Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
OVIS-BÖLCSIS JELEK címke/matrica csomagok, névvel és jellel

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
joannadingle

HozzászólásElküldve: 2008, Máj. 28, 08:37    Hozzászólás témája: OVIS-BÖLCSIS JELEK címke/matrica csomagok, névvel és jellel Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Remélem ez hasznos lesz valakinek

www.nevcimke.hu

Itt van külőnbőző fajta egyedi címkék és matricák. Vannak ruhacímkék amit csak be kell vasalni (Új Magyarországon Angliából), van cipő címkék, vízálló címkék a poharok, kinti játékokra és sok egyéb.

Van is egy kimondottan 'ovis csomag' amely 10 db ruhacímke, 3 pár cipőcímke, 10 darab vízálló matrica és 10 db sima matricát tartalmaz 1995.-ért ,postaköltséggel együtt. Ja és a játszóházunknál láttam hogy most van egy promociós kód (MOJ10) amit juni 30.-ig lehet használni és kapsz 10% kedvezmény.

Én a ruha, cipő és vízálló címkék használok. A ruhacímkék jól bírják a mosást és a vízálló címkék sok bosszankodástól kíméli az ember a játszótéren!

Nekem bevállt. Ha valakinek nincs sok ideje a himzés varrásnak vagy nem akarja összefirkálni gyermek holmija, ezek tudok javasolni. Sok sok időt lehet spórolni és aranyos is Smile

Ahogy hallani lehet, angol vagyok, azért ismerős nekem ezek a címkék. Angliában régóta használjuk csódálkoztam, hogy itt nincsen - de most van Very Happy

Ennyit akartam mondani. Remélem valakinek jókor írtam. Ha esetleg van kérdésed, nyugodtan írjál priviben.

Üdv.
Joanna
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés