Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Tejserkentés-szoptatás
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tinteo

HozzászólásElküldve: 2015, Okt. 24, 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Betegség miatt csökkent a tejem, mikor kislányom 3hetes lett, ekkor a lactinatal kapszulát kezdtem el szedni. Szerencsére a betegség is elmúlt és a tejem is serkent.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nonci.34

HozzászólásElküldve: 2015, Okt. 09, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lactinatalt szedtem mikor szoptattam, nekem ez segített.
Vissza az elejére
dodo2k

HozzászólásElküldve: 2015, Szept. 18, 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miután megszületett a gyerkőc azt hittem majd sikerül szoptatnom, de sajnos alig volt tejem. Lactinatal kapszulát kezdtem szedni és segített.
Vissza az elejére
larus1

HozzászólásElküldve: 2015, Aug. 30, 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A szoptatós teák hasfájást okoztak a babának, de alig volt tejem. Végül a lactinatal kapszula segített a tejserkentésben.
Vissza az elejére
kokitti

HozzászólásElküldve: 2015, Aug. 21, 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lactinatal kapszulát szedtem én is miután megszületett a kisbabám. Teljes mértékben meg voltam vele elégedve.
Vissza az elejére
meskyye

HozzászólásElküldve: 2015, Máj. 13, 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is a lactinatal kapszulára teszem a voksom:) a lacotoherb tea és társai nem sokat segítettek, de azt hozzá teszem önmagában a lactinatal kapszula nem elég a tejtermeléshez. Sok folyadék fejés a gyermek cicire helyezése ami serkenti, a kapszula segít ebben, de az 100%-ig!
Vissza az elejére
bodzanya

HozzászólásElküldve: 2015, Máj. 09, 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lactinatal kapszula a legjobb segítség a tejserkentésre:)) nekünk ez segített és többet ér akármelyik márkás szoptatós teánál.
Vissza az elejére
Krisztii

HozzászólásElküldve: 2015, Ápr. 20, 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is a Lactinatal kapszula használt, szerencsére mi elsőre ezzel kezdtük, egy szülés felkészítő tanfolyamon ajánlották, é smondták hogy van 10db-os kiszerelésbe is, így kipróbáltuk, megérte:)
Vissza az elejére
Boroka15

HozzászólásElküldve: 2015, Ápr. 20, 07:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örülök, hogy segített, igen én is így voltam vele, ha elsőre a kapszulát veszem meg akkor megspórolom a teákra elköltött pénzt ami főleg az az elején nem baj, ha van, hiszen olyan gyorsan nőnek:)

bianka90 írta:
köszönöm! megvettem, és bevált! Smile. előtte próbálkoztam egy tejserkentő teával, de elég macerás volt, alig bírtam meginni ... ráadásul nem is használt. rögtön a kapszulát kellett volna vennem. olcsóbb is, és eredményes is lett! nagyon sajnáltam volna, ha emiatt nem tudtam volna szoptatni. nagyon meg vagyok elégedve vele.

Boroka15 írta:
Kedves Bianak90!
Én csak ajánlani tudom a lactinatal kapszulát, nekem alig volt tejem, és a tea nem segített. Aztán ezt kipróbáltam, és lett tejem, tudtam szoptatni a kisbabámat. Pontos árat sajnos nem tudok mondani, de kb 2000 ft körül lehet. Megéri megvenni!Smile
Vissza az elejére
bianka90

HozzászólásElküldve: 2015, Ápr. 19, 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm! megvettem, és bevált! Smile. előtte próbálkoztam egy tejserkentő teával, de elég macerás volt, alig bírtam meginni ... ráadásul nem is használt. rögtön a kapszulát kellett volna vennem. olcsóbb is, és eredményes is lett! nagyon sajnáltam volna, ha emiatt nem tudtam volna szoptatni. nagyon meg vagyok elégedve vele.

Boroka15 írta:
Kedves Bianak90!
Én csak ajánlani tudom a lactinatal kapszulát, nekem alig volt tejem, és a tea nem segített. Aztán ezt kipróbáltam, és lett tejem, tudtam szoptatni a kisbabámat. Pontos árat sajnos nem tudok mondani, de kb 2000 ft körül lehet. Megéri megvenni!Smile
Vissza az elejére
Boroka15

HozzászólásElküldve: 2015, Márc. 03, 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Bianak90!
Vissza az elejére
bianka90

HozzászólásElküldve: 2015, Feb. 27, 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok! nekem is elapadt a tejem, szükségem lenne valamire, ami segít. olvastam hogy vannak teák, amiket erre használnak, de ahogy láttam, elég drága... ez a Lactinatal kapszula, amiről az előttem szóló írt, másnak is bevált? árat tudtok esetleg? köszi!
Vissza az elejére
pegazus01

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 04, 01:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mikor a babám öt hetes volt, antibiotikum kezelésen estem át. Emiatt elapadt a tejem és gyors segítségre volt szükség. Teák helyett én a Lactinatal kapszulát próbáltam ki és nekem nagyon bevállt, néhány nap alatt újra tudtam szoptatni. Csodás termék.
Vissza az elejére
halasz.lilla

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 14, 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Kismamák!

A Debreceni Egyetem Népegészségügyi Karának hallgatójaként egy anyasággal és női szerepekkel kapcsolatos tudományos kutatásban veszek részt, amihez az Önök segítségét kérném! Olyan kismamákra lenne szükségem, akik kevesebb, mint 6 hónapja szülték meg első gyermeküket. Az alábbi linken található kérdőív kitöltésével sokat segítenének a kutatás előrehaladásában... A kérdőív kitöltése körülbelül 13 percet vesz igénybe. Segítségüket előre is nagyon köszönöm! SmileSmile
(Kérem, csak azok töltsék ki, akik megfelelnek az előbb is leírt kritériumnak, miszerint egyetlen gyermekük van, aki maximum fél éves).

https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDNJODNROTd6bWE3LVRLMklxTWd5YVE6MQ
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
aurelia1

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 03, 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy segítséget kérek szépen!
A védőoltás költsége önköltséges amelyhez segítségre van szükség. A kis fiam mellett van 15 éves halmozottan sérült fiam is a 20000 forintos oltó anyag nekünk túlontúl sok. Kérem szépen aki tud segíteni írjon
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
77Linda

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 03, 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De jó, hogy ilyen gyorsan rendbe jöttetek!
Vissza az elejére
aurelia1

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 03, 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amiért kérdem: A Heim Pál gyermek kórházban voltunk és megajándékoztak a 'rota vírussal' ahogy a 2 és fél hónapos fiam igényelte ekkor 20 percenként a szopizást nem gyötörtem hogy bírja ki 3 órán keresztül.
harmadik napra a széklete teljesen rendben volt és még a 20000 forintos védőoltást meg se kapta.
Vissza az elejére
77Linda

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 02, 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

A tejtermelésnek és a baba lelkének is ez a legjobb! Very Happy
részletesebben: www.lll.hu
Vissza az elejére
aurelia1

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 25, 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Kinek mi a véleménye a ígényszerinti szoptatásról?
Vissza az elejére
77Linda

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 11, 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm!
Vissza az elejére
estikehu

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 10, 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én védőnő vagyok, 2 gyermek édesanyja. 77Linda mellett tenném le a voksot. A szoptatás a legtermészetesebb dolog a világon. A gyermeknek testi-lelki táplálék. Mi abban a meredek, ha valaki még 4 és fél éves gyereket szoptat? Nem lehet őket kényszeríteni, hogy szopjanak, leválasztják magukat, ha úgy gondolják. A lányom 11 hónaposan inkább megharapott, amikor kínáltam, mert nem kért már belőlem. A fiam meg sikítva menekült előlem. De 2 gyerek sem egyforma. Hány olyan gyerek van, aki még iskolába is úgy megy fel, hogy esténként még cumija van, vagy az esti kakaóját cumisüvegből issza meg. Szerintem inkább ez a kevésbé elfogadható, mint az, ha vki még ennyi idős gyereket szoptasson.
Vissza az elejére
77Linda

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 10, 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves kovako!

Eszembe sincs reklámozni! Én nem akarok senkit semmire rábeszélni.
Ha nem lenne az a feladatom, hogy fórumozzak, akkor nem is írtam volna erről.
Belőlem pedig a cumihasználat vált ki negatív érzelmeket. Sajnos nagyon sokszor válik a szoptatás kerékkötőjévé. De abban egyetértek veled, hogy a sírni hagyás nem tesz jót a piciknek.
Vissza az elejére
kovako

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 10, 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De mért kell ezt még reklámozni is? Confused
Vissza az elejére
kakama

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 10, 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem ez teljesen természetes dolog, csak ez a világ annyira kifordult magából, hogy már a teljesen normális dolgok a furcsák. Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
kovako

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 10, 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez akkor is meredek! Shocked
Vissza az elejére
77Linda

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 09, 22:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem kell rávenni Smile
Nálunk ez úgy alakult, hogy tavaly már nagyon ritkán szopott, kezdte magát elválasztani, de jött a kistesó, és így visszatért ő is a rendszeresebb szopihoz.
Vissza az elejére
kovako

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 09, 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

El sem tudom képzelni, hogy ilyen sokáig szoptassak! Hogy lehet erre még rávenni a gyereket?
Vissza az elejére
77Linda

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 09, 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Prunci!

Igen, van ilyen képzés. A Semmelweis Egyetemen van diploma utáni képzés Laktációs Szaktanácsadó Vizsgára Felkészítő Szak néven.
Az, hogy én még szoptatom a 4 és fél éves fiamat, az nem azt jelenti, hogy csak ezt tartom elfogadhatónak. A szoptatás nem futóverseny, attól nem lesz jobb anya senki, ha tovább szoptat. Azt is megértem, ha ezt valaki furcsának találja, mert nem ez a megszokott. Bevallom, évekkel ezelőtt ez nálam is kiverte volna a biztosítékot. Sokan azt is gondolják, hogy ez ártalmas. A képzésen azt tanultuk, hogy akár 7 éves korig is fennmaradhat a gyerekben a szopási igény. De azért a legtöbb gyerkőc ezt hamarabb kinövi magától.
Vissza az elejére
kakama

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 08, 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Afrikában is sokáig szoptatnak Smile
Vissza az elejére
prunci

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 08, 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nagyon szoptatás párti vagyok, de azt azért furcsállom, amikor valaki 4 és fél évesen még szoptat. Vagy nem jól értettem? Meg kellene találni az arany középutat, ha átesünk a ló túlsó oldalára, azzal senkinek nem segítünk.
Az mit jelent, hogy szoptatási tanácsadónak készülsz? Van ilyen iskola?
Vissza az elejére
77Linda

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 08, 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Szoptatási tanácsadónak készülök, és azt a házi feladatot kaptam, hogy fórumozzak. Ha nem bánjátok, hat hétig csatlakoznék hozzátok.
Három gyerekem van, két fiú, 7 és 4,5 évesek, és egy fél éves kislány. sajnos a szoptatás nálunk nem indult könnyen, az első csemeténél nagyon sebes volt a cicim, de szerencsére sikerült belőle kikeveredni. A másodiknál nem volt semmi gond, még mindig szopik, de a legkisebb újra feladta a leckét. Ahogy hat hetes lett, kórházba kerültem hasnyálmirigy gyulladással, és bár fejtem, nem volt zökkenőmentes a visszaállás, de szerencsére sikerült.
Vissza az elejére
kovako

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 08, 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én attól nem érzem magam rossz anyának, mert cumit adok a kisfiamnak. Mint ahogy attól sem, hogy tápszert kap, mert kevés a tejem. Inkább, mint az egész napos sírás. Szerintem azzal rosszabbat teszek a gyereknek.
Vissza az elejére
prunci

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 08, 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A védőnő egyenesen azzal riogatott, hogy a cumi szabályozza a baba légzését, és ha nem használjuk, akkor nagyobb a bölcsőhalál esélye.
Vissza az elejére
kakama

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 08, 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekünk nincs cumink, szerintem az csak anyapótlék. A férjem is megsértődne, ha guminőt kapna helyettem este. Surprised)
Vissza az elejére
kovako

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 08, 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért a cumit nem dobnám ki a kukába. Sokszor segít, ha már nem tudok mit csinálni, mert bömböl Patrik.
Vissza az elejére
prunci

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 08, 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerinte nem szabad éjszaka szopiztatni, mert akkor nem pihen a gyomra, és ha én nem pihenek, akkor tej sem lesz. Meg ha rászoktatjuk az össze-vissza evésre, akkor nem lesz napirendünk. Az uncsitesómnak három lánya van, nekem szoptatásban egyedül ő tudott segíteni. Ő nagyon kiakadt, amikor meséltem neki, hogy mit mondott az orvos.
Vissza az elejére
kakama

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 08, 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi az az irgum-burgum? Mondjuk van ötletem.
Vissza az elejére
prunci

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 08, 00:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És éjszaka is tedd cicire, nekem az nagyon bejött! A gyerekorvos azt mondta, hogy nem szabad éjjel etetni, mert irgum-burgum. Nem is mertem rátenni. cumit adtam neki éjszakára. Aztán nem fejlődött eléggé. Az unokatesóm azt mondta, hogy már ettől is kevesebb lehet a tej. Aztán kipróbáltam, hogy éjszaka is megetettem, és a cumit is kidobtuk. Most OK!
Vissza az elejére
kakama

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 07, 23:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aurélia1! Nem tudom, milyen idősek vagytok, de ha többször szoptatsz, akkor több lesz a tej is. Ha bővebben írsz, talán többet tudok mondani!
Vissza az elejére
g.sz

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 01, 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aurelia1 írta:
sziasztok!
Mit tehetek hogy legyen elég tejem hogy szoptathassak?

Próbáld ki a Görögszéna kapszulát!!

http://www.gorogszena.hu/felha.....tatas.html

http://www.gorogszena.hu/gorog.....szula.html
Vissza az elejére
aurelia1

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 01, 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Mit tehetek hogy legyen elég tejem hogy szoptathassak?
Vissza az elejére
bukiandrea

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 28, 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok azt szeretném kérdezni hogy meg tudná-e valaki mondani mikor kezd el hatni a tejszaporító tea előre is köszönöm
Vissza az elejére
Timea35

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 21, 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Én is igény szerint szoptattam,ami azt jelenti 2-3 óránként,ittam a Lactoherb teát,ez mellett napi 3liter folyadékot-de szomjas is voltam rendesen.Ez a 3liter abból ált,hogy 1liter viz+2liter tej,de neked nem muszáj tejet innod,én azért azt ittam mert nagyon kivántam a tejet.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát az utsó hsz-ed után, igen, ennyi lenne a dolgod.. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Fiatalasszony

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ó, ha a pelusból indulok ki, van hogy agyament anyukaként megmérem:)))) és bizony van hogy 170 grammnyi a pelus, annyit pisil két szopi között. Az ugye rengeteg, tehát akkor nem lehet baj a tejmennyiséggel.
Kaki is minden nap van, akár napi kettő három is.
sőt bukni is szokott, gondolom a felesleg jön ki.
Ha ezeket összerakom, elég a tej, meg mondom látom is. Akkor nyugodjak meg ez lenne a lényeg...
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Hát én is az igény szerinti szopi pártján vagyok, és szerintem se aggódj.. (Bár én is aggódok néha még most is, pedig a szopis-babám se mai csecsemő már Wink )... Szerintem próbáld meg megtalálni a számotokra legmegfelelőbb szoptatás rendet, rendszert. Bár nálunk ez is igen képlékeny volt, főleg Fruzsinál, hiába a lányok szeszélyesebbek, ugyebár. Zsombim teljesen kiszámítható volt, Janó is, bár ő viszonylag hamar (halgattam a sok "okos" szóra) elválasztódott...
A leírt korból ítélve akár éppen most lehet a babádnak egy hirtelen fejlődési ugrása, ami miatt így csinál. Nálunk is volt időszakonként ilyen probléma, hogy evett volna is meg nem is. A fiúk cumiztak mellette, a lányom nem cumizik, viszont sokkal jobban igényli is a mai napig a szopizást.. Nekem sem volt tuti tippem, bár sört ittam én is Wink , szopis teát is, sőt homeopátiával is próbálkoztunk, de utólag visszatekintve, szerintem ez mind csak miattam kellett, nem a tej miatt, hogy megerősítsem magam, hogy nem fog elapadni a tejem. Smile Vagyis az egész ilyen placebo féle dolog lehetett.
A folyadék bevitelt én is Infertility módszerével csináltam az első 3-4. hónapban, a szoptatás előtt/alatt/ után ittam egy jó nagy pohár vizet, vagy bármiféle folyadékot.
Fejni nem is nagyon fejtem én sem, csak akkor, amikor muszály volt. Máskor bizony nem nagyon álltam neki fejegetni.
Mérni viszont sosem mértem egyiket sem itthon, nem is vettünk mérleget. Elég volt látni a pofiján, a testén, hogy nem fogyogat, napi 6-7 pelus elfogyott, a ruhákat is cserélni kellett, mert nőttek a gyerkőceim, így csak havonta a dokinál méreckedtünk. És szerintem a mai napig kb. ennyiket szopizik a lányom alkalmanként, szóval szerintem ne aggódj. Bár tudom, hogy ezt mondani könnyebb.. Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Infertility

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor egész biztosan nincs semmi baj!

Ahogy több tejcsire lesz szüksége, neked is több lesz! Szépen beáll a kereslet-kínálat! Ezen ne aggódj! A lényeg, hogy megfelelő folyadékmennyiség kerüljen a szervezetedbe, az mindegy is, hogy mi az...
Fiatalasszony

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

NEEEM nem éhezik:) az biztos, látni rajta hogy gyönyörűen fejlődik. A kutacsa sincs beesve, meg ránézésre is tényleg a doki mindig megjegyzi hogy nagyon kis pufi (persze nem az, csak szépen gyarapszik, többet mint az átlag 150-200 gramm hetente)
Lehet hogy csak az anyai szívem szeretné ha több tejem lenne hogy még véletlen se éhezzen????

igen, van cumija, bőszen szopizza, sőt ha az nincs, akkor már a kis ökle is félig a szájában van: ) nem csak az ujja, az egész ökle:))))
Vissza az elejére
Infertility

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, már csak cumizni szeretni...cumit próbáltál már neki?

Ezek azért nagyon szép mennyiségek, nem hiszem, hogy éhezne! Very Happy (az én kisfiam 60-80-100g-okat szopizott, még nagyobb korában is...)
Fiatalasszony

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen, folyamatosan mérem és nem is mondhatom hogy ne enne eleget, mert a 150 ml x súlya az megvan. De van hogy idegesen kapkod a lábával meg rángatja a fejét és látszik hogy még vissza visszakapja a cicit és ebből gondolom hogy ő még enne.
Hajnalban eszik a legtöbbet (éjszaka csak hajnal felé kel fel) akkor akkár 160-170 g-ot is megeszik, aztán napközben 100-130 g az átlag és estefelé meg 80-120 g körül.... most két hónapos.
de mivel ugye ahogy nő, majd nő az igénye, igy nem tudom hogy hogy lehet több tejcit termeltetni a cickommal....
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés