Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
cicatartók

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Borka68

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 04, 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gabber írta:
jöhet az a kép, valami oknál fogva lemaradt.

Szia igen csak az a gondom nem tudom hogyan tudom feltenni a képet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gabber

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 03, 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jöhet az a kép, valami oknál fogva lemaradt.
Vissza az elejére
Borka68

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 03, 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.
Mi 4 napos kortól neveltük fel akis cirmosunkat.Anya nélkül.Most 2 hónapos.[/img]
Vissza az elejére
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 13, 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
Gabber, nagyon cukik a macskák! : ) Sajnálom, hogy már a fekete cicád nem él. :/ Teljesen át tudom érezni ezt az elkényeztetett cica mókát, mert nekem is van egy utcáról befogadott cirmosom és tejhatalommal rendelkezik. Very Happy

Laughing Tejhatalom, micsoda szóvicc Laughing
Vissza az elejére
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 13, 08:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gabber írta:
Nekünk is van egy macsekunk, sajnos a kis fekete már az örök vadászmezőkön kergeti az egereket. Az anyja viszont nagyon okos, néha már ijesztő miket tud. Természetesen szobatiszta is, akármikor rájön a dolog, kéreszkedik ki. Még éjjel is 1-2 alkalommal be vagy ki kell engedni szóval maximum akkor tudna becsinálni ha direkt azt akarná.
Ha hangyák támadták meg a kajás edényét akkor leül és megvárja mig kifújom belőle őket. Akinek nincs macskája az erre úgy is csak azt mondja, hogy a kis kényes dögSmile

[^]  

nagyon szép cicák!
Vissza az elejére
gabber

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 13, 02:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekünk is van egy macsekunk, sajnos a kis fekete már az örök vadászmezőkön kergeti az egereket. Az anyja viszont nagyon okos, néha már ijesztő miket tud. Természetesen szobatiszta is, akármikor rájön a dolog, kéreszkedik ki. Még éjjel is 1-2 alkalommal be vagy ki kell engedni szóval maximum akkor tudna becsinálni ha direkt azt akarná.
Ha hangyák támadták meg a kajás edényét akkor leül és megvárja mig kifújom belőle őket. Akinek nincs macskája az erre úgy is csak azt mondja, hogy a kis kényes dögSmile

[^]  
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 14, 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szasztok! Very Happy
na a beszariságról még nekem az jut eszembe, amikor egyszer jött a postás, megyek a folyosó végére, a rácshoz (panelház divat), az ajtón nyitva maradt, Gizi ki,a húzat miatt az ajtó be, Gizi szeme kerekedik... ekkor az én harcos amazonom a légvédelmi szirénát megszégyenítő hangszínen és erősségben elkezdett óbégatni, hogy az ablakok kezdtek repedezni..., erre én tépek vissza, otthagyva postást, levelet, mindent, hogy megnyugtassam, ámde a pánik az értelem minden szikráját kimosta az én drága cicám agyából, nem ismerte meg hal/pipihusi adó gazdáját, ahogy közeledtem, egyre csak hátrált, felpúpozta a hátát, már égnek állt mindene és ha még lehet még hangosabban nyomta a szirénát, ahogy a csövön kifért...elértem az ajtót, feltéptem,a nyíló résbe egy ugrással belevette magát, és CSEND! végre.
a sokkhatás következtében Gizi hátán sokáig állandósulni látszott a taréj. mi, a postással kisebb fokú halláskárosodással megúsztuk a dolgot.

Setanta! a macskáim nevében is irigylem a te cicádat, hogy kertes házba költözik jövőre (és titeket is, ha vele mentek) jó lesz neki ott, feltéve ha legyőzi a páni félelmet a küszöbön túli világgal szemben. de ott van a Micu néni...(talán fordul a kocka) Wink

Signetta, lazacos konzerv? szeretnék nálad cica lenni! Very Happy
Vissza az elejére
setanta

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 14, 14:20    Hozzászólás témája: - Hozzászólás az előzmény idézésével

á a tintahalkonzerv egy rettenetes Lidis baki (na jó Lidlis) és annyira nem ízlett hogy az övé lett. Pikerics, gratula. a szemmel verés beszariság közben nálunk is megy. és: ha sokáig szemezek vele akkor beszól. vagy elkap. és mindentől fél ami alépcsőházból származik, de nagy bátran ki akarna menni. (még nem tudja hogy jövőre kertes házba fog költözni szerelméhez a Micu nénihez aki le se sz*rja de ő kitartóan udvarol neki. sajnos mindketten eunuchok de boldogan élnek.) Smile ennyi:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
pikerics

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 13, 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én még nem láttam!Smile

[^]  
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 13, 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Setanta!

állati jófej macskád van! (csak az enyémek meg ne hallják!)és nagyon jól megvagytok, az is látszik!

na nekem is a halért vannak oda (főleg az öreg Zebu)úgy hogy amikor a teknőst etetem (az is van), akkor ő is ott ül a sorban: egy halkocka a Dininek, egy a Zebunak, egy a Dininek , egy a Zebunak... Smile

az erkélyről,jaj, a frász kerülget amikor halálos nyugalommal sétálgat (a Zebu) le, s föl a 2 centis korláton! az ötödiken lakunk.... szóval csak felügyelettel mehet ki az erkélyre, és ha csak a szándék megjelenik a fejében: mehet be. a Gizi nem megy föl, ő beszari (de csak és kizárólag ebben a témakörben, különben amazon Twisted Evil), a kicsi megpróbálná, de letöröm a derekát ha meglátom!

az amazonról: ha csöngetnek, vagy ha csak járkálnak a folyosón a Gizi morog, mély, ijesztő hangon, mint egy nagy kutya, de aztán ha nyílik az ajtó, laposkúszásban villámsebesen fedezékbe veti magát, vagy föltép a szekrény tetejére és onnan veri szemmel a betolakodót. Laughing a többiek lelkesen fogadnak és szőrőznek össze minden betérőt, ha esetleg le is ül, Zebu öt percen belül az ölében van.

a "nagyhalál" nekünk is megy kajaosztásnál, elhaló hang, könnyes tekintet... de főleg, ha csirkét darabolok, de elég, ha előveszem a vágódeszkát! az a feszült figyelem! illedelmesen körém ülnek, mindenféle formában biztosítanak róla, hogy ők milyen jók és azok is maradnak, csak adjak nekik egy kis pipihusit, vagy úgy az egészet...Rolling Eyes
Vissza az elejére
setanta

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 13, 14:44    Hozzászólás témája: - Hozzászólás az előzmény idézésével

ez a buznyák meg a drága tintahalkonzervbe se szagolt bele, de azért kaviárt, azt inkább magunknak:)Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
setanta

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 08, 23:40    Hozzászólás témája: - Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekünk a férjemmel jelenleg Csimu (Pici, Cimu, Csipesz, Cimacs, Pucmony, Puc, Buci, Csömbi) a cicánk, aki felettébb okos. Már kinézetről tudja, miben van a tonhal és miben nincsen tonhal. Tudja, hogy ami zörög, az kaja. Eljátssza a nagyhalált amíg felbontom a macskaját. Tudja, hol tartom azt, ami ehető... szóval a szokásos macskaféle kajaszínjáték, nagyrészt nagyhalál. (több hangnemben). Ha pakolok a bőröndbe akkor megsértődik hogy elmegyek és bebújik az ágy alá és csak porszívóval lehet kiijeszteni. nem vágja, hogy ő is jön...Ha porszívózok bebújik a függöny mögé, és szintén csak porszívóval lehet kiijeszteni. Szeret az erkélyen lógni úgy, hogy kidugja a fél testét és nézeget, de a pocija nem fér át, ezért nem esik ki. Nem kövér csak olyan mint én, jól tartják. Nekem se férne át a pocim ott, ahol a fejem. Minden este megkergeti a semmit, megtépi a fenyőpolcot, majd kikéri magának hogy miért nincs nyitva a beépített szekrény. és MINDIG oda ül ahová én az azuitán következő 2 percben szeretnék, tehát jövőbelátó és telepata is. Nyilván gyógyítja a hasgörcsöt és sok ujjat rág (lábujjat is.). Iszik a fürdővízből és a klotyóból, fúj. Kettő füle van és lukon néz ha álmos. ha szeret pürmög, ha nem szeret, különféle nyákat mond. a sértődőst nemrég találta ki. nagyrészt ismerem az összes nyát, hogy melyik mit jelent (meg még van moá, mrrfoá, muá, moáuuuuu, nyáhh, máowáow, bruu, és nyiű is.) a ti cicátok is ilyen?
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"...amikor beköltözött a felállított rácsos ágyba, akkor dőlt el a vidéki élete."

na én is pont ettől tartok, hogy tudom-e zsilipelni a cicákat és a szőrt. Confused nagyon meg szeretném oldani! majd meglátjuk megy-e...
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pikerics
Azért vigyáz a baba cica páros nem csak a toxo miatt érdekes. Nekünk a szőr gondokat nem sikerült megoldanunk, na de amikor beköltözött a felállított rácsos ágyba, akkor dőlt el a vidéki élete. Smile
pikerics

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok! Laughing
nagyon örülök nektek!

mi panelban lakunk, egy 50 nm-es lakásban, és úgy van most már három cicám.(a családom szerint elmentek nálam otthonról, lehet, hogy ti is így gondoljátok, néha én is) mi se egészen így terveztük, de hát így alakult.
az úgy kezdődött, hogy az unokatestvéremnek volt két vörös cirmos testvérpárja, akiket születésük óta ismertem, szerettem. aztán az unokatesóm kitalálta, hogy gyereket szeretne és akkor a cicáknak menniük kell szigorúan. Én meg akkor költöztem el otthonról, egy szoba konyhába, a párommal és befogadtam őket, hogy ne kerüljenek idegenekhez. szerencsére a kedvesem is macskabolond, így egy percig nem volt gond. Zebulon, most 14 éves. a testvére: Cerka, 4 éve meghalt, rákban. akkor vettünk magunkhoz egy foltos, árva cicalányt, Gizit (akit egy bokorban találtak egyedül,3-4 hetesen), azért, hogy Zebi ne unatkozzon, amíg nem vagyunk otthon. Aztán nyáron a barátnőm kertjében születtek kiscicák, aztán két hét után eltűnt az anyjuk. elhoztam haza azt a rekesz nyifogó kis sokaságot, mert senki sem ért rá kétóránként cumiztatni őket. (én akkor még ráértem) sajnos elég beteg alom volt, sokat küzdöttem az életükért, egy cicát így is elvesztettem.de a többi meggyógyult és szerető gazdira talált. a második legcsoffadtabbat tartottam csak vissza csak alomból, hogy majd őt még felhízlalom, aztán mehet. Bár egészséges már, de még mindig cérnahuszár, és most már annyira megszerettem, hogy asszem marad. na, ő a harmadik, a Mütyök, nagyonszép szürke cica, barna szemekkel.
én is szeretnék gyereket, már három éve várjuk. a cicák bizonyos fokig gyerekpótlékot jelenthetnek, talán, de őket is szeretném megtartani a pici mellett is, ha lehetséges (toxoplazmára bevizsgáltak: pozitív
vagyok, tehát védett)
hú, mennyit írtam, boccs a regényért! Embarassed
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia pikerics!
Mi is nagy macskamániásak voltunk, de mivel kicsi a lakás választanunk kellet a terhesség alatt. A szörnyeteg ment vidékre és a világ legnagyobb csavargója lett abból aki az ajtón se dugta ki az orrát.
Az elődjével együtt utaztunk kocsival és a nyakamba ül egész úton mikor már kiértünk a városból. Ha kiszálltunk a kocsiból és ő benn maradt a sógorommal, ezt ő mesélte, akkor megmorgott mindenkit aki a kocsi közelébe ment. Szal jó fej volt a drága!
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 06, 17:02    Hozzászólás témája: cicatartók Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Fórumozók!

nekem van három imádni való cicám, akik napjában kétszer átrendezik a lakást, lelegelik a növényeimet, karmozzák a bútorokat, a fregolit hintaágynak használják...effélék Shocked
szeretném, ha megosztanánk tapasztalatainkat eme szőrős veszedelmek tartásával és a nevelésükre tett kísérletekkel kapcsolatban.
kedves állattörténetek is jöhetnek! Laughing
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés