Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Bölcsöde betegségek beszoktatás beszélgessünk!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Somnifer

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 29, 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Orsi, igen, Zuglóról én is hallottam, h katasztrofális a bölcsihelyzet. Mi a 3. kerületben vagyunk, Óbudán, és itt asszem több bölcsi van, mint Zuglóban, de hiába. Hozzá kell tennem, h az a bölcsi, ahova 2009 szeptemberi listára sikerült februárban feliratkoznom (a többiben már csak a 2010 szeptemberire volt hely), szerintem nagyon szegényes felszereltségű. Új bölcsiket ugye nem nyitnak, mert pár év múlva lecseng a Ratkó unokák korszaka, tehát megint kevés gyerek lesz, és nagyon drága egy bölcsi nyitása, de vajon a meglévők bővítése is annyira drága lenne?

A fő témával kapcsolatban: Kistündéremnek sikerült újra, vagy csak az előzőt folytatva jobban lebetegednie, csak most én is csatlakoztam hozzá. Most még hétfőn, kedden is itthon marad Brigi, h teljesen rendbejöjjön, aztán belekezdünk egy néhány hónapos immunerősítőkúrába. Remélem, utána nem lesz már sok betegség!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
evinene

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 27, 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok szép napot mindenkinek!!

A saját körzeti bölcsinkbe csak munkahelyi igazolással adhattam be anno a fiamat, és csak 4órára merthogy csak 4órásban dolgoztam Shocked
Kispesten meg nem volt szempont Shocked Shocked Shocked pedig sokkal szebb és zöldebb bölcsibe járhatott ott a fiam és így automatikusan vették fel abba az oviba pedig nem is kerületi lakosok vagyunk ( bejeletettség de sokat vagyunk ott hiszen a gyerekorvos meg minden engem is odaköt)
speckó helyzetben voltam mert anyum csak úgy vállalta el a kisfiam hazahozatalát 4évig hogy náluk járta ki a két intézményt ( 2évig voltam állandó délutános 14-22óráig melóztam)
idén meg már nem akartuk azzal rombolni kisfiam nyugalmát hogy tőlem járjon 8 így is a sulit megszenvedi szegénykém mert 30perc míg beérünk mert ez is speckó lett Crying or Very sad Szívem szakad meg amikor látom itt van a házunk előtt sréhen a suli és nem járhat oda ( beszéde miatt kínzás volna kitenni a csúfolásoknak) itt meg sok bölcsit zártak be indokolatlanul ( de állítólag többet megintmegnyitnak hiszen születik gyerek ám sok is ( csa többen halnak meg a felnőttek így fogyunk Crying or Very sad

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
orsi0509

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 27, 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Evi!

Nekem nem volt ilyen szerencsém anno a bölcsibe iratással.
Az első, elvileg legközelebbi bölcsibe azért utasítottak el, merthogy a férjem munkabeosztása 12.00-19-00- ig van, ergo csak napi négy órára van szükségünk felügyeletre, és előnyben vannak azok a gyerekek, akiknek minél több órára van szükségük.
A második helyen azért utasítottak el, mert akkor, mikor beiratkozás volt, májusban, még nem volt munkahelyem. Ez is mekkora *ság, hogyha szeptembertől akarom beadni a gyereket, miért kéne májusban munkahellyel rendelkeznem?? Mindenesetre megmondták, azok az anyukák vannak előnyben, akiknek már akkor volt munkahelyük.
Na, ezek után bementem a harmadik bölcsibe, ahol megmondtam, hogy válllakozó vagyok, ami igaz volt és ügyvezető lévén folyamatos a gyes alatt is, a férjem munkaidejére meg inkább nem tértem ki. Így vettek fel minket.
Pár hete bementem a régi bölcsinkbe, mert sógoromék kislány amost lesz két éves, gondoltam, hátha számít a protekció. Kedves volt az igazgató, de mondta, hogy sajnos azóta, hogy elmentünk, még rosszabb a helyzet, mert már 140%- osan vannak telítve (anno ez 120% volt), és egyszerűen a körzeteseket se tudják felvenni.
Hát ez van, Zugló annyira kedvelt a családosok körében, hogy sokan költöznek ide gyerekkel, illetve a másik kerületekből is szívesen jelentkeznek ide bölcsibe, oviba, mert nagyon színvonalasak. Valószínűleg vannak olyan kerületek, ahol meg kevesebb a gyerek és könnyebb bejutni. Bár Újpest is szerintem gyerekbarát, úgyhogy csoda, hogy ott is volt hely.

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 27, 00:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Orsi az ilyen vackok nálunk sem váltak be, és azzal is egyet értek amit munkaügyben leírtál
Nálunk meg még a nagyik is kilőve csak anyum él hiába van közel drága állambácsi tett róla ( hogy a jövőre 40éves munkaviszonnyal rendelkező anyum csak 62évesen mehessen nyugdíjba) ugyanis hol van az az idő amikor 55évesen lehetett nyugdíjba menni áááá
Szóval nem dolgozna már ő úgy tartja dolgozzanak helyette a fiatalok ( tényleg csak azt érte el az állam hogy a fiataloknak nincs hely de az öregeke szakadjank meg ááá Mad Mad Mad
még hogy nincs annyi gyerek ( akkor szerencsénk volt mi februárban bementünk és felvették a 2éves kisfiamat elsőre Shocked Shocked semmilyen előjelentkezés nem kellett aztán átírattuk kispestre oda is volt hely Shocked Shocked Shocked azonnal Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Somnifer

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 19, 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én még új vagyok ebben a témában. Kicsi lánykám 2 hete bölcsis, ám nálunk pont egy taknyossággal egyszerre volt a bölcsikezdés. A taknyosság eleinte úgy tűnt, hogy csak a fogától van (átlátszó volt, és 2 rágófog jött akkor) Végül péntektől vasárnapig most itthon maradt, mert betegség lett belőle, amihez antibiotikum is kellett. Remélem, most egy darabig nem lesz beteg, és szerencsére ez sem viselte meg őt. Sajnos állami bölcsibe nem vették fel, mert csak 9 hónapja jelentkeztem, és ezzel nem voltam időben, viszont nagyon jó helyre került egy magánbölcsibe, és imádja, h társaságban van. A beszoktatás csak engem viselt meg, őt cseppet sem. Imádja a társaságot, én meg bevallom, élvezem, h dolgozhatok, aztán meg amikor itthon van, csak vele foglalkozhatok.
A gyümölcs témában teljes mértékben egyet értek veletek, és én is sokat adok neki, de a bölcsiben is nagyon sok gyümölcsöt esznek, és ez szerintem sokat számít. Remélem, elég lesz neki is és ezzel megelőzzük a bölcsis betegségeket!
orsi0509

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 18, 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Fúú, annyi mindenre akartam reagálni, hogy most már nem is melékszem, mire.
Evinéni! Meglepő, hogy csak 6 éves korában kezdtek vele foglakozni a logopédián, az én kicsimnél ugyan mindenki meglepődik, hogy ilyen fiatalon már hordom, de könyrgöm, nem ez lenne a normális, hogy megelőzzük a bajt, nem közvetlen iskola előtt nehézkesen hozzuk rendbe, aztán ha nem sikerül, vagy maradhat az oviban vagy külön fejlesztő sulit fizethet a szülő.

Amúgy mindenkinek üzenem, aki még nem adta be bölcsibe a picijét, hogy mákja van, ha meg tudja tartani az új állását. Merthogy ugyebár azért adjuk kicsikéinket bölcsibe, mert kell a pénz. Node nálunk volt olyan anyuka, akit a harmadik munkahelyéről rúgtak ki, mert nem tolerálták a gyerek folyamatos betegeskedéseit, és anyuka hiányát. Persze akinek közel a nagyi, annyak egyszerű, de nekünk pl mindkettő nagyszülő vidéki. Nekem szerencsére olyan munkám van, ami elég rugalmas, így nem volt gond otthon maradni betegség esetén.
Béres cseppről nincs tapasztalatom, mivel anno a mi említett homeos dokink egy kátrány ízű, állagú valami trutyit javasolt, amit jól megvettem 16 ezer Ft- ért és nem is használt.
A legjobb talán tényleg, ha sok friss gyümőlcsöt, zöldséget etetünk, no de persze nem tesco gazdaságost. Nem vagyok biohívő, mert szerintem a Magyarországon értékesített Biocuccok java nem bio, csak ráírták, hogy az, hogy a sok ember megvegye jó pénzért, de ha például vidéki rokonoktól tudtok szerezni kerti gyümülcsöt, zöldséget, vagy neadj isten van kertetek, termeljetek, hisz nem mindegy, hogy honnan kerül a tányérra az a kaja.

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 18, 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina hát nekünk is a doki a legjobb immunrendszer ersités képpen a béres cseppet ajánlotta cebionnal, szedte is a Tündi aug 1-től jó is volt amig beteg nem lett, kb 1 hónap, amikor az orvos azt tanácsolta hagyjunk ki egy hónapot szünetnek, kérdeztém én és addig? aztán jöttek a különböző hozzászólások védőnőtől és gyerekes anyukáktól: " nehogy szedjük a bérescseppet betegségkor, mert jobban beteg lesz tőlle" és miért? de erre nem kaptam válszt. Meg ilyenek: " a bérescsepp a legnagyobb betegség hozó készítmény a gyerekeknél. És miért amikor csak nyomelemek és vitaminok vannak benne.
De figyelj a gyomorfájásra, Tündi sokat panaszkodott hogy fáj tőlle a hasa, és nem jött meg tőlle az étvágya sajnos.
Zsuzskának abban igaza van, hogy a társaságban majd jobban fog enni, mert látja a többitől és igy jobban megkívánja még azt is amig eddig nem evett meg. Tündivel is igy volt, csak ezért bánom hogy kivettem.

Korina mi volt multkor a vashiánnyal? bocsi de nem olvastam a clostisok közt vissza.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 18, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nekem a nagyfiam járt úgy, hogy a bölcsi 1. évét szinte végigbetegeskedte, mondjuk nem ilyen extrémen, de 2-3 hét böolcsi után jött 1 hét betegség, a dokink szerint ezt szinte meg sem lehet előzni, hiszen a csoportban lévő gyerkőcök immunrendszerének is "össze kell szokniuk", és nálunk tényleg így volt. Hiába szedtünk előtte immunerősítőt (bonco vaxom- nem tudom, jól írtam-e le a nevét), mellette rágótablettás vitamint, mindig jött valami betegség. Sajnos tapasztalat, hogy sokszor megelőzhető lett volna a baj, ha nem viszi egynémelyik szülő minden áron a gyerekét betegen közösségbe.. Persze a másik oldalról érhető, hiszen nem nagyon szeretik, ha a szülő táppénzen van. Sad
A lényeg, az első év után a második évet úgy vittük, hogy 2-3 havonta betegedett meg Janó, ekkor már multivitamint sem kapott, inkább gyümit evett gyümivel.. Az oviban pedig évente 2* hiányzott kb. Annyira megerősödött az immunrendszere..

Korina, lehet, hogy a gyatra evészetre is gyógyír lesz az ovi, nálunk Janómnak akkor jött meg jobban az étvágya, amikor a bölcsibe kerülve kifogott egy jó étvágyú asztaltársat, így ő is evett rendesen. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
korina001

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 18, 08:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile
Jo reggelt...
Hát mint kiderült dec 1-én fogjuk kezdeni az ovodát és az én védőnénim is a béres cseppet javasolta nekünk..igy most hétfőtöl elkezdem neki...adagolni..legalábba téli honapokra legyen benne valami plusz ha már olyan gyatrán eszik Sad
Remélem mindenkit elkerülnek a csunya nagy betegségek!!

sziasztok....
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 17, 23:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi is elkezdtük augusztus 25.-től a bölcsit, 2 hét után olyan betegek lettünk mind2-en, hogy mai napig sem gyógyultunk meg. Szeptemberi hónapban sokat mondok, ha kb 3szor volt a bölcsiben Tündi, a többi napot mind otthon.
Tündi nem hajlandó bevenni gyógyszereket igy a háziorvosunk lemondott rólunk és átküldött egy homeopátiás orvoshoz, elkezdtük azokat is szedni, de semmi, már patikává változott az othhonunk, annyi homeás bogyót sem akartam adni folyamatosan neki, azért abból is megárt a sok.

Igy ugy döntöttem lányomnak még nem készült fel az immunrendszere erre a sok betegségre, igy kivettem a bölcsiből, azóta annyit nem beteg, szővődményként visszatért a szeptemberi betegség, de elvittem fül-orr-gégészetre és az ott kapott gyógyiktól már semmi baja sincs.

Munkahelyemre visszakellett jelentenem magam, igy Gyes mellett, igy a Gyes kiegyenlíti a járulékokat. Ha van munkám ha nincs ezt fizetnem kell. Az a jó hoy igy télen nem sok a munka, erre a pár napra amikor bekell mennem vigyázz rá a nagymama. Baj csak tavasszal lesz.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
evinene

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 17, 21:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi velünk is ugyanez a dolog de ott meg a túlgyógyszertés elől vittem a saját gyerekorvosomhoz aki aztán elment nyugdíjba lényeg 5.féle antibogyó után már én magam nem adtam be neki
nem volt fülgyulladása de belenőtt pont abban az érzékeny korban a fülébe az orrmandula bele a fülkürtőbe és ugyanez hogy rosszsszul rögzült megműtötték ( 2.gyulladás után már a doki mondta kell a műtét szerecsénkre is) halláskárosodása volt a gyereknek 40% ahogy kivették az orrmanduláját vége lett ennek is de a hangok ugye.

Logopediai 1osztályba jár a kisfiam és 2-5éves koráig főképpen bölcsibe volt ő is sokat beteg
Tényleg egy középút a jó amikor elsőre antibiotikum nem de ha 2hétig nem gyógyul akkor igen ( lánykámnál látom mivel korababa mennyire jó hogy mindig csak akkor kap erős valamit amikor tényleg az kell jó diagnoszta kell ehez is.
jaja nagyon igazad van Orsi.
Minket nem fogadtak csak 6évesne alogopedusok pedig érthetetlen még most is néha gyerekekm beszéde Shocked Shocked

amúgy majd beszédvizsgálóba feltétlenül kérjetek az ovin keresztül időpontot amikor már mehet suliba előtte évben mert ők állapítják meg és küldika gefelelő iskolába
Zsoltikámnál is pont ezért kellett nehogy csúfolják és ő is járt mozgásterápiára is Kispesti nevelési tanácsadóba
Miknet 6évesen visszadobtak csak 7évesen hívták be a fiam ezért duplán járta a nagycsoportot, mert sima suli neki halál de itt ahova jár 9en vannak fejlesztő osztály is egyben meg művészeti alapfoku sui is 6-7óráis vannak 1osztályban úgy lefárasztják de neki ez kell

[^]  
Vissza az elejére
Adrienn04

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 11, 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én a Béres cseppet adtam annak idején a lányomnak(gyerekorvos javaslatára) mert mikor kezdte az ovit szinte ki se jött az egyik betegségből már kezdte a másikat.
Mikor elsős lett egyáltalán nem volt beteg.

Most a fiamnak is azt adom+c vitamint.Hál istennek egyálatlán nem beteges egyik sem
Vissza az elejére
orsi0509

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 11, 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi ugyan már kinőttük egy ideje a bölcsit, de szeretném leírni a tapasztalatom, hátha tanultok belőle. Most nem a bölcsődei nevelésre gondolok, mert mindennel maximálisan meg voltunk elégedve, imádtuk a bölcsinket, a gondozókat.
Hanem a betegségekről. Kisfiam szinte az egész bölcsit végigbetegeskedte. Fülbajos volt, folyamatosan fülgyulladása volt. A hülye háziorvosunk homeopátia mániás (azóta váltottunk orvost), semmi hatásos gyógyszert nem volt hajlandó adni, még akkor se, mikor 40 fokos láza volt a gyereknek, és a végén a kórházban kötöttünk ki. Nem hallgatván rá, a végén felszúrattuk a pici fülét és onnantól abbamaradt a betegeskedés, minden o.k. volt. Viszont amivel most szembesültünk: az akkori folyamatos füldugulások miatt esett meg, hogy beszédfejlődése visszamaradt. Lévén, hogy abban az érzékeny időszakban nem hallotta tisztán a hangokat, nem jól rögzült, most sokak számára érthetetlenül beszél, az oviban kiközösítették, sok problémája volt. Mostanra már javulóban vagyunk, járunk logopédushoz, nevelési tanácsadóba mozgásterápiára, és itthon gyakorlunk napi 1 órát, hogy minél előbb javuljon a beszéde, de szívem szerint bemennék felakasztani azt az orvost, hisz ő tehet róla elsősorban, hogy idáig jutottunk.
A tanulság persze nem az, hogy most mindenki lője a gyerekét erős gyógyszerekkel, de ha többszőr jelentkezik ez a betegség, ne hagyjuk bemesélni, hogy ez normális velejárója a közösségbe kerülésnek, mert kihathat a későbbi fejlődésére.
Mindenkinek szép bölcsis évet/éveket!

Üdv: Orsi

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
jkzsanett

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 16, 08:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Kori mi januárban kezdjük a bölcsit Smile
Én már sok helyről hallottam, hogy homeós dolgokkal lehet erősíteni az immunrendszert.
Nálam is kezdődött valamilyen megfázás féle és elkezdtem szedni. Pár napon belül elmúlt.
Lillának is adom az Echinacea-t, cebion és most oscillococcinumot.
ECHINACEA 5 CH
Az immunrendszer erősítésére. Egy hétig napi 1×5 utána egy hét szünet. Kisgyerekeknek az életkor szerint 1-2 stb. golyó

OSCILLOCOCCINUM:Az influenza megelőzésére októbertől márciusig, hetente 1 dózistubus OSCILLOCOCCINUM-ot kell elszopogatni. Az influenzás tünetek kezdeti megjelenésekor 6 óránként kell megismételni a gyógyszer bevételét. A kialakult betegség kezelése során naponta kétszer 1 dózistubust javasolt elszopogatni.
Ezeket ti is szedhetitek Wink

Mi már most elkezdtük, remélem mire bölcsibe megy Lilla hatni fognak a bogyók bár hál égnek eddig kétszer volt megfázva...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szindi

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 15, 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Te Pannád is igen szép kislány:))))
szindi

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 15, 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Korina!

mihelyt kirúgtak találtam egy másik gyárban munkahelyet.
2 műszak nokia telefonokat gyártunk előlapját antenna st.
Tetszik is a munka.
De 1 hetet mentem dolgozni Jázmin megint elkapott egy vírus fertőzést.
1 hetett volt bölcsiben
elötte 2 hetet itthon volt hasmenés hányással magas lázzal.Sad
Sok a hitelün Én végig Jázmin 3 éves koráig csak a minimum gyest kapom ami a családival öszessen 38000ft:(
Ezért muszály volt beadnom bölcsibe.

De a dokira is mérges vagyok,mert szerintem nemtalájja el a baját.
A falubeli házidoktor az orvosa,de már bánom,hogy nem fogadtam Jázminnak gyerek orvost.
Sokat gondolkodom rajta,hogy mivel ilyen beteges gyerek orvoshoz kéne inkább vinnem.
Csak akkor,meg lehet,hogy éreztei velem majd a doki,hogy elvittem máshova.
De Ő nem érti a gyerekek betegségeit úgy látom.
Még fiatal most kerűlt ide.
Sokat tépelődőm mit csináljak??
Állítólag egy fél év kell ahhoz,hogy megerősödjön Az imunrendszere és leküzdje a bacilusokat.
korina001

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 15, 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Szindi!!
Mi decemberbe kezdjük az ovodát és már előre rettegek ettől...sajna nekem is mennem kéne melózni.örülök hogy eddig is kihúztam itthon , de aszomszéd kisfiu a lányommal egy oviba és egy azonos csoporba jár és ő már elkzdte szeptemberbe de azóta 2 hetet volt oviba a kisfiu! a többit betegen töltötte otthon! Sajna lányom is egy könnyen bacilus benyelős tipus..de az oviba mig ki nem alakul az immunredszerük addig takony takony hátán lesz!!
A mi védőnénik azt javasolta hogy oldjuk emg valhogy hogy aPanka ne menjen 4 éves koráig oviba addig edződik kicsit a szervezete...de hát nem tarthatom bezárva....én már nem vagyok tárasaság számára...vagyis annyira nem vagyok... Sad
Nem tudnál elmenni munkanélküli segélyre? ha elküldtek a munkahelyedből és nem te mondtál fel akkor jogosult vagy rá....

Jázmin még mindig csoda szép!!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
szindi

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 15, 14:25    Hozzászólás témája: Bölcsöde betegségek beszoktatás beszélgessünk! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

16 hónapos kislányomat anyagi gondjaink miatt bekellett adnom bölcsödébe.
Szépen beszokott,de 1-2 hetet megy és megbetegszik.
Most is lázas kötőhártya gyulladása van. Confused

Meddig tart mig leküzdi a betegségeket?
egy munkahelyről már elküldtek,mert Jázmin sokat betegeskedett.
Gyertek írjatok!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés