Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Romák és a tanulás

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Karesz47

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 16, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon köszönöm a bíztatást, neked abia pedig a linkeket, meg is néztem és nagyon érdekesnek és hasznosnak találtam. Kár, hogy elég lassan és kevesen ismerik fel, a tanulás (amanpság már az egész életen át tartó tanulás) szükségességét.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
leasz

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 16, 12:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Karesz!

Maximálisan egyetértek veled és szerintem is nagyon fontos lenne a romák számára (de persze mindenki számára is), hogy felsőoktatásban vagy valamilyen okj-s képzésen vegyen részt, vagy egyéb felsőfokú szakképesítést szerezzen, hiszen én is tapasztaltam környezetemben, hogy azok a romák akik így cselekedtek sokkal többre vitték (jobb állást, több fizetést kapnak, jobb környéken lakhatnak és jobban megbecsülik őket), mint a léhűtő társaik, akiket sokszor az utcákon, tömegközlekedési eszközökön látunk lebzselni. Én csak támogatni tudlak ebben és remélem sok roma fiatalhoz és kevésbé fiatalhoz is eljut az üzeneted, és egyre többen fognak majd továbbtanulni és kéepezni magukat.
Vissza az elejére
abia

HozzászólásElküldve: 2008, Máj. 31, 07:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
    Nem értek ugyan a témához,de örömmel olvastam a topik nyitódat,és drukkolok neked,hogy sikerüljön elérned a célod.Ajánlom figyelmedbe ezt a linket:http://www.u-szeged.hu/object.fa06e450-db6c-44a3-9982-3abc46c1b029.ivy Czirok P. kezdeményezése,bár bizonyára ismered az urat ,illetve hallhattál a törekvéseiről.Gondolom te is előnyösnek tartanád a kapcsolatfelvételt olyan emberekkel,akik hasonló célokért küzdenek.Ajánlok még egy linket,érdemes benézned: http://www.tusarok.org/szolgal......php?id=29 Ne riasszon el,hogy vannak ellenséges hangok,vannak ott szociálisan érzékenyebb fórumozók is.Tiszta szívből kívánok neked sok sikert!És kérlek ne hátrálj meg a sok hitetlenkedő,netán ellenséges felhang elől.Tisztelettel:Abi

Karesz47

HozzászólásElküldve: 2008, Máj. 30, 13:09    Hozzászólás témája: Romák és a tanulás Hozzászólás az előzmény idézésével

Barátaim!
Azon felbuzdulva nyitom ezt a topikot, hogy manapság elég sokszor lehet arról hallani, hogy milyen rossz körülmények között élnek a romák. De ennek nem kell így lennie!!! Szeretném felhívni a figyelmét minden romának (én is az vagyok egyébként), hogy tanuljon és művelődjön. Mivel én oktatásban dolgozom, tudom és látom, hogy mennyire megváltozott az élete azoknak, akik rendelkeznek valamilyen szakmával (és nem ácsra, lakatosra gondolok, hanem inkább a felsőfokú szakképesítésekre). Ugyanis így életkörülményiken és a velük szemben tanusított hozzááláson is javíthatnak azok akik a tanulást választják!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés