Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2003-ban született babákról eszmecsere

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
benceanyu

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 06, 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szió
A méretekkel mi is hasonlóan vagyunk
ő ugye 113 cm,de simán a 116ost veszem ill. vettem eddig,mert van amibe 116-122-es kell,ugy hogy alig nagy neki,pedig csont átlagos gyerek szerintem a 113cm-s és 21kg-os méreteivel,2 éve tartja,mert hiába rágna folyton,mivel kis higany a szentem,le is ugrálja rögtön Wink
szinte egy jó hosszú gatyája sincs neki,szandit 1 hója kapásból 3at vettem,1 utcára,1 az oviba bentre,és 1 az oviba udvarra Sad
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kikka

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 05, 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  

[^]  

[^]  

(Ha a kicsikre rákattintasz kiadja nagyobban.)
Kikka

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 05, 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia.

Ügyes vagy. Very Happy Megy ez. (Amúgy én sem tudok angolul Embarassed )

Szegény Bence, javul a térde?
Én ma vettem egy melegítőt neki az oviba, de kéne egy csomó minden. Mint mindíg kinőtte a cuccait nyár végére. Laughing 116-os általában a mérete, de ez most jó viszont a nagyobban elveszik. Confused Szerintem csak akkor tudok vásárolni ha apája itthon lesz és vigyáz a csajra, mert így nagyon macerás a dolog. Rolling Eyes

Próbálok képet feltenni róla.
benceanyu

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 01, 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

látszik,béna kezdő vagyok,meg is csináltam
Vissza az elejére
benceanyu

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 01, 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

benceanyu írta:

Sziasztok
szeretném ha 2003ban született csemetéinkről csevegnénk itt,hogy kinél mi a gyermek kedvence,milyen ennivalót szeret,milyen játékot,esetleg mely fertőző betegségeken esett már át stb.... Rolling Eyes
SIKERŰLT
csak most meg nem tudom mit nyomtam el,deátváltott angolra, a profil oldalon,és másutt is,kivéve a levelezéseket,és itt
ebbe tudsz segiteni?
NEM TUDOK ANGOLUL Sad
Vissza az elejére
benceanyu

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 01, 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VÁRTA!!
nállunk 21én kezdett az ovi! imád járni
sikerült is harmadnap mind két térdéről a bőrt tisztességesen lehántani
azóta sántít Smile
Vissza az elejére
Kikka

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 01, 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vagy próbáld meg feltenni Képfeltöltés-re és onnan bemásolni. Én úgy csináltam.
Kikka

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 01, 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Általában bármilyen fotoprogram képes rá. Van netről letölthető is de sajna nem tudom a nevüket. Ha rákeresel biztos találsz.

Bence várja az ovit? Peti csak a társait hiányolja, de nagyon.
benceanyu

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 01, 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor ird meg légyszi hogy kell kicsinyíteni,és van képem még megprobálom
Vissza az elejére
Kikka

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 01, 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia.

Egy pindurkát még így is nagy. Sztem azért nem hagyja feltenni. Megy pü.
benceanyu

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 30, 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

még tegnap irtam,1 fotót is mellékeltem
Vissza az elejére
Kikka

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 30, 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem kaptam meg. Sad Talán később. Rolling Eyes
benceanyu

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 30, 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

irtam privit neked
Vissza az elejére
Kikka

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 29, 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia.

Még nem hallottam hogy így általánosan fapollenekre is lehet valaki allergiás. Shocked De az jó hogy ilyen enyhe lett. Smile
A Thomas nálunk is nagyon menő. Laughing
A rajzolás elég macerás, bár sem apája sem én nem vagyunk jó kézügyességű emberek, ugyhogy nem csoda. Embarassed Szóval a pálcikaembereknél tartunk, és ez is haladás. Laughing Kiscsoportban egyáltalán nem volt hajlandó szinezni vagy rajzolni. Viszont egyértelműen jobbkezes, elég korán kialakult nála. Állítólag jó ha valaki mindkettővel ügyes mert mindkét agyféltekéjét használja.
Peti a nagy nyomtatott betűket felismeri, de persze összeolvasni nem tudja. Nem is akarom erőltetni nehogy a suliban unatkozzon majd. 1000-ig nem számol, de 100-ig elboldogul és kis számokat összead.
Bence is társasági emberke?
Sportolni nem szeretne? Peti 1 éve focizik és nagyon szereti. Bár a suli mellett majd nemtudom hogy lesz, de az még ráér. Smile
Írok pü-t.
benceanyu

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 29, 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szió
igy összességébe általánosan:fa pollenekre
de mint irtam,mióta a manduláját kivették,1 év alatt 2szer jelentkezett nálla rövid ideig,olyankor rögtön kapja az allergia gyógyszerét ami van itthon+ esténként fél calcium pezsgőtablettát iszik meg,az arra jó,hogy nem köhög annyira
te fiad mivel szeret játszani? nállunk THOMAS őrület van;) rengeteg mindene van THOMASOS Smile
rajzolással,számokkal a tied hogy áll? enyém utál rajzolni,nem is tud még ki sem alakult milyen kezes lesz,hisz evésnél is folyton cserélgeti az evőeszközt a kezeibe,és mind2őt jól használja
számolni imád,az ovis laptopjárol tanulta meg a számokat,1000ig simán elszámol,összeadni-kivonni nem tud,de azt felismeri melyik a kissebb illetve nagyobb értékű szám
ui:képet hogy kell ide feltenni? hiába akarom,mindig azt irja tul nagy,és én kicsinyíteni nem tudom:(
Vissza az elejére
Kikka

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 28, 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia.

Én sem bánnám ha még suli előtt átesne legalább a bárányhimlőn. Az elég gyakori, ne akkor kelljen küzdenie vele. Az ovink csak aug közepétől kezd, de összevont csoportokkal. Rendesen csak szeptembertől. Mindenki oldja meg ahogy tudja. Confused Bár nekem nem gond hisz itthon vagyok a Kiscsajjal. Smile
Te dolgozol gondolom.
Bence milyen fára allergiás? Azt egyenlőre mi megúsztuk, csak el ne kiabáljam. Embarassed
benceanyu

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 28, 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia
Hát Bence is eddig minden fertőző betegséget megúszott,pedig a társ csoportjukba,volt már bárányhimlő,skarlát is.
Az igazság,az hogy nem bánnám ha mihamarabb átesne ezeken,mint én anno.
Nállunk a multhéten indult ujra az ovi 5 hét szünet után,és még félgőzzel mennek csak,mert sok a pedagógus szülő,akik ugye egész nyáron otthon lehetnek a gyerkőcökkel.
Bencének amugy enyhefokú fapollen allergiája van,de mióta tavaly juli4én kivették a manduláit,azóta összesen2szer jelentkezett nálla,hálistennek,addig meg volt hogy hetekig meg volt a fojtó köhije+orrfolyása Crying or Very sad
Vissza az elejére
Kikka

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 28, 09:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

Az én Fiam kicsit idősebb 2002 októberi. Ő is most megy nagycsoportba. Very Happy Az egész család évvesztes nálunk. Laughing Szintén egy energiabomba, ráadásul a szája sem áll be egy pillanatra sem. Laughing Fura módon eddig megúszta a csoportjuk a fertőző betegségeket. Rolling Eyes
Bence, Dorka elkapta? Hogy viselte?
benceanyu

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 18, 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

benceanyu írta:

Sziasztok
szeretném ha 2003ban született csemetéinkről csevegnénk itt,hogy kinél mi a gyermek kedvence,milyen ennivalót szeret,milyen játékot,esetleg mely fertőző betegségeken esett már át stb.... Rolling Eyes
szió
én Ildikó vagyok,Bence 2003.03.08án azaz nőnapon született.
Most középsős volt az oviba
Elég virgonc,1 percre se tud nyugton ülni,még mese nézés közbe sem. Te lányod is ennyire eleven? Ha rajtam mulna,simán az elkövetkezendő egy ovis éven túl,még plusz 1 évet visszafognám az oviba.
Vissza az elejére
szbanita

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 17, 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Én Dorkám februárban született. Szívesen beszélgetek róla.
^]   [^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
benceanyu

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 17, 17:18    Hozzászólás témája: 2003-ban született babákról eszmecsere Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés