Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Bejárónőt keresek

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Timike27

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 06, 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlök mindenkit!

Tímea vagyok,6 éve rendelkezem bejárónői tapasztalatokkal,mely idő alatt egy családnál be is jelentettek.Szeretnék időszakosan további takarítást is elvállalni.Munkadíjam 1000Ft/óra.Gyors,szép és precíz munkámat referenciákkal tudom alátámasztani.Szívesen vállalok a ház körüli teendőkben bármit,amire szükségük van.

A vasalás különösképpen a kedvemre való munka,természetesen a többi ellátnivalóval együtt!Amennyiben napi 4 vagy 6 órát kell takarítani,megállás nélkül dolgozom!

Kérdés esetén személyesen állok rendelkezésükre:06702723634
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mzsuzsanna

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 21, 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Véletlenül találtam ezt a fórumot, miközben bejárónői munkát kerestem. Hát nem könnyű.

2 évvel ezelőtt már dolgoztam benne, de abbahagytam most viszont elég nehéz vissza menni, föleg ha nincs ismerős. Ezért gondoltam hozzátok fordulok, és megkérlek benneteket, hogy ha tudtok olyan családott aki szeretne bajárónőtt akkor én nagyon szívesen válalom. De nem szeretném azt a sablonos szöveget leírni hogy ilyen meg olyan vagyok , csak dolgozni szeretnék, és úgy is meglátják milyen vagyok. Vállalok, még idősgondozást is, hisszz velük nagyon jó kijövök. De gyermekekre is szívesen vigyázok, megváltozott képességűekre is.

Köszönöm nektek előre is .

Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
arvacska61

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 09, 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem érdekelne az állás de nem tudom ,hogy jelentkezzek?
ditke31

HozzászólásElküldve: 2008, Szept. 02, 09:44    Hozzászólás témája: Bejárónőt keresek Hozzászólás az előzmény idézésével

Dunakeszi-alsón sürgősen megbízható bejárónőt (takarítónőt) keresek heti egyszeri 4 órára, lehetőleg péntekre, esetleg hétfő délutánra. A jelentkezéseket privát üzenetben várom. Köszönöm.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés