Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Amit a lázról tudni kell

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
totya69

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 03, 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
A cikk tömör és pontos útmutatás, még a kezdők is megértik.
Nagyon fontos egy szülőnek hogy tisztába legyen vele mikor nem szabad a lázongást félválóról venni!
Addig én sem paráztam míg a fiam 3 1/2 évesen lázgörcsöt kapott a fürdőkádban (hűtő-fürdőztettük már) Éjjel adtam neki egy puszit mikor felébredtem, csak úgy mert köztünk aludt. Tüzelt a homloka, rögtön bele a kádba, már lefele menő ágba kapta a görcsöt, nem tudott beszélni, csak nyöszörgött. A lábai ülő helyzetbe maradtak nem tudta kinyújtani. Szörnyű volt az a 10 perc még a mentő kiért.....
De most már 7 éves és soha többé nem tért vissza a lázgörcs, de bennem mélyen él még a mai napig is!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Laura

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 19, 01:00    Hozzászólás témája: Amit a lázról tudni kell Hozzászólás az előzmény idézésével

Fenti címen megjelent cikkünk elsősorban a szülőknek nyújt segítséget, de talán a mentőorvosok munkáját is megkönnyíti ha nem őket hívja pánikszerűen az aggódó édesanya, hanem megpróbál tenni valamit gyermekéért.
Ha bármi kérdésetek, megjegyzésetek van, ide írhatjátok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés