Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Szépségszalon munkatársakat keres

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mukoromp

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 20, 19:11    Hozzászólás témája: Szépszalon vendég növelő lehetőség Hozzászólás az előzmény idézésével

Ingyenes szolgáltatást találtam ahol el lehet helyezni a szépségszalont ahol dolgozol vagy tulajdonos vagy.
Sok értékes adatott lehet megadni magunkról.
A lényeg, hogy meg növelheti a vendégeid számát, és ha kiemelten adod meg az adatlapodat, Én így tettem akkor sokkal többen látnak.

Nekem bejött, azért is gondoltam, hogy megosztom ezt a lehetőséget veletek.
Ez az oldalnak a neve: Szépségszalon tudakozó
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
abia

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 04, 21:32    Hozzászólás témája: Szépségszalon munkatársakat keres Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Újonnan nyílt,gyönyörű zuglói szépségszalonba keresünk:fodrászt,műkörmös-manikűröst,valamint gyógypedikűröst SÜRGŐSEN.Ha érdekel,küldj egy privit.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés