Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
!!! ADATVÉDELMI INTELMEK !!!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
debreceni

HozzászólásElküldve: 2012, Ápr. 06, 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy valaki azt mondja, hogy nem kell parázni a nettől, de én igen is félek. Már nem vagyok egy mai csibe, csak most tanulom a dolgokat, viszont a 14 éves lányom már simán leköröz. Odáig jutottam, hogy már tudok böngészni, másolgatni, képeket nézni stb. De ilyeneket olvastam, hogy szexting stb és, hogy a gyerekek olyan naivak, intim képeket is képesek felrakni a netre, idegenekkel beszélgetni, pózolni a tükör előtt a wc-n, a hóban.....stb. Amikor olvastam ezekről, leültem a lányommal és megbeszéltem vele. Eleinte nem hitt nekem, de aztán megmutattam a cikkeket, akkor már igen. Ezekből okultam
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 21, 23:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Megújult a Blogunk:

http://www.csaladinet.hu/blog

Van benne Fotóalbum-lehetőség is Very Happy! A bejegyzések és az Albumok is jelszóval védhetőek!

Szeretettel várunk Benneteket ott is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 08, 09:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wink Totya, talán olvass vissza alaposan Wink
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 06, 09:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem értem miért ez a nagy félelem a NET-től?
Az adatainkkal mindenhol csínján kell bánni, ez az internetre duplán, triplán igaz!
De az is lehet hogy vmiről lemaradtam az elején.....

Üdv: Totya
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 28, 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vivien, bocs, okok ide vagy oda, már akkor is írtam, hogy tőlünk ilyet ne várj Rolling Eyes . (Nem is keressük a titkot Embarassed .) Ellenben Te még mindent törölhetsz, amit akarsz.
Vissza az elejére
vivien

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 27, 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Moderátor Smile

Már beszéltünk róla pár hónapja....ha 1x rájöttök a titokra és lehetséges lesz akkor én szeretném, ha az összes hszemet törölnétek. okokat akkor leírtam........
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 24, 09:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bár nem teljesen az adatvédelem témájába tartozik.

Ha feltétlenül be akartok írni valamilyen mailcímet a fórumba nyilvánosságra hozatal céljából, akkor a következő formula szerint tegyétek:

x pont y kukac szolgaltato pont hu

A háttér: a spam-ek pont az ilyen hozzászólásokból gyűjtögetik össze a mailcímeket, és szórják tele virtuális szeméttel az elektronikus postaládákat...
Vissza az elejére
gigaboszi

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Moderátor!

Köszi, hogy felhívtad az emberek figyelmét bizonyos dolgokra! Laughing

Válás...nálunk biztosan nem lesz a fórumban leírtak miatt...
(férjecskével mindig megbeszélünk mindent...)

Azt viszont sajnálom, hogy egy topik teljesen zárt lett Crying or Very sad
Olvasgattam őket... kiváncsi lennék, hogy most mi van velük...
Áron: 2011.04.12.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ági! Egy kis segítség egy archív topikból:

Saját magyarázatom:
A topikok linkje általában így néz ki:
http://csaladinet.hu/forum/viewtopic.php?t=440 , ahol a 440 az adott topikot azonosítja. Ha mondjuk rákattintasz a 3. legfrisebb oldalt jelző 3-ra a topikcím alatt, akkor ezt a linket hívod tulajdonképpen:
http://csaladinet.hu/forum/vie.....;start=100 , ahol a 100 azt jelenti, hogy a legfrisebbtől időrendben visszafelé számított századik hsz jelenlen meg legfelsőnek (egy oldal 50 hsz-t mutat). Ezzel a módszerrel kicsit gyorsítható a keresés.

Dakini "fordítása" Wink :
"Mondjuk egy adott téma 171-ik oldalára szeretnél ugorni.

1/ kinyitod a topikot

2/ a második oldalra lapozol,
ekkor fent a böngésződben, egy olyan linkcím jelenik meg amelyiknek a vége így néz ki: "desc&start=50"

3/ mivel az elsőhöz viszonyít, a 171-ből levonsz 1-et és azt szorzod 50-el, tehát 170*50=8500, ezt beírod az 50 helyére, hogy a szöveg vége így nézzen ki:
"desc&start=8500",

4/ entert nyomsz és belapoz a 171-ik oldalra. Very Happy

Hajrá!"

Ezek idén márciusi hsz-ek voltak, azóta picit változtak ugyan a linkek szerkezetei, most a 8500-at máshová kell írni:
http://csaladinet.hu/forum/lom.....order=desc

Jó munkát!!!
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól eldiskurálunk így kettecskén Laughing , de lehet, hogy másokban merül még fel kérdés...

Ne fogjátok vissza magatokat - bár már nem ígérhetem, hogy ma biztosan válaszolok a kérdésekre...

Lányok, még egy: legyetek szívesek, ha ismertek olyan fórumozót, aki érintett lehet, invitáljátok meg kedvesen ebbe a topikba!
Vissza az elejére
Pálgi

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moderátor!
Szerintem teljesen igazad van!Ma már mindenre képesek az emberek.... Twisted Evil
Megyek és törlök.... Rolling Eyes

Ági

[^]  

http://hu.fotoalbum.eu/Palgi2
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Neked előfordult már, de más meg lehet, hogy még csak most olvas róla először Wink .
Vissza az elejére
Infertility

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jójójó!!!

Csak vicceltem! Laughing
Tudom, hülye vicc...

Amúgy tudom, hogy ha visszamegyek, törölhetem...előfordult már... Confused
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Infertility írta:
Háát, nem tudom...

De az nem olyan bujkálás lenne?

De ha valaki, mondjuk én Very Happy, azt kérném, hogy töröljétek az összes hsz-emet, az kivitelezhető lenne? (biztos örülnétek nekem... Very Happy)

Ugye nem gondoltad komolyan??? Kb egyheti melóm lenne, úgyhogy SEMMI mást nem csináltam mellette Rolling Eyes . Egyébként meg regisztrációkor elfogadtad, hogy sem regisztrációt, sem hsz-t nem törlünk Confused !

Ha a hsz-eid között olyanokat találsz, amit ma már nem írnál bele, ki kell keresned egyenként a hsz-eket (jó nehéz, még nekem is Twisted Evil , sajnos ez a fórum sajátossága), a Szerkeszt gombbal belemenni, és javítani/szöveget törölni.
Vissza az elejére
Infertility

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Háát, nem tudom...

De az nem olyan bujkálás lenne?

De ha valaki, mondjuk én Very Happy, azt kérném, hogy töröljétek az összes hsz-emet, az kivitelezhető lenne? (biztos örülnétek nekem... Very Happy)
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is felrémlett hsz-írás közben ez az eseted, meg tavaly is az egyik törzs-fórumozó jelezte, hogy egyik nemszeretem-ismerőse nem kívánt szinten ismeri még a ciklusait is Wink .

Infertility írta:
Amúgy meg...
nekem ez olyan, hogy ne lépj ki az utcára, mert akkor biztos történik valami, hogy csak képek nélkül már nem is mi vagyunk...akkor meg minek...ha meg nem mondassz magadról semmit, akkor miről beszélgetünk???

Nehéz dolog ez az internet...mondjak is magamról valamit, meg ne is...olyan, mint Mátyás király ajándéka, vigyenek is neki, meg ne is...

Erre lenne megoldás a rejtett fórum, meg a jelszavas fényképalbum (bár a rejtett fórum előtti hsz-ek olvashatóak maradnak Rolling Eyes bárki számára továbbra is)... Persze leginkább az összeszokott társaságoknak, akik már nem kívánnak új tagokat befogadni (ill. meg kell előre egyezniük az új tagok felvételének feltételeiről).
Vissza az elejére
Infertility

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondjuk nagyon sok mindenben igazad van...

Gondolom, neked nem kell mondanom, és még sok ember emlékszik rá, amikor engem is megtalált egy "fórumtársunk", és még az iwiw-re is utánam jött, ott is zaklatott, és nem éppen kedves szavakkal, és jókívánságokkal... Evil or Very Mad Akkor én ki is léptem az iwiw-ről...

Látod, ezt már el is felejtettem... Embarassed

Az iwiw amúgy is nagyon kiad...és az összes ismerősöd, és barátod ott van... Confused

Amúgy meg...
nekem ez olyan, hogy ne lépj ki az utcára, mert akkor biztos történik valami, hogy csak képek nélkül már nem is mi vagyunk...akkor meg minek...ha meg nem mondassz magadról semmit, akkor miről beszélgetünk???

Nehéz dolog ez az internet...mondjak is magamról valamit, meg ne is...olyan, mint Mátyás király ajándéka, vigyenek is neki, meg ne is...l

Én azért már régebben kitöröltem az email-címem, meg a tartózkodási helyem, persze, aki nagyon akar, az megtalálhat...
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezexerint én lennék paranoiás???

A Családineten (is) olvasható sok ember (netes) élete. Nemcsak nekem, mint moderátornak, hanem bárki névtelen olvasó számára is.

- Sokaknak nyilvános a tartózkodási helye, írnak róla, emlegetik, ez főleg kisebb települések esetében lehet veszélyes.

- Visszaolvasható a nick-jük akár évekre visszamenőleg (pl. a Te Családinet-csúcs 10.000+ hsz-ed Wink ).

- Fényképeket látunk: UH-képeket akár polgári nevekkel is (ugrás az iwiwre és már tudom is, ki kicsoda), fotókat házakról és lakásbelsőkről (értékekről).

- Listák készülnek: életkorok, lakhelyek, gyerekek száma, neve, terhességi kor, szülési időpontok, orvos- és kórháznevek. Ha valaki nagyon akar, ezekből - véleményem szerint - már viszonylag könnyen lenyomozhatóak a még hiányzó részletek.

Szerintem ez mind potenciális veszélyforrás.
(Mondom ezt én egy lakásbetörés-élménnyel a hátam mögött, holott amikor elmentem az orvoshoz, a családon kívül a kutya nem tudta, hogy nem leszünk otthon. Viszont senkinek nem kívánom a friss élményt, és azt az utóérzést, hogy több év távlatából sem tudok nyugodtan elmenni itthonról ill. nem szorongó szívvel hazaérkezni.)

Lányok, nem károgni akarok, de gondoljátok át a dolgaitokat!
Vissza az elejére
Infertility

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Moderátor! Wink

Én is gondolkozom, de én nem érzem, hogy nagyon kiadnánk magunkat...vagy igen? Lehet, mivel benne vagyok, nem látom át úgy... Embarassed
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondolkodom, gondolkodom...

Ha valamelyik topik-társaság úgy érzi, hogy elég zárt, és szeretne nem nyilvánosan fórumozni tovább nálunk, megoldható, hogy rejtett fórumként együttmaradjon továbbra is a csapat, van már rá példa. (Ezekbe már nem lát be a gugli sem!)
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 10:39    Hozzászólás témája: !!! ADATVÉDELMI INTELMEK !!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Már régen terveztük ilyen ADATVÉDELMI INTELMEK összeszedését, de ez annyira jó, hogy inkább ezt linkelem be minden kezdő és haladó fórumozónak: http://forum.index.hu/Article/.....;t=9126303

Már nálunk is voltak ilyen kérések egyébként Rolling Eyes , a legtöbbször válás miatt Sad ...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés