Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Magzatvédő vitamin, és más vitaminok a kismamáknak

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jusztindora

HozzászólásElküldve: 2013, Júl. 03, 08:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a Gravidát szedtem végig, sose volt tőle hányingerem. Kaptam 1 listát, amiben le volt írva, hogy mibe mennyi vitamin van, és mennyi kell, egy kismamának! A Gravidába minden megvan, pont olyan mennyiségbe amennyi kell! Én ezért választottam! Amúgy nem csak 12.hétig van szükség a vitaminra! Gondolj bele mindent elvesz a baba tőled, jó az, ha pótolva van! Én szülés után is szedtem 2hónapig!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kovatsklara

HozzászólásElküldve: 2013, Júl. 03, 08:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amikor a kislányommal állapotos lettem, az első orvosi vizsgálat után kezdtem Elevitet szedni (7 hetesen). A vérképem mindig jó volt, pedig nem vagyok az a fajta, aki nagyon figyelne a helyes táplálkozásra, meg amúgy is sokat hánytam az első hónapokban, szerintem, ami vitamin bejutott a szervezetembe, az az Elevitnek köszönhető.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
polgardiana

HozzászólásElküldve: 2013, Júl. 03, 07:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én femibiont szedek, én meg vagyok vele elégedve. 17 hetes vagyok és eddig semmi plusz kilót nem szedtem fel, pedig hajlamos vagyok a hízásra nem is kicsit. az elevitről azt hallottam sokaknak cukrot okozott, persze lehet hogy nem igaz, de én ezt hallottam. én egyiket sem ismerem, nekem a dokim mondta hogy femibiont szedjek, mert az a legjobb, igaz drágább, de ha a picinek ez kell hát már megérte Smile
Vissza az elejére
Nagyjog

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 04, 15:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az ELEVIT nem okoz székrekedést Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Borka

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 27, 22:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sokféle van. Én első gyerkőmmel Elevitet szedtem, most a másodikkal Gravidát, mert abban van jód is. Meg persze minden, ami kell... Nekem bevált, most szoptatás ideje alatt is szedem, hogy mindig legyen bennem vitamin Smile
mukoromp

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 27, 19:49    Hozzászólás témája: Mivel védjük a magzatott és a kismamát Hozzászólás az előzmény idézésével

Folsavat és Niacint ajánlanak. Másnak is ez a véleménye?http://www.alternativgyogyszer.hu/item20.html
Vissza az elejére
mukoromp

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 27, 19:47    Hozzászólás témája: Magzatvédő vitamin, és más vitaminok a kismamáknak Hozzászólás az előzmény idézésével

Milyen magzatvédő és egyéb vitamint szedjenek a kismamák?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés