Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
fogyás

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hjozsef1

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 24, 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon sokféle fogyókúrás módszer létezik, ezek többé-kevésbé használnak is a kúra ideje alatt. A gond csupán akkor kezdődik, ha abbahaggyuk a fogyókúrát, mert azt gondoljuk, leadtuk a súlytöbbletet. Ezért szokott előfordulni, hogy nagyon sokan visszahíznak. A nehezen leadott kilókat újból felszedjük. Mit lehet tenni? Nem akarom megvádolni a fogyókúrás termékeket gyártó cégeket, de bizony van aki (tisztelet a kivételnek) rászoktatja a fogyasztókat a saját termékeikre és ezeket folyamatosan kell fogyasztani, különben visszahízik. Vannak ilyenek is, de józanul belegondolva, ki hiszi el, hogy amit esetleg 5-10 év alatt felhalmoztunk, attól majd pár hónap alatt megszabadulunk? Ilyen nincs, vagy legalábbis anélkül, hogy a szervezetünk ezért ne büntetne meg. Mert előbb-utóbb megérezzük a fogyókúrák hatását: tápanyaghiány stb. Engem Tóth Gábor független előadásai (nonprofit cégnél dolgozik, így nem befolyásolják) győztek meg, hogy az egészséges táplálkozás és mozgás a legfontosabb. Vannak akik öröklik az elhízásra
hajlamosságot, de akinek nincs ilyen problémája, az biztosan le fog tudni fogyni, ha odafigyel a testmozgásra és táplálkozásra. Az előadások meghallgathatóak itt: http://www.vitaminbank.hu/index/toth_gabor.php A rendszerességet emelném még ki, mert csak akkor lehet maradandó és hosszútávú eredményt elérni, ha kitartóan és rendszeresen étkezünk, mozgunk. Eleinte nehéz, mert nem szoktunk hozzá, de a későbbiekben ez az életvitel általánossá és megszokottá válik. Sőt, talán rosszul fog esni, ha kimarad egy-egy edzés, vagy nehéz, zsíros ételt kell megenni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 02, 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekem bevált, már 5 kg-ot fogytam egy hónap alatt, és nem is esik nehezemre.
Nincs semmi feszültség (régen mindi gfeszült voltam, ha diétáztam).
Nincs önsanyargatás.
De az eredményt már egyre többen észreveszik!

Sziasztok:
Viki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 19, 23:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Végre egy fogyókúra, ahol nem kell éhezni, ahol nem állnak a sarkadban, és mondogatják, hogy válts életmódot, különben...

Észre fogod venni, hogy fogysz, már akár egy héten belül is, sőt, a környezeted is észre fogja venni.

Ráadásul az a tapasztalat a termékekől, hogy aki fogyasztja őket, szépen lassan nem kívánja már az egészségtelen ételeket, kevesebb húst, több zöltséget kíván, és az édességek sem vonzóak már annyira.

A Sunrider termékcsalád Action Caps nevű kapszulája.
Az ősi kínai receptek alapján készül, és semmiféle egészségre ártalmas anyagot, zsírégető szereket, hormonkészítményeket, stb. ... nem tartalmaz.
Természetes úton segíti elő az anyagcsere folyamatokat. Meggyorsítja az emésztést, és optimalizálja a tápanyag felhasználást. Abban is segít, hogy minnél kevesebb felesleges anyag raktározódjon a szervezetbe. Az elraktározódott anyagokat pedig szépen lassan feldolgozza.

Étkezés előtt kell bevenni, vagy folyadékban feloldva meginni, 1-2-3 db kapszulát, attól függően, hogy milyen sebességgel szeretne lefogyni az ember (én magam a lassú, egyenletes fogyás híve vagyok), de ha véletlenül evés előtt elfelejti az ember, evés után is nyugodtan el lehet fogyasztani.

Ára 10.935 Ft, amely 100 db kapszulát tartalmaz.
Megvásárolható a törökbálinti Fehér Kereszt patikában, vagy megrendelhető telefonon:
06/70-277-72-74, vagy e-mailban: mszell@interware.hu Ebben az esetben postai úton tudjuk elküldeni, így a postaköltség is rákerül, ami 700 Ft.

Nekem segített, szeretettel ajánlom másoknak is.

További részletek olvashatsz még a www.sunriderteaclub.mlap.hu oldalon
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 01, 16:02    Hozzászólás témája: fogyás Hozzászólás az előzmény idézésével

Néhány szó a fogyásról:

Ha nagyon régóta szeretnél lefogyni, és egyszerűen sehogy sem sikerül, ajánlok egy tisztán növényi készítményt:

A Sunrider termékcsalád Action Caps nevű kapszulája.
Az ősi kínai receptek alapján készül, és semmiféle egészségre ártalmas anyagot, zsírégető szereket, hormonkészítményeket, stb. ... nem tartalmaz.
Természetes úton segíti elő az anyagcsere folyamatokat. Meggyorsítja az emésztést, és optimalizálja a tápanyag felhasználást. Abban segít, hogy minnél kevesebb felesleges anyag raktározódjon a szervezetbe.

Étkezés előtt kell bevenni, vagy folyadékban feloldva meginni, 1-2-3 db kapszulát, attól függően, hogy milyen sebességgel szeretne lefogyni az ember (én magam a lassú, egyenletes fogyás híve vagyok), de ha véletlenül evés előtt elfelejti az ember, evés után is nyugodtan el lehet ogyasztani.

Ára 10.935 Ft, amely 100 db kapszulát tartalmaz.
Megvásárolható a törökbálinti Fehér Kereszt patikában, vagy megrendelhető telefonon:
06/70-277-72-74, vagy e-mailban: mszell@interware.hu Ebben az esetben postai úton tudjuk elküldeni, így a postaköltség is rákerül, ami 700 Ft.

Nekem segített, szeretettel ajánlom másoknak is.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés