Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Tker klubtagság

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tkereset

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 15, 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A TKER valóban egy nagyon jó üzlet!

Üzlet, ami könnyen elindítható és hosszú távon egyre növekvő rendszeres havi jövedelmet biztosít.
Ez egy tisztességes, bárki számára elérhető jövedelemszerzési módszer.

Bámulatosan egyszerű módszer, amivel már sokan keresnek jelentős bevételeket Magyarországon.

A következő oldalon többet is olvashattok erről az üzletről http://jovedelem.tkereset.info/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hoparduc

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 12, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vásárolj tartós élelmiszert, háztartási cikket, kozmetikumot, üdítőt, stb. az interneten ingyenes házhozszállítással. A cég jutalékot fizet érte.

Ajánld ismerőseidnek, építs csoportot, szintén jutalék jár érte.

Csatlakozz hát Te is egyre bővülő csoportunkba.

Regisztráció:
http://webaruhaz.tker.hu/ref?e.....@gmail.com

Remélem segítek döntésedben és ha eddig még nem, most kedvet kapsz a vásárláshoz.

Miért érdemes vásárolni a Tker-nél?

- A házhozszállítás teljesen ingyenes, ami szerintem nagyon szép gesztus a Tker-től . A ház előtt megáll az autó, a kosárból tételesen átadják a rendelt élelmiszert vagy más árucikket.

- Amit a klubban egy gombnyomásra megrendelsz, már nem kell megvenned és cipelned.

- A Tker a legmagasabb összegű vásárlást teljesítő tag részére minden hónapban ajándékot tűz ki. A novemberi ajándék 5000 Ft-os Tker vásárlási utalvány. (nyitóoldal)

- Más vásárlói rendszerekhez képest nagyobb a jutalék (pl. Sciennet-nél vagy a Plus-nál 100 Ft után 1 Ft jutalék jár.)

- Teszel annak érdekében, hogy visszakapd a vételárat, vagy annak egy részét.

- Minden héten akció, amelyet a nyitóoldalon közvetlenül látsz.

- Ajándék szolgáltatás az aktív klubtagoknak. Minden belépő számára, aki a tárgy hónapban a minimális vásárlást teljesítette, ingyenes jogi, gazdasági illetve szociális jellegű tanácsadást nyújt a klub.

- Saját és mások vásárlásai után jutalékot fizet a cég.

- Használtcikk termékekkel bővült a kínálat: női-, férfi ruházat, illetve olcsó könyvek több kategóriában.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lucio

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 09, 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon jó,mindenkinek,aki legalább 5000.-Ft-t elkölt egy hónapban.Időseknek,kismamáknak,és a többieknek.Érdeklődni,regisztrálni ingyenesen:

Kellemes vásárlást,és pénzkeresést kívánok.
Vissza az elejére
hoparduc

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 06, 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tker klubot mindenkinek ajánlani tudom, akinek nehézkes a bevásárlás.

Megéri regisztrálni, mert a házhozszállítás teljesen ingyenes.

Bővebb információk:

http://www.tkerklub.gportal.hu

Regisztráció:

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lucio

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 06, 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MOst találtam rá erre a klubra,de máris éreztem,hogy nekem ez nagyon jó!Utálok elmenni bevásárolni,itt meg még pénzt is kereshetek vele! Ez annyira jó,hogy az összes ismerősömnek el fogom mondani!Ha téged is érdekel a neved,és e mail cimed megadásával tudok küldeni meghívót.szucsike@gmail.com
Vissza az elejére
hoparduc

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 20, 09:16    Hozzászólás témája: Új! Hozzászólás az előzmény idézésével

Elkészült a meghívó link (beillesztheted honlapodba, blogodba, illetve e-mail aláírásodhoz), ide kattintva regisztrálni tudsz a Tker-hez:

Használtcikk kereskedelemmel bővült a Tker kínálata.
Alig használt női felsőruházat és férfi ruházat, illetve használt könyvek a Tker webáruházában.

Remélem segítek döntésedben és ha eddig még nem, most kedvet kapsz a vásárláshoz.
Miért érdemes vásárolni a Tker-nél?

- A házhozszállítás teljesen ingyenes, ami szerintem nagyon szép gesztus a Tker-től . A ház előtt megáll az autó, a kosárból tételesen átadják a rendelt élelmiszert vagy más árucikket.

- Amit a klubban egy gombnyomásra megrendelsz, már nem kell megvenned és cipelned.

- A Tker a legmagasabb összegű vásárlást teljesítő tag részére minden hónapban ajándékot tűz ki. A novemberi ajándék 5000 Ft-os Tker vásárlási utalvány. (nyitóoldal)
- Más vásárlói rendszerekhez képest nagyobb a jutalék (pl. Sciennet-nél vagy a Plus-nál 100 Ft után 1 Ft jutalék jár.)

- Teszel annak érdekében, hogy visszakapd a vételárat, vagy annak egy részét.

- Minden héten akció, amelyet a nyitóoldalon közvetlenül látsz.

- Ajándék szolgáltatás az aktív klubtagoknak. Minden belépő számára, aki a tárgy hónapban a minimális vásárlást teljesítette, ingyenes jogi, gazdasági illetve szociális jellegű tanácsadást nyújt a klub.

- Saját és mások vásárlásai után jutalékot fizet a cég.

- Használtcikk termékekkel bővült a kínálat: női-, férfi ruházat, illetve olcsó könyvek több kategóriában.

Mit kell tenni annak érdekében, hogy jutalékot kapjál:

Vásárolj minden hónapban és ajánld tovább olyan embereknek, akik szintén vásárolni fognak.

Ha csak vásárolsz és nem ajánlod tovább a rendszert, akkor is jutalékra vagy jogosult:

A vásárlói hűségjuttatás a 3-as szisztéma szerint felépülő rendszer, ahová a tag vásárlásai összegének nagyságától függően bekerül.

A vásárlást teljesítő tagot a rendszer automatikusan besorolja egy szintre. Ha én kevesebb összegért vásárolok mint Te, engem egy alsóbb szintre helyez el a rendszer. A Te vásárlói hűségjuttatásod magasabb lesz az enyémnél. A havi vásárlások összeadódnak, tehát a rendszeres, magasabb összegű vásárló előnyben van (magasabb szintre kerül), hiszen magasabb összegű vásárlással rendelkezik, mint a kisebb értékben rendelő vásárló.

Ez az összeg rögtön nem jelenik meg a jutalék táblázatban - passzív jutalékot minden hónapot követő hó 1. napján tudják csak jóváírni, mert az hó közben a vásárlások értékét tekintve folyamatosan változik.

Ha továbbajánlod a rendszert, aktivitási jutalékra is jogosult vagy. A befektetett munkával arányosan díjazzák a klubtag és a vásárló szervezést.

Jutaléktáblázat megtekinthető itt:
http://tker.hu/cms/uzleti_oldal.html

Kinek érdemes klubtaggá válni? Szinte Mindenkinek!
Idősebbeknek, mert már nehezebb hazavinni a megvásárolt termékeket.

Nagycsaládosoknak, kismamáknak, akiknek még nagyon pici a babájuk.

Egyedül élőknek, elfoglalt embereknek, …

Falun élőknek, ahol kevés a bolt és az is drága

Városban élőknek, és … mindenkinek.

Jutalék kifizetéséről:

5000 Ft alatti jutaléknál csak vásárlásba számítható be. Pl. van 2000 Ft jutalékod, akkor a következő hónapban már rendelhetsz 7000 Ft értékben, de csak 5000 Ft-ot fizetsz, ha megérkezik az áru.

5000 Ft feletti jutaléknál már bankszámlára kikérhető az összeg.

Természetesen a jutalékokat át is lehet vinni a következő hónap(ok)ra, tehát lehet gyűjtögetni.

Tker: A folyamatosan bővülő, megújuló árukészlettel a család minden tagját kiszolgáló online vásárlási lehetőséggel, ingyenes házhozszállítással az ország egész területén.
Vissza az elejére
hoparduc

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 12, 03:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Augusztus 10.-én indult új magyar vásárlói klub, amely olcsó vásárlási lehetőséget kínál, illetve üzletépítési (pénzkereseti) lehetőséget biztosít. Vásárlókat és üzletépítőket keresek!

A termékeink minden magyar áruházban megtalálhatóak.

Nálunk nem kell sorba állni, nem kell cipekedni, Magyarországon a házhozszállítás ingyenes, átvételkor kell csak fizetnie!

Kérésre küldöm a meghívót.

Bővebb infók:
Vissza az elejére
hoparduc

HozzászólásElküldve: 2008, Szept. 09, 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amikor megkerestek ezzel a lehetőséggel, kétkedve fogadtam, hogy ezzel pénzt is kereshetek.

Jelenleg még a rendelésem nem adtam le, de aktivitási jutalék címen már 1.670 forint jutalékban részesültem (14 fő megrendelése után).

A csoportom egyre bővül:

2. szint 21 fő

A 2-es szint alatt is vannak már 79-en.

Vásárlói hűségjuttatás címen kiegészítő jövedelemmel díjazzák a hűséges vásárlást,
valamint aktivitási jutalék címen a befektetett munkával arányosan díjazzák a klubtag és vásárló szervezést.

A regisztráció nem kötelez semmire, s építheted csoportodat.
A regisztrációval biztosíthatod, hogy az általad megkeresett ismerősök csak rajtad keresztül tudnak a rendszerben regisztrálni.
Rendelhetsz akkor is, majd ha belép alád 3 ember.

Meghívó kérhető a tkerklub@gmail.com e-mail címen.

Infó:
Vissza az elejére
hoparduc

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 30, 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Több érdeklődő levelet kaptam, ezért kiegészíteném az alábbiakat pár mondattal:

Mielőtt regisztráltam volna, benéztem a webáruházba, és az ÖSSZES terméket átnéztem. Amit egyébként is megvennék minden hónapban (tusfürdő, mosószer, öblítő, fogkrém, kávé, stb.) csak egyszerűen egy gombnyomással megrendelem.

Miért érdemes regisztrálni:
Amit a klubban megrendelsz, már nem kell megvenned és CIPELNED!
A napi vásárlásaidat olcsóbban megúszhatod!

Ingyen házhoz szállítják a termékeket, a vételárat a leszállításkor fizeted.

Teszel annak érdekében, hogy visszakapd a vételárat!

Lelkesít majd, hogy mások vásárlásai után te kapsz fizetést kéthetente!
10% kedvezményt kapsz már a második vásárlásból! ...és azt a 10% -ot lenne mire költeni?

Független kereseti lehetőség van a kezedben!

Mindezt ingyen, kötelezettségek nélkül elérheted! Ingyen regisztrálhatsz, nincs semmilyen rejtett költség.

A program a regisztrációs idő szerint besorol mindenkit egy kedvezményi rangsorba!
Minél többen lesznek, annál nagyobb a kedvezmény.

Lesznek olyanok, akik észreveszik benne az üzleti lehetőséget is!
Megveszik azt a terméket, amit amúgy is megvennének, és elmondják az ismerőseiknek, barátaiknak, hogy a kiadásukból egyre növekvő jövedelmük származik! Ők kedvezményt kapnak minden egyes új, regisztrált tag után, mert elmondták, reklámozták a klubot.

Meghívón keresztül lehet csak regisztrálni, ami a magyar.marta@gmail.com e-mail címen kérhető a neved megadásával.

A regisztráció nem kötelez semmire.
Vissza az elejére
hoparduc

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 30, 04:12    Hozzászólás témája: Tker klubtagság Hozzászólás az előzmény idézésével

Találtam egy jó lehetőséget a neten.

Ez egy új vásárlói klub, amely olcsó vásárlási lehetőséget, illetve üzletépítési (pénzkereseti) lehetőséget kínál:

A termékek olcsók, a kiszállítás ingyenes. Kevesebb jövedelemmel rendelkező családoknak nagyon megéri.

Augusztus 10.-én indult új üzleti lehetőség!

Az ajánlat, amit kaptam, a vásárlással kapcsolatos, de sorban állás, és időveszteség nélkül. A kiválasztott termékeket INGYEN házhoz szállítják az ország egész területén! Ha bármelyik üzletben 5000 ft felett szoktál vásárolni, akkor megéri regisztrálnod!

Ha érdekel a lehetőség, szivesen küldök meghívót. Meghívó kérhető a neved megadásával a magyar.marta@gmail.com e-mail címen.

Mostantól nem cipelem a szatyrokat hazafelé, hanem kényelmesen vásárolok az interneten.

INGYENES REGISZTRÁCIÓ, és máris TKER klubtag vagy!

Bővebb információ:
http://www.keressen.sokoldal.hu
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés