Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Autista a kislányom!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
borsikpetra

HozzászólásElküldve: 2012, Aug. 15, 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

ha a beszédfejlesztésben segítségre van szükségetek, ők nagyon jók: Mozaik Fejlesztőkuckó

Nem csak autista gyerekekkel foglalkzniak, hanem az átlagtól a középsúlyosig minden gyerekkel. Nagyon emberbarát, profi csapat. Nem Pesten van de annyira közel, hogy megéri lemenni, mert még így is olcsóbb.

remélem segíthettem
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
debreceni

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 30, 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez nagyon szomorú, de sok kitartással még el lehet érni valamit. Mi is ebben szenvedünk, de nemrég olvastam, iqaz nem autista, de egy Down-kóros lány vallomását, megkönnyeztem
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
badmash90

HozzászólásElküldve: 2012, Feb. 14, 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szabó Annamária vagyok, az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Karának végzős hallgatója.
Szakdolgozatomhoz autizmus spektrum zavarral élő gyermekek szüleinek segítségét kérném az összeállított kérdőív kitöltésében, amely hét kérdésből áll, és a kitöltés 3 -5 percet vesz igénybe. A kitöltéssel nagyban hozzájárulnának kutatómunkám eredményességéhez.
Segítségüket előre is köszönöm!

http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/523452113/
Vissza az elejére
Borka68

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 15, 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Dorothea.
Örülök hogy elkezdett a kislányod beszélni is.Mi nem vagyunk ilyen szerencsések a mi fiunk a mai napig nem beszél sajna.Járunk iskolába fejlesztésre heti 9 órában jelenleg tanévben.
Vissza az elejére
dorothea

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 15, 07:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xx

A hozzászólás legutóbb dorothea által 2008, Aug. 25, 15:15-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Borka68

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 14, 13:12    Hozzászólás témája: Re: Autista a kislányom! Hozzászólás az előzmény idézésével

dorothea írta:
Dorothea vagyok a 2006 tavaszi babák topikról. Viki a kislányom 2 éves és autista.

Van itt még valaki akit ez a téma érint?

Van blogom is: http://autistababa.freeblog.hu
Nézzetek be, ha van kedvetek!

Szia igen sajnos elég sokan vagyunk igy ezzel.
Az én fiam már 11 éves.Nállatok ez hogyan jelentkezett.S hogy an derült ez ki?Ha bármit meg szeretnél tudni kérdezz bátran ha tudok segitek neked.
Vissza az elejére
Borka68

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 13, 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Mariza

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 12, 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Dóri!!
Én olvsom a blogodatt!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
dorothea

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 12, 14:02    Hozzászólás témája: Autista a kislányom! Hozzászólás az előzmény idézésével

xx

A hozzászólás legutóbb dorothea által 2008, Aug. 25, 15:14-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés