Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
ECHO HSG

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
besko

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 26, 18:30    Hozzászólás témája: - Hozzászólás az előzmény idézésével

Legyen szíves valaki megírni nekem,hogy Szegeden hol tudnám megcsináltatni ezt a vizsgálatot?A nődokim azt mondta,hogy a Klinikán ilyet nem csinálnak.Nade akkor melyik intézményben lehetne?Köszönöm előre is mindenkinek a segítséget!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Julie

HozzászólásElküldve: 2008, Máj. 12, 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Julie írta:
Sziasztok,

rövidesen echo HSG-re kell mennem. Mire számítsak? Kinek van valamilyen tapasztalata? A normál HSG-nél majdnem leugrottam az asztalról, úgy fájt, pedig nem találtak semmiféle elzáródást.

Nagyon hálás lennék, ha megosztanátok a tapasztalaitokat velem.

Köszi előre is!
Kedves Titti,

nagyon köszönöm a tippet! A fájdalomcsillapító igazán jó 5let, alkalmazni fogom!
Vissza az elejére
titti

HozzászólásElküldve: 2008, Máj. 11, 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Julie!!
Nekem kb. 2 éve volt...Bíztatásul: nem fájt. Very Happy
Igaz, a vizsgálat előtt kb 2 órával, reggeli után bevettem 1 szem fájdalomcsillapítót (Cataflamot)- biztonság kedvéért....
(Jól tettem, mert a méhszájon nem tudták felvezetni a katétert, és méhszájfogó kellett, ez naggggyon fájt, de ez az én egyéni adottságaim miatt volt, tehát neked ezen nem kell izgulni.)
Maga a HSG nem fájt, mondhatom hogy szinte egyáltalán, miután a katéterrel átsétáltam az UH-s szobába, kb 5 perc alatt kész is volt az egész.
Utána még ücsörögtem a váróban kb fél órát, akkor voltak pici alhasi görcsök, de tényleg alig- aztán jöttünk is haza. Very Happy
Julie

HozzászólásElküldve: 2008, Máj. 11, 21:31    Hozzászólás témája: ECHO HSG Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

rövidesen echo HSG-re kell mennem. Mire számítsak? Kinek van valamilyen tapasztalata? A normál HSG-nél majdnem leugrottam az asztalról, úgy fájt, pedig nem találtak semmiféle elzáródást.

Nagyon hálás lennék, ha megosztanátok a tapasztalaitokat velem.

Köszi előre is!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés