Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Kerdes Kismamakhoz,anyukäkhoz,nagymamakhoz es mindenkihez

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Borka

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 03, 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem is egyértelmű a válasz Smile
Vannak még megdöbbentő dolgok ebben az országban, majd meglátjátok Twisted Evil
Turkálókban egyébként hasonló áron vannak holmik, sokan odajárnak, meg ismerősök egymás között cserélgetnek, boltolnak.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ditke31

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 03, 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem ez nem is kérdés. Smile
Persze, hogy mindenki szívesen vásárol olcsón, jó minőségű kisruhát.
(Azért itthon is lehet olcsóbban vásárolni, nem csak 1300 ft-ért; ld. Tesco, Auchan, C&A stb.).
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
melindanyuszi

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 03, 12:02    Hozzászólás témája: Kerdes Kismamakhoz,anyukäkhoz,nagymamakhoz es mindenkihez Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!A velemenyetekre vagyok kiväncsi egy szerintem fontos kerdesben.Kis csalädommal Nemetorszägban elünk,de Pecsiek vagyunk,februärban született az elsö kisfiunk,es minden kis ruhäjät hasznältan väsäroltuk,nagyon jo äron,es kitünö ällaotban.
Mult heten voltunk Magyarorszägon,es megdöbbenve lättam hogy egy kis bady 1300 ft egy baba boltban,igaz uj volt,de mi ledöbbentünk ezen.
Pärommal arra gondoltunk nyitunk otthon egy baba boltot,ahol Nemetorszägbol beszällitott hasznält ,kitünö ällapotu olcso kisruhäkat ärulnänk,mondjuk 300-400 ft-os äron...
Arra lennek kiväncsi hogy szerintetek lenne kereslet egy ilyen üzletre a meregdräga bababoltok mellett?
Ti väsärolnätok egy ilyen bababoltban?
Värom mindenki velemenyet a dologrol.
Köszönöm:Melcsi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés