Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Virányos Általános Iskola

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gepeszmernok

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 26, 22:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lassan vikianyu gyermeke fogja elolvasni azt amit irtam.Pedig tanulságos emlékeim vannak abbol az időből.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gepeszmernok

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 26, 22:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hat hiába strapáltam magam e témában "vikianyu" nem reagált rá.Kár,pedi de jókat irtam. Keresö:virányos uti altalános iskola solymár zsigmondné ezt kell beirni a GOOGLE keresőbe.Ott aztán beirtam egy két dolgot.Olvassátok el.papi45@citromail.hu

A hozzászólás legutóbb gepeszmernok által 2010, Júl. 26, 22:39-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
andkris

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 11, 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,

Mi most szeretnénk jelentkezni ide. Van már tapasztalatod?
Üdv

Andkris
Vissza az elejére
Vikianyu

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 19, 00:06    Hozzászólás témája: Virányos Általános Iskola Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó Szülők!

Van köztetek valaki, akinek a fia-borja a Bp. XII. Virányos Utcai Általános Iskolába jár? Az én idősebbik gyermekem hamarosan oda fog járni. Első kézből vett tapasztalatok érdekelnének az ottani tanító nénikről, nyelvoktatásról, olvasás-írástanítási módszerekről, és mindenről, ami ide tartozhat.
Köszi előre is,
vikianyu
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés