Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2009-es nyári babák
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
boldogmamam

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 07, 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lilly76 írta:
Sziasztok, régen voltam. Gratulálok a mozgolódó babykhez! Smile nekem már annyira izeg mozog, hogy este elig bírok elaludni.

Én a 30. heti uh-nszeretnék menni a Praxisba, van valakinek tapasztalata? Egy Krisztina nevű doktornőt ajánlottak.
Lucamami!

Köszi a tippet, jó lesz ha tudok ezen is spórolni egy kicsit. Ráadásul én is a Huggies-ra esküszöm, gyerekeknél ez volt teljesen allergiamentes.

És azt láttad, hogy ahonlapról kifestőt is le lehet tölteni a gyerekeknek? Addig is tudok nyugodtan mosogatni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Orsica

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 20, 00:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia! A 3 napos lázból meggyógyultunk, kicsit durva volt, most más bajunk van, bőrbaj, nem tudsz véletlenül egy jó gyerek bőrgyógyászt? Mindig van vmi, sosem unatkozunk.
Emlékszem Kittinél is 8 hónaposan hittem azt, hogy hisztikorszak Very Happy , igazából majd 2 évesen.... Laughing na az lesz az igazi!!!!!!
Vissza az elejére
Lilcsi

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 09, 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnálom, hogy betegek voltatok. Remélem most már minden rendben!
Mi jól vagyunk. Kibújt az első két fogunk, és forgunk össze-vissza, és elkezdtük a mászást is gyakorolni!
Könnyű vele, csak kezd hisztis lenni, de szerencsére jó kedvű, és csak ritkán jön rá a bolond óra!
Orsica

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 27, 00:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm, igen, tudnak cukik lenni együtt.
Kicsit nehéz héten vagyunk túl, a kicsinek kedd óta 39 fokos láza volt, volt vérvétel, pisigyűjtés, orvoshoz járás. Vírusos torokgyulladást szedett össze, de hogy honnan????? Sehol nem voltunk, senki nem beteg, egyszerűen fogalmam sincs. Szóval ne tüntem el, csak semmire nincs időm. Sad

Ti jól vagytok? Milyen a babád? Jó kislány, könnyű vele?
Vissza az elejére
Lilcsi

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 21, 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Igen, Fanni az első babám!
Aranyos lehet a két csajszi együtt! Gratulálok hozzájuk!
Orsica

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 18, 23:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
A kicsi Blanka június 28-án született, a nagy Kitti júni 28-án szintén egy napon. Mintha ikrek lennének, de néha inkább klónok Smile))

Neked első babád?
Lilcsi

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 18, 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Én szívesen beszélgetnék veled. Az én kislányom, július 15-én született! Hogy hívják a babádat?
Orsica

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 18, 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Még nem jártam itt nálatok, látom nem nagyon megy ez a topik, de hátha valaki olvassa. Második lányom júniusban született, most lassan 8 hónapos lesz.

Ha valaki trécselne egy kicsit, benne vagyok.
Lilcsi

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 02, 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
De rég jártam itt! De látom nem igazán él ez a fórum! Jó lenne újraéleszteni! Nem gondoljátok? Mi a helyzet 2009 nyarának babáival?
mumuka

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 15, 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!
Mi újság a nyári babákkal?!Hogy vagytok? Jó lenne ezt az oldalt újraéleszteni...szerintetek?
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 08, 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Bogi !
ha jól emlékszem akik ide írkáltak már megszültek vagy fiatalabbak a kérdéses kornál ... neked asszem inkább már őszi vagy téli topicba kéne keresned vagy 34 éven felüli terhesek-nél.
nem tudom ,hogy ilyen van-e csak okoskodom Razz

remélem sikerrel jársz.
http://kep.tar.hu/madoemszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bogibogarka

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 08, 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 07, 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
nem tudom ír -e valaki választ , nem ide tartozom de megteszem Razz
én letakartam mindig leginkább fehér kendővel... nem hiszem hogy jót tesz a nap főleg ami mostanában bír sütni errefelé Confused
meg sztem másképp is lehet valaki büszke a pocakra nem így ,hogy kirakja...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
matyas26

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 06, 08:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Így a nagy melegben felmerült bennem egy kérdés.

Nektek mi a véleményetek arról, ha egy várandós anyának szabadon van a pocakja?
Mondjuk egy strandon, vagy az utcán sétálva.

Üdv.: Mátyás
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 05, 07:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
jöttem örömhírt közölni Smile
tegnap 9:30-kor császárral megszületett picimama kislánya 3600gr-mal és 55 centivel.
hétfőn mehetnek haza.

én is gratulálok azoknak akiknek már megvan és kitarást akiknek még bent van Smile
Vissza az elejére
matyas26

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 31, 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hogy vagytok?
Régen jártam már erre.
Mizujs veletek kismamik?

Üdv.: Matyi
Lilcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia lilly!
Szívből gratulálok a kislányodhoz! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!Smile
lilly76

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 17:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, bár nagyon ül ez a topic, de azért megírom, hogy május 10-én, 3500 grammal és 55 centivel megszületett második kislányunk, Iringó.

[^]  
Vissza az elejére
Sensi

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 08, 08:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Utrogestanra lenne szükségem ha esetleg van valakinek fölösleges szivesen átvenném!!!
Írjatok privit!

Köszi

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mocorgo1

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 24, 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi,
ez csak elemmel működik? vagy hálózatról is?
és mennyire erősen szív? nekem kézim van, ahhoz képest milyen az erőssége?

és engem a cumisüvegek, szelepes csőrös itatók nem érdekelnének, mert ilyen sok maradt a fiúkról, anélkül is eladó? csak a mellszívő kellene, a pótalkatrészekkel és a táskájával együtt ha lehet
Vissza az elejére
Lilcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 26, 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

lilly köszönjük szépen a gratulációt!

Néhány napja észrevettem, hogy előtej szivárog a mellemből! Nem korai ez még?
lilly76

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 20, 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Lilcsi, gratulálok Fannihoz!

Ildi, gyöngy megkapta a második prevenart a 15 hós oltással együtt, vagy attól vagy attól, hogy egyszerre jön 4 foga, de napok óta nagyon szenved.

ma voltunk 4D-n, hoztam képet is. Napra pontosan megfelel a 28 hétnek, már 1060 gramm.

[^]  
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

[^]  
Vissza az elejére
Lilcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 20, 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm szépen pipilány!Smile

Hol vagytok csajok? Remélem mindenki jól van!
Puszi mindenkinek!
pipilany

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 18, 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lilcsi, gratulálok a kislányhoz Smile

Puszi Mindenkinek!
Vissza az elejére
dinaanya

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 18, 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Egy pár napig nem leszek mert költözködünk, ugyhogy ne aggodjatok. Amugy minden rendben van mindenkivel.
Majd jelentkezek. Puszi mindenkinek.
Hello
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Lilcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 13, 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma megvolt a 18. heti uh-m! Kiderült, hogy kicsi lányunk lesz!Smile
Nagyon boldogok vagyunk!Smile
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 12, 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lilcsi:
Nagyon varom a kepeket! Smile Addig is beszeljel a babucival, hogy megmutassa milyen nemu Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Lilcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 11, 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az Afp: 57,3 ng/ml, a MoM1: 1,59
Ezek azt mondta a védőnő jó eredmények, úgyhogy nagyon örülök, hogy minden oké!Smile
Az uh-m csúszott péntekre, így már nagyon várom, hogy lássam a kicsit! Valószínűleg képek is lesznek, és majd teszek fel!Smile
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 11, 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lilcsi:
a szivhang az nagyon jo lehetett hallani. En csak hetfon megyek majd megint dokihoz, de csak remele, hogy meg is nezzuk. Az afp-hez gratulalok! Razz Mennyi lett?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Lilcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 10, 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Babócának megnézték ma a szívhangját, és mindent rendben találtak! Bár nehézkes volt, mert el akart bújni a drága!Smile
Holnap pedig megyünk uh-ra! Ma sajnos nem jött össze! Crying or Very sad
Lilcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 09, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma hívott a védőnéni, hogy megkapta az eredményeket! És minden jó, úgyhogy holnap 8 ra vár minket szívhang ellenőrzésre. És ha minden jól megy akkor holnap a baba nemét is fogjuk tudni!Smile
Lilcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 06, 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az Afp eredményt mennyi idő után lehet megtudni?
Jövő héten menni akarok 18. heti uh-ra, de azt mondta a dokim, hogy amíg nincs meg az eredmény addig ne menjek!Confused
Pedig már szeretném tudni a picur nemét!Smile Embarassed
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 03, 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi mar ketton tul vagyunk, a harmadik remelem mar ingyenes lesz valamikor nyaron kapja meg. Hoyg tud elfogyni az oltoanyag??? Ilyenkor kesobb kapja meg, mint kellene??? Shocked
Az egyetlen oltas, amitol Timi belazasodott 8 nappal utana az a 15 hos volt. Persze van olyan baratnom, akinek meg annal sem lazasodott be a ksfia. Azert erre szamitsal, hogy 1-2 napig lehet lazas tole, mert elegge sokan ugy 7-10 nappal utana belazasodnak. i ezt nem vettuk annak idejen figyelembe es pont videken voltunk akkor, amikor lazas lett. Sad Kellemetlen volt, mert magyarazhattam a tobbi gyerees anyukanak, hogy ez csak oltas, nem beteg a gyerek...
Vissza az elejére
lilly76

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 03, 12:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az első prevenart megkapta, már a másodikat kellene, de elfogyott a dokinál az oltóanyag......
És Ti?

[^]  
Vissza az elejére
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 03, 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lilly:
Semmit nem fog meg fel. Meg nem is mondtuk neki nagyon(bar az uh kepeket megmutattuk es mondtuk, hogy kisteso jon majd hozzank), majd ha mar 16 hetes elmultam es megvan az afp utana elkezdjuk a gondolattal baratkoztatni Laughing
Tegnap neztuk itthon a DVD-t erre azt mondta a latvanyra Timi, hogy halacska. Smile Smile Szoval egy halacskat latott a kistesoban Very Happy Vicces volt...
Javaslom, hogy a terheleses cukor utan igyal folyadekot, mert en ma rendesen rosszul lettem kb 1 oraval a vege utan, mert meg nem ettem addig... Szoval erdemes utana sok folyadekal higitani a hatasat.
Javulast a nathabol! Ilyenkor annyira konnyu megfazni... Timi majd csak nyaron kap ujbol oltast, addig semmi. Prevenart Ti beadattatok?
Vissza az elejére
lilly76

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 03, 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi, én holnap megyek terheléses cukorra, uh-ra majd csak február végén legközelebb.

A "nagy"lányommal betkanyosodtunk, ma kapta volna a 15 hós oltást, de így elmaradt.

Timi mennyit fog fel a tesó érkezéséről? vagy még nem mondtátok neki? nekem Gyöngy még kicsi, mutogatom neki a nagy hasam, de csak lehúzza a pólómat! Smile

[^]  
Vissza az elejére
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 03, 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lilly:
Hat sajnos most mar csak mi beszelhetunk az uhk-rol. Crying or Very sad
Azert kicsit, hogy felporogjon a topik el is meselem, hogy tegnap voltam komplex szuresen, elotte D uh-n. Smile Babuci 12+2 volt CRL alapjan es 12+5 az egyeb mereteit is figyeembe veve. Smile A nyakiredo meg csak 1,1. Hat nagyon remelem, hogy a komplex szures is negativ lesz.
Ma meg cukros lotyis vervetelen voltam... Kicsit ki vannak a venaim a ket napi bokdosodestol, de remelem evvel egy idore letudtam a dolgot. Ha sikerul feltennia gepre kepet, akkor majd rakok fel Laughing
A kovetkezo 2 het mulva egy doki vizit lesz, addig csak mocorgast figyelem, meg leallok az utroval vegre. A metet mar elhagytam.

Ti hogy vagytok??? Irjatok!
Vissza az elejére
lilly76

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 02, 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy, nagyon nagyon sajnálom a babádat és Titeket is! Kívánom, hogy hamar összejöjjön egy új kis jövevény és feledtesse a bánatodat!
Hihetetlen, hogy pár napja még az uh-ról leveleztünk! Sad

[^]  
Vissza az elejére
Lilcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 30, 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rajta van, csak nem néztem meg rendesen!
Köszike szépen a választ!Smile
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 30, 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lilcsi:
Rajta van a vizelet a beutalon? Maga az afp egy vervetel? Ha csak azt neznek, akkor nem valoszinu, hogy kell vizelet. Nekem Timinel egyszerre neztek a vizelettel es egy csomo mas vervetellel az afp-t...
Vissza az elejére
Lilcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 30, 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lenne egy kérdésem: ma voltam dokinál, kaptam AFP-re beutalót, de azt nem tudom, és nem is kérdeztem (én lökött), hogy vizelet mintát kell e vinni?
Köszi előre is a választ!
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 29, 15:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

törölve.

A hozzászólás legutóbb baratodildi által 2009, Feb. 03, 11:57-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 28, 22:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi,
köszönöm itt is!

Lányok tőletek el kell köszönnöm, mert a mai ultrahangon kiderült, hogy kb 2 hete nem él már a babánk Sad
Nektek problémamentes terhességet és nagyon szép szülést kívánok!!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 28, 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bar nem nagyon porog meg ez a topik, azert itt is gondolok Rad Tanczy. Nagyon nagyon sajnalom, ami tortent es nagyon remelem, hogy holnap jo hireket kapsz es hamar tul leszel minden fizikai es lelki kihivason. Veled egyutt sirok lelekben es gyujtottam egy gyertyat a kis angyalkadert. Puszillak!
Vissza az elejére
Lilcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 24, 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én jövő héten pénteken megyek dokihoz, AFP beutalóért. És utána védőnéni, és 2 hét múlva pedig UH. Nagyon várjuk már, hogy kiderüljön, hogy milyen nemű a pocaklakó. Az biztos, hogy akár fiú, akár lány focista lesz belőle, ezt az apucija kijelentette. Smile Amúgy nagyon mozgékony, egyre többet mocorog, és talált egy ideg szálat a hasamban, amit előszeretettel talál meg, és piszkálja. Mit ne mondjak, nem túl jó érzés, de ha neki jól esik, hát akkor csinálja. Esténként nagyon sokat beszélünk hozzá, és akkor abbahagyja a mocorgást. Smile
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 20, 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ma kértem 18 hetes UHra időpontot a praxisba. Jövő szerdán megyünk. 12ezer a vizsgálat, de ha regisztrálsz a babaneten, akkor emilben kapsz egy kódot, és arra jár 1000 Ft kedvezmény Razz
Viszont reggel fél8ra megyünk, úgyhogy Zalán valószínű sógornőmnél marad. Remélem bírni fog 2 gyerekkel, az ő lánya 11,5 hónapos.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 19, 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem( lassan 2 éve vagy hogy Razz ) 12ezer volt mindennel együt.
Vissza az elejére
lilly76

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 19, 23:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Madoemszi, köszönöm! Én egybe szeretném kötni a kellemeset a hasznossal, vagyis részben a mozizás miatt megyünk. Úgy tudom, hogy ott is rendesen felveszik dvd-re a 4D-t, igaz?

[^]  
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 19, 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hellóztok!
lilly én is voltam nála alapos, mindenre kitér, ellenőriz ,magyaráz . engem minden téren megnyugtatott és segítőkész volt...csak ajánlani tudom szuper a nő Wink
szar lett az AFP-m Lillával ,ezért mentem hozzá ,nem akartam az amniót. megúsztam Smile
Vissza az elejére
lilly76

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 19, 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, régen voltam. Gratulálok a mozgolódó babykhez! Smile nekem már annyira izeg mozog, hogy este elig bírok elaludni.

Én a 30. heti uh-nszeretnék menni a Praxisba, van valakinek tapasztalata? Egy Krisztina nevű doktornőt ajánlottak.

[^]  
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
1 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés