Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Szülői értekezlet

Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Szoktál járni szülőire?
Igen, innen szerzem az információimat
80%
 80%  [ 8 ]
Ha ráérek, elmegyek, de nem töröm magam
20%
 20%  [ 2 ]
Engem nem érdekel az ilyesmi
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 10

Szerző Üzenet
LackoApu

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 13, 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Köszönöm, de közben ügyvéd ismerösön keresztül megtudtam, hogy nem. De a gyermekelhelyesésben viszont nagy szerepet játszik, aminek viszont nem értem az értelmét.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 12, 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló, gyors átfutottam ezt a cikket, de külön nem írja, hogy kötelező lenne-e.
http://cegvezetes.cegnet.hu/20.....-iskolaban

Én sem tudok mindegyik szülőire elmenni, de eddig ezt egyik tanár se tette szóvá..

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
LackoApu

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 11, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Kissebb összetüzésbe kerültem a fiam osztályfönökével, a szülöi értekezlet kérdésében. A problémát az okozza, hogy nem tudtam elmenni, mert dolgoztam. A tanárnő azt üzente: " A szülöi értekezleten a szülö megjelenése kötelező, törvény irja elő!". Kérem aki tisztában van ezzel a dologgal irja meg. Köszönöm
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 03, 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Szerintem is nagyon fontos szülőre járni, bár sokszor úgy érzem, hogy olyan témák is felkerülnek szülőtársak részéről, aminek nem ott lenne a helye... szóval én inkább fogadó órára szeretek járni...feltéve, hogy nem kifejezetten a tanár kérdése, hogy menjek Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
totya69

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 03, 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Az oviban nem lihegtük túl a szülőit, mert minden reggel vagy du-n volt annyi időm hogy átbeszéljük a legfontosabbakat az óvónénivel. Volt hogy csak általánosságokról fecsegtünk de láttam rajtuk hogy jó érzés ha valakit tényleg érdekel a munkájuk.
A suli az más....
Most kezdtük az elsőt, de itt nem érdemes egyet sem kihagyni, csak kapkodjuk a fejünket. Nekünk nehezebb a lépéstartás mint a fiúnknak. Smile
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2008, Szept. 17, 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a másik oldalon jártam -- remélem, nem baj... --, vagyis tanítottam, és nagyon fontosnak tartottam, hogy találkozzam a gyerekek szüleivel. Talán nem tűnik mindig annyira "hasznosnak" egy-egy alkalom, de azért jó, ha a szülő is tudja, mi a helyzet a suliban, és vica versa. Elvégre amikor "intézményesül" (bölcsi, ovi, iskola), a gyerek mar közös felelősség, nem? Smile
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2008, Szept. 13, 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Smile
Szerintem is fontos a szülői..bár mi még csak ovisok leszünk de már voltam egy szülőin és sok fontos dolgot tudtam meg..és megismertem más szülőket is, remélem ezek után is hasznos lesz szülőire játni és nem utolsó sorban emgtudhat a az ember sok dolgot a gyermekéről is....
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés