Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
A nászéjszakák titkai ;)

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Mivel töltötted a nászéjszakádat?
Kipihentük a lagzi fáradalmait.
58%
 58%  [ 17 ]
A részeg vőlegényt pátyolgattam.
3%
 3%  [ 1 ]
Be voltam rúgva, nem emlékszem :oops:
0%
 0%  [ 0 ]
Nászútra indultunk.
0%
 0%  [ 0 ]
Veszekedtünk.
0%
 0%  [ 0 ]
A menyasszonytánc bevételét számoltuk.
0%
 0%  [ 0 ]
Egymásnak estünk :)
31%
 31%  [ 9 ]
Mással, kreatívabbak voltunk a kérdésfeltevőnél ;)
6%
 6%  [ 2 ]
Összes szavazat : 29

Szerző Üzenet
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 13, 00:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is szavaztam Smile
Tök jó ez a topic. Én is az átlaghoz tartozom, vagyis 5 év együttjárás után házasodtunk össze mi is 1992.06.20-án. Gyuszónk pedig a lagzi után 1 év 1 hónap és 1 nappal született. Gondolom ő pont így akarta, mert gondoskodott róla, hogy 19 nappal túlhordjam.
A lagzi szupi volt. Anyósom levágott 1 tehenet és 1 disznót jópár tyúkot. A marha és a disznó nagyrészét szétosztogatta az ott segédkező rokonainak és ismerőseinek, de a lagzi kaja is kijött belőle még bőven. Anyukámék meg fizették az italt, a termet, a vőfélyt és a zenekart, meg egyebeket, és mi is még jópár dolgot, előtte fél évig csak erre spóroltunk. Kb 120-an voltunk - a szűk családi kör mindkét oldalról. Jó buli volt, hajnal 4-kor mentek el a vendégek. Elmentünk aludni a 42 négyzetméteres 1 szobás bérlakásunkba : anyukám, apukám, anyósom, az akkor 5 éves sógornőm, a férjem és én. Tán még nem is egymás mellett sikerült fekvőhelyet találnunk, nemhogy hancúrozgassunk ekkora tömegben. Reggel felkeltünk, összetakarítottunk a lagzi után, visszahordtuk a kölcsönzött dolgokat, aztán felültünk a buszra és elmentünk pár napra anyukámékhoz kipihenni a lagzi fáradalmait Smile Eszünkbe sem jutott, hogy nászútra menjünk, totál kimerítette a családi kasszát a lagzi, a menyasszonytáncpénzből meg inkább befizettünk egy szekrénysorra Smile (pedig amúgy nagyon kiránduláspártiak vagyunk)
Csak polgári esküvőnk volt, templomi nem, mert én akkor még nem voltam megkeresztelve.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 23, 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most épp a 2824. vagyok Smile
http://kep.tar.hu/madoemszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 23, 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

titti úgy értettem hogy ennyien látták már ezt a topicot mikor épp azt a hszt írtam Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Jitter

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 23, 08:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi a nagy többséghez tartozunk, úgy látom... Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KissMe

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 23, 07:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És most jön az a közhely, hogy a pénz nem boldogít.
Évi, hidd el, nem azon múlik egy család boldogsága, hogy mennyi pénzük van, én ezt nagyon megtapasztaltam. Nekünk sem ment mindig jól, a szüleimnek nem mindig volt sikeres vállalkozása, és amúgy nem engedhettünk volna meg magunknak ekkora lagzit, ha a szülők nem fizetik. A párom és én szerényen élünk, igaz, kívülről nem ez látszik, mert azért próbálunk gyarapodni. A férjem családjában az ősök (dédszülők és azok szülei) voltak gazdag parasztok, azóta csak fogyott a vagyon, most pedig már keményen dolgoznak a szülei és ő is, hogy megéljenek. A nagy házak, telek, földek még az ősökről maradtak, dehát kívülről csak ez látszik.
Anyósoméknak nincs autójuk, apósom Volán alkalmazott, busszal járnak mindenhova. Nekünk van autónk, a munkába járásunkhoz kell, én pedig nem tartom luxusnak a mai világban.
Ki tudja, 8 év múlva mi lesz velünk, lehet, hogy egy idő után a pénzen, vagy annak hiányán fogunk veszekedni, és elválunk. Persze én nem ezt szeretném, de mint tudod, a pénz sem boldogít...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
evinene

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 21, 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kissme nem vagy ufo

Egy dolgo volt nálunk a pénztelenség ugyanis 8éve leszünk idén házasok de még nászúton soha sem voltam párommal./ kocsink sincs mert jogsink sem/
Lényeg egy csak kettesben 4napaosra vágyok egy szállodában, na de Évike miatt még két évig megint ez sem jön össze majd a 10évesen végre elmehetünkl csak ketten.
Lényeg párom rokonsága olyan szegény mint a templom egere anyukáméknak meg csak kicsit van több.
lényeg mi a saját pénzünkből nem voltunk hajlandóak 200embert meghívni ( pedig lett volna annyi párom rokonsága miatt) hogy belerokkanjunk anyagilag
Amúgy meg nem szeretem az alig ismert emeberek között mozogni, mert akkor én vagyok ufo a szókimnodóságommal.

Így is lementünk vidékre félidősen babásan erre egy teljesen más kúltúrába csöppentem félig romanyelven dumáltak még a mai napig is alig értem sokszor mit mondanak.
Párom a szegénység elől jött fel Pestre (15hónap levelezés után mi így ismertük meg egymást) ő nem bírja azt, hogy várjuk a sült galambot és majd az állam eltart ( és az észnélkül szüljünk gyerek dologot sem ) Ő is Ufó a családjában, ugyanis messze 200kmrre keleten teljesen más dolgok vannak munkanélküliség hegyek de a gyereket az gyártják észnélkül( már bocsika de tényleg ez megy mintha védekezés az nuku lenne vagy mi).

Amúgy mi 1993-ban tartottunk a telekszomszédnak hagyományos lagzit ( apukám volt a vőfély) meg minden erre elváltak akiknek tartottuk megszállította apukám a az esküvői tortát.
és voltam is ilyen lagzikon szóval nagyon szép ha van rá van pénz Embarassed Embarassed

[^]  
Vissza az elejére
titti

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 20, 20:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mado, ezt nem értem... Rolling Eyes Wink
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 20, 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én voltam a 2222.-ig kukkoló Razz
Vissza az elejére
KissMe

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 20, 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

titti írta:
KissMe, nem vagy UFO, nekünk is hagyományos lagzink volt, vőféllyel (nagyon jófej pasi volt), és minden szokásos ceremóniával.. Wink
Kikérő is lett volna, ha nem veri el a jég meg az eső-ki sem tudtam szállni az autóból.

De jó, akkor most megnyugodtam! Smile
Nálunk is volt kikérés, előtte 5 perccel még zuhogott az eső. De mire odaért értem T., addigra elállt, és gyalog tudtunk menni a házasságkötő teremig, szép lakodalmas menetben, zenekísérettel.
Mondjuk én is mindig ilyesmit képzeltem el, mert kislány koromban nagyon sok falusi lagziban voltunk. Amikor viszont szervezni kezdtünk, megfordult a fejemben egy szűk családi körű ebéd, előtte csak polgári esküvő gondolata is.
titti

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 19, 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KissMe, nem vagy UFO, nekünk is hagyományos lagzink volt, vőféllyel (nagyon jófej pasi volt), és minden szokásos ceremóniával.. Wink
Kikérő is lett volna, ha nem veri el a jég meg az eső-ki sem tudtam szállni az autóból.
Bp-i létemre vidéken volt a lagzi, városban ugyan, de mégsem flancos helyen, a kaját is úgy hozták oda egy étteremből, meg odaállt egy hatalmas hűtőautó. 120-an voltunk.
Én pont ilyen esküvőt szerettem volna mindig. Very Happy
Meli83

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 19, 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

En is szavaztam! A mi eskuvonk 07.07.07-en volt, hagyomanyos - "rendes" eskuvo volt 200-an voltunk, es elmondhatom, hogy eletem eddigi legszebb napja volt!!! Smile mi sem vartunk sokat, 2006 majus 11-en jottunk ossze, december 7-en megkerte a kezem es januarban mar levolt foglalva minden az eskuvore Very Happy, de egy percig sem banjuk!!! Smile es most 2,5 het mulva szinten 07.07-en erkezik az elso pici babank Smile
Somnifer

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 10, 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálunk vendégsereg is volt, buli is volt, pocaklakó nem volt. Szóval 1998. június 21-én jöttünk össze, és 2003 május 3-án házasodtunk. Én még bőven egyetemista voltam, így baba még csak távoli tervben volt. 80 fős vidéki lagzi volt, ami hajnali fél 5-ig tartott. Nagyon jól éreztük magunkat. Persze mindezt azért tudtuk megvalósítani, mert a szüleink segítettek minket anyagilag. Mi sajna nem tudtuk volna ezt megfizetni, pedig a pesti árakhoz képest határozottan olcsó volt.
A csokromat elkapó lány 1 év múlva házasodott. Smile Na jó, ugrott is a csokorért. Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
korina001

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 10, 07:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szavaztam én is...
mi 2002.szpt 1-én jöttünk össze és 2004.juli 17 dikén volt az esküvőnk..még csak polgári volt mert hirtlelen elhatározás volt..nem szoltunk senkinek...anyosék is 5 nappal tudták meg a nagy nap elött...
a párom fönöke volt az én tanum a páromé meg egy barátja...és a két pasi asszonyai voltak még ott ..szoval ennyi...utána vacsi 6-osban és go haza...na ott már nem aludtunk olyan sokat... Smile Embarassed
És ami a legszebb az egészben hogy a párom tanuja még nem volt házas...és nem is akart megházasodni...és amikor eldobtam a csokrot az ő barátnője kapta el...és másnap felhivtak hogy algusztus 22.dikén lesz az esküvőjük és lennék e koszorús lánya...hihihihih
annyira megtetszett a pasinak az esküvő téma hogy gyorsan elvette a csajt..hihih hogy mik vannak nem igaz??? pasik.....

Very Happy Very Happy Very Happy
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
KissMe

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 10, 07:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon furcsán érzem magam, olvasva a soraitokat. Most mintha én lennék egy kicsit UFO, mert nekünk "rendes", hagyományos lakodalmunk volt, ahova meghívtuk az összes rokonunkat, barátunkat, és polgári meg templomi esküvő is volt. A megismerkedésünk után 1 és 3/4 évvel (2007. augusztus) határoztuk el, hogy összeházasodunk, akkor éppen terhes voltam. Sajnos nem maradt meg a terhesség, ennek ellenére szervezni kezdtük a lagzit. Csak így már ráértünk, ezért ez év áprilisára tettük az időpontot. Közben újra terhes lettem, de az sem sikerült. Így végül pocaklakó nélkül mulathattam a lagzinkban, ami inkább fárasztó volt nekem, mint szórakoztató. De nagyon kellemes nap volt, kár lett volna kihagyni. A vacsorának helyt adó étterem tetőterében aludtunk az egyik panziószobában, másnap reggel már 9 óra előtt fölkeltünk, és pakoltuk el a megmaradt kajákat, cuccokat.
A vacsorával kapcsolatos költségeket a szüleink fizették, a járulékos költségeket nagyjából mi (illetve leginkább én).
smarties

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 22:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is szavaztam Wink
b.anita01

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi '98.12.18án "jöttünk össze",'99.07.31én pedig esküdtünk,én 3 hónapos terhes voltam Laughing nem tököltünk sokáig mi? Wink
Mi is kb.25en voltunk.Délelőtt 11kor kezdődött a szertartás,de csak polgárink volt.Éjjel 11ig buliztunk.Aztán aludtunk.
http://hu.fotoalbum.eu/banita01
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szindi képzeld amikor október 14-én összeházasodtunk akkor is 30fokos hőség volt utána valóhéten meg minuszok röpködtek.

Wild nálunk meg kocsi sem volt hanem legyalogoltuk az árpád utcáig az Eötvös utcától 4villamos megállót.

és mégis mit számít az egész az a lényeg, hogy azóta is együtt vagyunk párommal, Anyukámék esküvőjéről még fotó sem készült voltak 4en és kész erre 32éve együtt már Laughing Laughing Laughing

Kazso hát igen milyen érdekes többünknél is ott volt már a pocaklakó az esküvőn ilyet Laughing Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
KaZso

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mi is pihentünk Smile Máté már 6 hónapja volt a pocakomban, de ha nem így lett volna, talán akkor is az alvást választjuk, csak többet táncolunk előtte Smile
Lorin

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja és én is szavaztam Wink
Vissza az elejére
Lorin

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2006.08.05-én házassodtunk össze,mi sem voltunk sokan 25 fő. Hajnali 3-ig mulatoztunk, majd hazamentünk és reggelig beszélgettünk..................
Vissza az elejére
szindi

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2002 09.07 házasodtunk össze
1999 05 01 számoljuk a kapcsolatunkat.

Mi kb 150-en voltunk 3 év után házasodtunk össze,de már 19 évessen menyasszony voltam.
Idén Szeptemberben leszünk 6 éves házasok.
Reggel fél 8-kor értünk haza ugyestünk bele az ágyba:)
Nagyon szép idő volt 31 fokos kánikula
wildkitten

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekünk a nagy nap 2005.dec.10 volt. 12en voltunk össz. Mi szerveztük és álltuk az egészet. Semmi vigalom Sad És h mit csináltunk???? Hazavezettem Confused aztán minden uúgy volt mint minden másik nap.
evinene

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy nekünk meg csak 10fős volt a buli párom családja szegény és nem tudtak felutazni Pestre ( tavaly is mi küldtünk pénzt ha azt akartuk hogy jöjjenek)
Így is mi álltuk ketten a párommal az esküvőt az egészet mindent.

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot ide is!!

Hát nálunk két dátum is van 1999.február 3. ekkor írt vissza először a párom amikor leveleztünk. Aztán 2000.október 14. ekkor volt az esküvőnk.
félidős babásan éppen Zsoltikát várva csak este 11ig tartott a buli aztán mentünk alukálni illetve játszadozni még papával.
Mondjuk 2000.májús 20án költöztünk össze.

[^]  
Vissza az elejére
titti

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi is 5 év után esküdtünk,lagziztunk. Wink
KissMe

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hoppá, a férjem nevében is leadnék egy szavazatot, ha lehetne. Smile
Két tevékenységgel múlattuk az időt a nászéjszakán, az egyik a férjemnek volt fontosabb. Ő a pénzt számolta. Smile
Somnifer

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi, Smile. Azért szép dolog a párodtól, h emlékszik az összejöveteletek dátumára.
Az enyém sajnos nem. Sad Nem egy ünneplős családból származik, úh nekem elég ha a házassági évfordulónkra emlékszik. Bár idén asszem megemlítem neki jövő hét szombaon, amikorra baráti kerti sütéses összejövetelt szervezett, h aznap lesz 10 éve, hogy egymásra találtunk.
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

En is szavaztam Smile Nekunk is mar tobb, mint 2 eve volt... Rolling Eyes Nagyon szalad az ido!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
KissMe

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 09:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én mindig azt mondom, hogy csak azoknak vannak illúziói a nászéjszakáról, akiknek még nem volt.
De csak április 5. óta vagyok ilyen okos. A mi lagzink akkor volt. Smile
És szavaztam is.
thymi

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 09:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile

Timi
Ja és nekünk az évfordulónk (amióta együtt vagyunk) márc 6.
Somnifer

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 09:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Thymi, mi is 5 év együttlét után házasodtunk Wink, csak az is már 5 éve volt.
thymi

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2,5 fél éve 5 év együttlét után....remélem sokáig.
Hát 7 hónapos terhesen inkább aludtam Smile
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 00:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy akkor Te nekiestél ? Laughing
nah jó már megyek is aludni Razz
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 08, 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is szavaztam, nehogy Mado ne tudjon az éjjel aludni Wink
Bár nekünk csak 20 fős buli volt, nem akartunk lagzit.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
titti

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 08, 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anita, akkor egy évben követtük el. Laughing
Csak mi rosszabbul jártunk, azon a napon,júli elején felhőszakadás, jégeső volt..
b.anita01

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 08, 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is szavaztam Wink
júli végén lesz 9éve...te jó ég hogy rohan az idő Very Happy
http://hu.fotoalbum.eu/banita01
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 08, 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

madoemszi írta:
Az is szavazhat aki elindította ? Razz Wink

de kis kíváncsi vagy Razz
titti

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 08, 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szavaztam. Smile
9 éve volt, de azért még emlékszem. Wink
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 08, 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az is szavazhat aki elindította ? Razz Wink
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 08, 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Móniá,
gratulálok a házassági évfordulótokhoz!
Mi majd augusztusban ünnepeljük az 5. et Smile
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 08, 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja és tegnap voltunk 5 éves házasok! Laughing a mai világban ez már nagy szó Wink Laughing

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 08, 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Tánczy!
én válaszoltam.sajna mi egyiket sem,mert másnap délelőtt 10-ig tartott a lagzink,így átmulattunk a nászéjszakát. Wink de aztán bepótóltuk Wink
Sok boldogságot az új asszonynak!

[^]  
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 08, 14:49    Hozzászólás témája: A nászéjszakák titkai ;) Hozzászólás az előzmény idézésével

A tegnapi lakodalom, és a vőlegény állapotát látva, gondoltam készítek egy röpke felmérést. Laughing
Köszi, hogy válaszolsz!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés