Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Svábhegy - járt már ott valaki?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Di

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 16, 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Évinéni!
Örülök, hogy nektek bejött a svábhegy de annak jobban, hogy szépen alakul a pici lányod.
Igen mi is voltunk a Fókuszban.
Mi is nagyon lassan híztunk és most újra. Volt egy kis emelkedő tendencia, de sajna beleestünk a torokgyulladásos járványba, igy most megint 6 falat egy étkezés. Most, hogy már fut-szalad, 1 deka sem akar rajta maradni Confused
Egyébként a Balázs drnő ingyenes (persze ha Pesten laktok, mivel el kell ide jutni), a Dévény Alapítványnál rászorulás alapján kedvezményes, vagy akar ingyenes is lehet a kezelés. Ott kell megigényelni.
Mi is 4,5 hónapot voltunk kórházban mire 2 kg lett. Az apgard eredményetek borzalmas. Ezek alapján téged sem bíztathattak túl sokkal.
További szép növögetést!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
evinene

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 16, 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Di!!!!

nekem csak ezt javasolták és nagyon sok terhelővel jött a lánykám a világra 560grammal de 1/1/3 as apgarddal szóval én ott hagytam őt és neki alig van baja ezekből a 20féle terhelőkből majd jövőhéten dec 21én megyünk vissza gyógytornára vele ja 4,5hónapig volt a 2kórházban mivel 2,5hónapig az intenzíven/SOTEII/ és 2hónapot a Péterfyben.
Én egyedül nevelem a picikéimet egy ideje de szerencsére átmeneti a dolog én anyagi okokból nem is tudom megtenni hogy mnég másik helyre is vigyem ja nem szeretem több helyre vinni mert minden orvos mást mond és nekem a Svábhegy bejött pont ezt mondták sokan hogy riogatják meg felesleges vizsgálatoknak vetik ott alá az embert és nálam nem jött be!! csak Pozítívan jött be a dolog/
Ja én sohasem adthattam oda neki az anyatejem az egyik terhelője miatt ugyanis Candida gombás fertőzése volt egy hónapos koráig /belehalt volna az anyatejembe/

Akkor ti voltatok tévében??/FÓKUSZ/ mert mi voltunk Évike a lányom neve október 16-án adták le azt a részt

Ja úgy nézki a lányom is kb 6kiló lesz mire betölti az egyévet nem nagyon hízogat csak a minimumot egy hónapban Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Di

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 16, 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mi is voltunk a Sváb-hegyen, mármint csak megmutattuk magunkat, mert nem mertem ott hagyni. Kislányom 470 g súllyal született, de mire kiadták addigra teljesen stabilizálódott (felszívódott agyvérzés..). Mindenképpen bent akarták tartani, hiába könyörögtem ambuláns vizsgálatokért, amikről engem is tájékoztatnak, nem csak az 5 nap után tudom meg mivel is kisérleteztek a lányomnál... Péterfy-ben megismert baba már akkor kifele jött mire mi oda kerültünk és az anyának egész héten nem mondtak semmit sem a vizsgálatokról, sem az eredményekről, sem hogy miért is kap a gyerek új gyógyszereket ott bent.
Végül a úgy döntöttünk, hogy inkább 2 másik neurológusnak is megmutatom és meglátjuk mit javasolnak. A Tűzoltó u-i Gyerekklinikán Balázs Mária dr-nő kezelt végül minket, aki szerint, nem volt szükséges a műszeres kivizsgálás a lányomnál, mert egyértelműen látszott mit kell a mozgásában erősíteni... Tornát írt fel amit naponta 4x csináltunk itthon, (kemény volt, mert az etetés, fejés, torna mellett nem sok idő marad, DE ugyanezt a tornát adják a Sváb hegyen is - bár minden egészséges gyereknek javasolnám) Mellette a Dévény Alapítványhoz is elmentünk ahol Dévény Panni néni ill. a neurológus dokinő is megnézte. Oda 8 hónapot jártunk heti 1x 1 órát és minden rendben van velünk.
Most Janka 21 hónapos és nyár óta (16 hónaptól) megy, szalad, szavakat mond. Mindkét helyről elbocsájtottak már bennünket a nyár folyamán és mindent rendben találtak.
Nem javaslom hogy mindenképpen kerüld ki a Sh-et, hisz minden helyzet egyedi, de érdemes több helyre elmenni, mielött oda beadod. Nekünk bejött. sok erőt nektek!!
Di
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 22, 23:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát már jártunk sajna svábhegyen mert korababa az évike lányom.
5napot töltöttünk ott de náthás lett bent szóval betegen kaptam vissza ja és ezt sajnos a Péterfyben is megerősítették hogy ramaty ilyen szempontból.
Most márcsak havonta kell visszajárnunk vizsgálatokra ellenörzésekre

Csak azáért írtam le hogy ha más is ebben a cipőben fog járni tudja dolgokat Exclamation
Az orvosok kitűnőek mindent nézteka lányomnál (neurológián volt )

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ferdy

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 22, 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi szépen.
Vissza az elejére
beth74

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 22, 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az Index korababás topikjában tudnak neked segíteni.
Ferdy

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 22, 14:00    Hozzászólás témája: Svábhegy - járt már ott valaki? Hozzászólás az előzmény idézésével

szijasztok!

holnap be kell feküdjön a szívem csücske kivizsgálásra. az érdekelne, járt-e már ott valaki bentfekvősen, és mik a tapasztalatok.
előre is köszi,
ferdy
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés