistesót. Én igenis elmennék olyan helyre, ahol adhatok le egészséges petéimből, hisz annyi nőnek szüksége van rá. ha igaz, amit írsz, értetlenül állok és kérdezem, miért? Miért így működik minden ebben az országban?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
epalfy

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 18, 21:30    Hozzászólás témája: Petesejt adományozás Hozzászólás az előzmény idézésével

Múlt hét vasárnapján az MTV1 Híradóban volt egy petesejt-KERESKEDELEMről és ADOMÁNYOZÁSrólszóló riport.
Magyar nőket keresnek petesejtdonornak Indiába
http://hirado.hu/videotar/?id=31195
http://www.hirado.hu/cikk.php?id=303201
Rolling Eyes
Szerintem több alapvető tévedés, pontatlanság volt benne, pl., hogy "csak rokonok adhatnak egymásnak petesejtet".
Én az 1997-es vonatkozó törvényt olvastam, amit a 2005-ös kibővített: miszerint rokonok adományozása IS lehetséges.
Ez megengedő, nem szigorító kitétel, mégis többen (köztük a Nők Lapja is) félreértik és azt terjesztik, hogy az anonim petesejt ADOMÁNYOZÁS törvénytelen.
Szerintetek?
És miért utasítják el az adományt a klinikák? Magam már 4 kórházi meddőségi centrumot kerestem meg hiába!
Várólistáik vannak, de valótlan ürüggyel zavarják el a tisztességes, önzetlen jelentkezőt! (Tán ellenérdekeltek a plusz munka, a csak részbeni TB-finanszírozás és a hálapénz hiánya miatt?)
Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés